Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2008 10 09, 11:53)
Nu as visad lauke laikau masina, tai nemanau kad del temperaturu skirtumo  4u.gif  ax.gif  viskas gerai su jusu peziuku  bigsmile.gif


aciuks.gif niu ok biggrin.gif 4u.gif tada jau visai nusiraminau biggrin.gif
Atsakyti
kai mirksi sistema pranesa kad gali buti pavojingos vairavimo salygos, mirksi nuo 3 iki - 3 beja jai ka domina parduodu 99 peugeot 206 su 1.1 mataru ,techniskai tvarkingas nera net metu kai lt auto nereikalingas tai tik del to, kaina butu apie 9000lt zieminiu ir vasariniu padangu komplektai, ziemines visikai naujos nupirktos vasari, bet nuridejusios gal; koki 1000 km ir tikrai ne daugiau sidabrinis 5 duru wink.gif info e mailu danciux@gmail.com
Atsakyti
4u.gif Kur PEŽUKININKĖS dingot ploja.gif ,vos temą beradau karsta.gif ,turbūt mašiniukam jau batukus ruošiat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 10 18, 18:22)
4u.gif Kur PEŽUKININKĖS dingot  ploja.gif ,vos temą beradau  karsta.gif ,turbūt mašiniukam jau batukus ruošiat  mirksiukas.gif


butent..siaip mastau ka cia daryt su tais batukais...kazkaip galvojau apie ziemines padangas, bet cia visi kaip susitare mane protina pirkti demisezonines...
tai va vis mastau g.gif neapsisprendziu
Atsakyti
Na kiek esu girdejusi nelabai rekomenduoja tu demisezoniniu, nes jos nei vasara, nei ziema nera tokios efektyvios, kaip butent tam sezonui skirtos padangos.
Atsakyti
QUOTE(tiksius @ 2008 10 18, 20:17)
butent..siaip mastau ka cia daryt su tais batukais...kazkaip galvojau apie ziemines padangas, bet cia visi kaip susitare mane protina pirkti demisezonines...
tai va vis mastau  g.gif  neapsisprendziu

Pas mano mažuliuką,tai yra žieminiai ir vasariniai batukai,su atskirais obodais,nes paskaičiavau,kad nusipirkt ratlankius pigiau blush2.gif ,negu kaskart montuot, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 10 18, 18:22)
4u.gif Kur PEŽUKININKĖS dingot  ploja.gif ,vos temą beradau  karsta.gif ,turbūt mašiniukam jau batukus ruošiat  mirksiukas.gif


jo, jau reiks galvot apie tai g.gif turiu padangytes ziemines, kai pirkau masiniuka, pridejo ir siltus batukus thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau daugiau suzinoti apie si automobiliuka.

Kokios kuro sanaudos?
Ar yra nors kiek vietos gale? [IMG]http://www.pug-cc.com/images/handbook.jpg[/IMG
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Kaip tylu cia pas mus unsure.gif

Reikia kelt temele i virsu biggrin.gif

MB viena diena padare siurpriziuka wub.gif padovanojo mano pezuko sumazinta kopija biggrin.gif ir nudazytas net tokia pacia spalva, kaip ir masinos bigsmile.gif pasistenge ax.gif didis.gif toks grazus tas modeliukas man blush-anim-cl.gif
pasigyriau...... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2008 11 07, 13:01)
Kaip tylu cia pas mus  unsure.gif

Reikia kelt temele i virsu  biggrin.gif

MB viena diena padare siurpriziuka  wub.gif  padovanojo mano pezuko sumazinta kopija    biggrin.gif  ir nudazytas net tokia pacia spalva, kaip ir masinos  bigsmile.gif  pasistenge  ax.gif  didis.gif  toks grazus tas modeliukas man  blush-anim-cl.gif 
pasigyriau......    hihihi.gif

Faina tau,dabar turi du Pežukus wub.gif wub.gif wub.gif
Mano PEŽUKAS jau su žieminiais batukais thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2008 11 07, 14:01)
Kaip tylu cia pas mus  unsure.gif

Reikia kelt temele i virsu  biggrin.gif

MB viena diena padare siurpriziuka  wub.gif  padovanojo mano pezuko sumazinta kopija    biggrin.gif  ir nudazytas net tokia pacia spalva, kaip ir masinos  bigsmile.gif  pasistenge  ax.gif  didis.gif  toks grazus tas modeliukas man  blush-anim-cl.gif 
pasigyriau......    hihihi.gif


thumbup.gif saunuolis vyras biggrin.gif as ir noreciau mazojo mano peziuko varianto wub.gif

QUOTE(PERLEN @ 2008 11 07, 18:56)
Mano PEŽUKAS jau su žieminiais batukais    thumbup.gif  ax.gif


mano irgi jau su zieminukais new_russian.gif biggrin.gif
Atsakyti
Niekas neturit 206CC? smile.gif
Atsakyti