Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

QUOTE(*rasa* @ 2008 09 18, 13:15)
tai as ir skaiciuoju ne litrais ar kilometrais, bet kiek pagaliuku nukrenta vaziuojant  lotuliukas.gif
tai parasysi kiek priskaiciavai litru 100 km  biggrin.gif


hihihi.gif geras biggrin.gif as bandziau pagaliukais paziet, bet kad labai greit kazkaip ten keicias unsure.gif jauciu kad bus taip, jog nuvaziuosiu koki 150 km uz 50 lt mieste unsure.gif niu ryt susitinkam su buvusiais masinos savininkais, pasiklausiu kaip ten kas ten mad.gif biggrin.gif
Atsakyti
Niu tai paskaiciavau biggrin.gif apytiksliai 100 km nuvaziuoju su 7 litriukais biggrin.gif bet ispaudus iki galo jauciu da pavaziuociau koki 20 km g.gif tai kazkur 6.5-7 ryja mieste umn.gif: yahoo.gif thumbup.gif liuuuux wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2008 09 23, 11:00)
Niu tai paskaiciavau  biggrin.gif apytiksliai 100 km nuvaziuoju su 7 litriukais  biggrin.gif bet ispaudus iki galo jauciu da pavaziuociau koki 20 km  g.gif tai kazkur 6.5-7 ryja mieste umn.gif: yahoo.gif  thumbup.gif liuuuux  wub.gif



tai labai normaliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 09 23, 11:30)
tai labai normaliai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

juo ir labai tuom dziaugiuos sokiai.gif new_russian.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2008 09 23, 15:45)
juo ir labai tuom dziaugiuos sokiai.gif new_russian.gif  biggrin.gif  thumbup.gif



as ir dziaugiuosi, kad maniske mazai "geria" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 09 18, 12:40)
pas man tai dyzelis...  ax.gif  man tai to 1 pagaliuko (kur benzino matosi kiek ipilta) uztenka 100 km  biggrin.gif  jau apskaiciavau  lotuliukas.gif tai su pilnu baku pravaziuoju apie 800 km  rolleyes.gif


hihihi.gif as irgi pagaliukais skaiciuoju hihihi.gif
as kai prisipilu pilna baka kuro, tai nuimu kilometraza nuo nulio...
dabar jau beveik 500 km nuvaziavau, tai liko puse pagaliuko iki puses bako hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(tiksius @ 2008 09 27, 15:32)
hihihi.gif  as irgi pagaliukais skaiciuoju  hihihi.gif
as kai prisipilu pilna baka kuro, tai nuimu kilometraza nuo nulio...
dabar jau beveik 500 km nuvaziavau, tai liko puse pagaliuko iki puses bako  hihihi.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano PEŽUKUI pagaliau sutaisė prietaisų skydelį thumbup.gif ,nereikėjo net keist,tą patį patvarkė,tik ilgai reikėjo elektriko gero ieškot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 10 02, 18:34)
Mano PEŽUKUI pagaliau sutaisė prietaisų skydelį thumbup.gif

O kas buvo atsitikę unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2008 10 02, 21:21)
O kas buvo atsitikę  unsure.gif ?

Buvo pradėjus blūdyt apsukų rodyklė blush2.gif ,apsukos normalios,o rodyklė net ant raudono užlipdavo doh.gif ,man tai nepatinka,kai kas nors netvarkoj,nors taip pravažinėjau apie 7 mėn. blush2.gif ,PEŽŲ centre tai pasakė,kad reikės naujo arba ieškotis naudoto g.gif ,tai pakeis,bet pažystamas paprotino,dar ir kitur pabandyt diagnozę nusistatyt mirksiukas.gif ,tai taip ir padariau,per pažystamų pažystamus radau normalų eletriką,kuris sutaisė tik už 60 lt. thumbup.gif O naudoti pas mus tik angliški blush2.gif ,bet sako tinka,tai būtumėm pradėję mylias skaičiuot doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
PERLEN, o tu gal netyčia Kaune esi? Jei taip , labai norėčiau to "auksinio" elektriko kontaktų, nes mano prietaisų skydely irgi yra problemų verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2008 10 02, 22:00)
PERLEN, o tu gal netyčia Kaune esi? Jei taip , labai norėčiau to "auksinio" elektriko kontaktų, nes mano prietaisų skydely irgi yra problemų  verysad.gif  .

Aš Saulės mieste ax.gif ,bet neskubėk,paieškosi ir savo mieste rasi tokį "auksinuką" hihihi.gif mirksiukas.gif ,aš tai matai kaip ilgai ieškojau verysad.gif ,bet yra čia Kauniečių,gal išduos topsecret.gif
Atsakyti