Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

As irgi turejau peziuka 206 metus laiko, pardaviau si sestadieni. Buvo tokios dangaus spalvos 2002 metuku, 1,4 turbo dyzelis. Na gal ir nieko masina, ypac kai man ji pirmoji buvo. Bet kai prasivaziavau su naujesniu sedanu (na, aisku, ir brangesniu zymiai) tai supratau skirtuma mirksiukas.gif
Atsakyti
Važinėju tokiu jau pusmetį. Pas mane 1999m 1.9 dyzelis.
Ne stebuklas, bet man tinka. Šiaip automagistralėj važiuojant 120 - 130 km/h stabilumo trūksta, aišku bagažinė irgi doh.gif - nelabai kas sutelpa, kai atostogom reikėjo išsiruošt.
Bet visumoj aš patenkinta cool.gif .
Atsakyti
Pas mane irgi 1,4l benzininė, 2002m metų automatukas, bet ima tikrai ne 6l blink.gif skaičiavom, kad apie 9 mieste žinoma... galėtų būt ir mažiau verysad.gif ps gal kuro sąnaudas padidina automatinė pavarų dėžė ir klimato kontrolė unsure.gif
Papildyta:
oi, aš ten norėjau pacituot, bet nepavyko biggrin.gif gal naujokei atleist cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare=) @ 2008 09 05, 11:35)
Pas mane irgi 1,4l benzininė, 2002m metų automatukas, bet ima tikrai ne 6l  blink.gif  skaičiavom, kad apie 9 mieste žinoma... galėtų būt ir mažiau  verysad.gif  ps gal kuro sąnaudas padidina automatinė pavarų dėžė ir klimato kontrolė  unsure.gif
Papildyta:
oi, aš ten norėjau pacituot, bet nepavyko  biggrin.gif  gal naujokei atleist  cool.gif

Pasižiūrėk va čia apie Peugeot technines charakteristikas, taviškė mieste turi "imti" 8,4-8,9l, taip kad viskas gerai mirksiukas.gif .
Atsakyti
Liaba mergytes 4u.gif ir as turiu si grozi wub.gif biggrin.gif norejau paklausti, kiek ryja Jusu masiniukai?? gal kas turit 1.4 l benziuka?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2008 09 18, 09:40)
Liaba mergytes  4u.gif ir as turiu si grozi  wub.gif  biggrin.gif norejau paklausti, kiek ryja Jusu masiniukai?? gal kas turit 1.4 l benziuka??  blush2.gif


4u.gif pries tai zinuteje paziurek, charakteristika ideta ir ten parasyta, kiek turi "ryti" tavo masiniukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 09 18, 09:59)
4u.gif  pries tai zinuteje paziurek, charakteristika ideta ir ten parasyta, kiek turi "ryti" tavo masiniukas  rolleyes.gif


tai kad kaip as supratau, ten rik automatui yra parasyta, o mano mechaninis blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2008 09 18, 10:23)
tai kad kaip as supratau, ten rik automatui yra parasyta, o mano mechaninis  blush2.gif  4u.gif


Tai reiskia maziau "ryja" negu ten parodyta, nes tavo mechanine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 09 18, 10:25)
Tai reiskia maziau "ryja" negu ten parodyta, nes tavo mechanine  ax.gif


hihihi.gif umn.gif" tai tikekimes kad maziau lotuliukas.gif nors sake anie seimininkai kad gerokai maziau turetu g.gif reiks prisipilt pilna baka ir ishsibandyt biggrin.gif

p.s. kiek km pravaziuojat nuo lemputes uzsidegimo?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2008 09 18, 10:32)
hihihi.gif umn.gif" tai tikekimes kad maziau  lotuliukas.gif nors sake anie seimininkai kad gerokai maziau turetu  g.gif reiks prisipilt pilna baka ir ishsibandyt  biggrin.gif

p.s. kiek km pravaziuojat nuo lemputes uzsidegimo??  g.gif


pas man tai dyzelis... ax.gif man tai to 1 pagaliuko (kur benzino matosi kiek ipilta) uztenka 100 km biggrin.gif jau apskaiciavau lotuliukas.gif tai su pilnu baku pravaziuoju apie 800 km rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 09 18, 12:40)
pas man tai dyzelis...  ax.gif  man tai to 1 pagaliuko (kur benzino matosi kiek ipilta) uztenka 100 km  biggrin.gif  jau apskaiciavau  lotuliukas.gif tai su pilnu baku pravaziuoju apie 800 km  rolleyes.gif


ooo bigsmile.gif tai nebliogai, kad as tiek pralekciau su vienu pagaliuku biggrin.gif niu bandysiu pasiziet g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2008 09 18, 12:56)
ooo bigsmile.gif tai nebliogai, kad as tiek pralekciau su vienu pagaliuku  biggrin.gif niu bandysiu pasiziet  g.gif  biggrin.gif


tai as ir skaiciuoju ne litrais ar kilometrais, bet kiek pagaliuku nukrenta vaziuojant lotuliukas.gif
tai parasysi kiek priskaiciavai litru 100 km biggrin.gif
Atsakyti