Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

sveikos, po ilgu dvejojimu (tarp daewoo matoz ir peugeot 206) nutariau pirkti peugeot 206. noreciau isgirsti atsiliepimu apie si automobiliu. dekui 4u.gif
Atsakyti
mes turim ir peugeot 206 man patinka visai siaip vazineju su audi,bet kartais tenka ir su tuo tikrai neturiu nieko pasakyti blogo g.gif masinyte nauja maza,manevringa ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 04 30, 18:46)
sveikos, po ilgu dvejojimu (tarp daewoo matoz ir peugeot 206) nutariau pirkti peugeot 206.  noreciau isgirsti atsiliepimu apie si automobiliu. dekui  4u.gif

na uz matiz geriau, bet seip skarbonke, nors isore tikrai grazi.
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2006 05 01, 10:01)
na uz matiz geriau, bet seip skarbonke, nors isore tikrai grazi.

visiskai nepritariu schmoll.gif daewoo is viso ne masina doh.gif kas iis viso ja gamina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(london girl @ 2006 05 01, 16:29)
visiskai nepritariu  schmoll.gif  daewoo is viso ne masina  doh.gif  kas iis viso ja gamina  lotuliukas.gif

reiktu paskaityti ka as parasiau tada komentuoti.
juk ir parasiau kad 206 geriau uz matiz... doh.gif
Atsakyti
tikrai moteriska masinyte
Atsakyti
Aš prieš porą mėnesių nusipirkau naują peugeot 206 smile.gif Žinoma, išgirdau labai daug skeptiškų nuomonių, kad mašina š. Bet nekreipiu į jas dėmesio. Man svarbu, kad mašina nebrangi, ekonomiška, manevringa ir, neslėpsiu, graži smile.gif
Iš principo norėjau naujos mašinos, nes dėvėta mašina, visuomet loterija. Po dviejų metų tikiuosi, galėsiu leisti sau pirkti naują mašiną - savo svajonių Mazda 6 arba naująjį Honda Civik (kai pamačiau dizainą, atvėpo lūpa....)
Kol kas savo pežuku esu patenkinta - gal dėl to, kad stebuklų nesitikėjau smile.gif
Atsakyti
Na šiuo met man pati gražiasia, pati moteriškiausia mašina.
Kitos gražesnės net nesugalvoju.
O dėl techninių dalykų tai tikrai neišmanau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2006 06 05, 18:06)
Aš prieš porą mėnesių nusipirkau naują peugeot 206 smile.gif Žinoma, išgirdau labai daug skeptiškų nuomonių, kad mašina š. Bet nekreipiu į jas dėmesio. Man svarbu, kad mašina nebrangi, ekonomiška, manevringa ir, neslėpsiu, graži smile.gif
Iš principo norėjau naujos mašinos, nes dėvėta mašina, visuomet loterija. Po dviejų metų tikiuosi, galėsiu leisti sau pirkti naują mašiną - savo svajonių Mazda 6 arba naująjį Honda Civik (kai pamačiau dizainą, atvėpo lūpa....)
Kol kas savo pežuku esu patenkinta - gal dėl to, kad stebuklų nesitikėjau smile.gif


Ech, kaip aš tave suprantu, aš irgi svajoju apie 6-a Mazda tokią visą metalic violetinę... heart.gif (pamačius įsimylėjau šitą mašiniuką iš pirmo žvilgsnio), bet jaučiu teks pradėt (geriausiu atveju) nuo 206-o pežiuko (nors tikrai neturiu nieko prieš šitą mašiniuką)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingeb: 13 birželio 2006 - 02:11
as irgi turiu peziuka 206 hdi. Esu juo labai patenkinta. Joje yra viskas ko man reikia. Greit vaziuoja, manevringa, labai patogi mieste, o svarbiausia labai ekonomiska. O kad joje jausciausi kaip skarbonkej tai tikrai ne. Ypatingai tie peziukai kur su paprasta vaziuokle tai is vis minkstuciai. Mano su sportine vaziuokle ir pazemintas, tai per akmenuota kelia nefainai vaziuoti biggrin.gif Anksciau man pezai nedare didelio ispudzio, o dabar ir as ir vyras juos turim ir esam laaabai patenkinti. thumbup.gif

Atsakyti
sveikos mergaites, nors visai neseniai turiu peziuka 206 esu juo labai patenkinta, kaip ir minejo masinyte manevringa, taupi, man labai patinka jos isore, bet ypac dziaugiuosi vienu dalyku: jos viduj daug vietos, kadangi pati esu auksta, tai man labai aktualu biggrin.gif , dar ir mano broliukas dvimetrinis puikiai i ja telpa plius pasikrauna tasiu, kamuoliu ir vazineja sau thumbup.gif
Atsakyti
man irgi patinka šis pežiukas, taip pat esu ilgakojė ir puikiai telpu... thumbup.gif ir šiaip geras mašiniux... bet ligų yra kaip ir visom mašinom verysad.gif Bet blogiausia kai autoservise bandau meistram paaiškint kas atsitiko, o jie manęs nesupranta cool.gif
Atsakyti