Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

Hey,

Barborytei paveluoti sveikinimai 4u.gif

O man liudna...vyresnelis nepateko i darzeli...ale laukti reik...nzn ka daryt, namie nelabai jau laikyt norisi, socializacijos reikia...gal kito darzo irskoti? g.gif
Atsakyti
Dangiuko Pauliui ir Ramunelei1982 sveikinimų balioniukai happybday.gif birthday.gif
Atsakyti
A dėl ko man sveikinimai biggrin.gif aš už mėnesio būsiu sukaktuvininkė biggrin.gif

tai va, mielosios, mano vaikai jau pusdieniui liko be mamos smile.gif o aš sėdžiu telefoną apsikabinusi. Žiūriu, skambina nematytas numeris, nu galvoju bus verkimo garsas ir sakys Maaamaaaa smile.gif bet ne.. skambino dėl darbo. rytoj einu į pokalbį. Sakysite, kad tas darabs šššššš.. bet ką daryt.. jei priims, tai pradžiai tiks ir toks. O kai aš ,,labai išvaizdi" ir ,,su patirtimi", tai man no šanse gauti darbą, nebent maxėj.. ir tai sunku ten patekti smile.gif

Flexe, į kurį darželį nepatekot? Į eglutę bandėt? Sveika prisijungusi:)
Atsakyti
QUOTE(Ra Sa @ 2012 09 04, 09:09)
Dangiuko Pauliui ir Ramunelei1982 sveikinimų balioniukai happybday.gif  birthday.gif

ir mes prisidedam prie sveikinimų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif

Ramunele, laikau kumščius 4u.gif Nesvarbu, koks darbas, svarbu koks atlygis manau, juolab, kad pastaruoju metu gerą darbą susirasti sunku. Pradžiai užteks, o vėliau niekas netrukdo ieškoti kito ir tobulėti.
Ir nevaryk ant Maximos gerai? tongue.gif biggrin.gif
QUOTE(FLEXE @ 2012 09 04, 09:24)
O man liudna...vyresnelis nepateko i darzeli...ale laukti reik...nzn ka daryt, namie nelabai jau laikyt norisi, socializacijos reikia...gal kito darzo irskoti?  g.gif

Į kokį nepatekote? Yra dar du darželiai 4u.gif

Pauliuką su tortadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Linkim augti sveikam ir linksmam 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prisidedu ir as prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ramunele, prasom cia nenusivertint, auksciau galva, krutine i prieki ir pirmyn - anksciau ar veliau vistiek pasiseks mirksiukas.gif Nors mūsų miestely su darbais, isivaizduoju, kad turetu but sunku, ypac neturint jokių protekcijų.. Laikysim kumscius group.gif

Gal zinot ar yra kur šokių pamokėlės vaikams, 7-8 metų ? Mano Adomas norėtų šokt, bet gal kokius šiuolaikinius šokius, ne liaudies g.gif Gal ką girdėjot? Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėt informacija 4u.gif Jis, aišku, labiau norėtų sportuot, bet kardiologė kol kas uždraudė intensyvesnį fizinį krūvį, tai nors šokdamas kažkiek išsikrautų, nors baisoka, kad ir ten gali pavargt unsure.gif


Dangiuko Paulių su Tortadieniu 4u.gif Rodos taip neseniai meete pilvuke dar jis pas tave tupejo, o jau koks vyras bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta pati Sonecka: 04 rugsėjo 2012 - 15:38
QUOTE(ramunele1982 @ 2012 09 04, 10:45)
A dėl ko man sveikinimai biggrin.gif aš už mėnesio būsiu sukaktuvininkė biggrin.gif

tai va, mielosios, mano vaikai jau pusdieniui liko be mamos smile.gif o aš sėdžiu telefoną apsikabinusi. Žiūriu, skambina nematytas numeris, nu galvoju bus verkimo garsas ir sakys Maaamaaaa smile.gif bet ne.. skambino dėl darbo. rytoj einu į pokalbį. Sakysite, kad tas darabs šššššš.. bet ką daryt.. jei priims, tai pradžiai tiks ir toks. O kai aš ,,labai išvaizdi" ir ,,su patirtimi", tai man no šanse gauti darbą, nebent maxėj.. ir tai sunku ten patekti smile.gif

Flexe, į kurį darželį nepatekot? Į eglutę bandėt? Sveika prisijungusi:)



dėl sveikinimų,tai taip tituliniame mūsų info lotuliukas.gif

dėl darbuko,tai kumščiai...man pačiai tai aktuali tema...tik pokalbiui niekas nekviečia verysad.gif

o kai ėjome užsirašyti į KREGŽDUTĖS darželį 2013m,tai direktorė minėjo,jog pvz šiais metais tik 5 vaikiukai netilpo...
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2012 09 04, 16:37)
Ramunele, prasom cia nenusivertint, auksciau galva, krutine i prieki ir pirmyn - anksciau ar veliau vistiek pasiseks mirksiukas.gif Nors mūsų miestely su darbais, isivaizduoju, kad turetu but sunku, ypac neturint jokių protekcijų.. Laikysim kumscius group.gif

Gal zinot ar yra kur šokių pamokėlės vaikams, 7-8 metų ? Mano Adomas norėtų šokt, bet gal kokius šiuolaikinius šokius, ne liaudies g.gif Gal ką girdėjot? Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėt informacija 4u.gif Jis, aišku, labiau norėtų sportuot, bet kardiologė kol kas uždraudė intensyvesnį fizinį krūvį, tai nors šokdamas kažkiek išsikrautų, nors baisoka, kad ir ten gali pavargt unsure.gif
Dangiuko Paulių su Tortadieniu 4u.gif Rodos taip neseniai meete pilvuke dar jis pas tave tupejo, o jau koks vyras bigsmile.gif



dėl šokių, tai Flamingas renka grupes...
HIP-HOPO, STREET DANCE, HOUSE studija "Todance" (nuo 7 metų);
VAIKŲ IR JAUNIMO ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO STUDIJA "16" (nuo 7 metų)
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2012 09 04, 16:37)
Gal zinot ar yra kur šokių pamokėlės vaikams, 7-8 metų ? Mano Adomas norėtų šokt, bet gal kokius šiuolaikinius šokius, ne liaudies g.gif Gal ką girdėjot? Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėt informacija 4u.gif Jis, aišku, labiau norėtų sportuot, bet kardiologė kol kas uždraudė intensyvesnį fizinį krūvį, tai nors šokdamas kažkiek išsikrautų, nors baisoka, kad ir ten gali pavargt unsure.gif
Dangiuko Paulių su Tortadieniu 4u.gif Rodos taip neseniai meete pilvuke dar jis pas tave tupejo, o jau koks vyras bigsmile.gif

Pas mus Arenoje yra šokių grupė nuo 7 m. Dėl tikslaus laiko reikėtų užsukti į areną arba pasukti telefonu yra www.flamingas.lt. Tik aišku reikia pasakyti, kad Radviliškyje. Vadovė LABAI reikli ir griežta, bet rezultatai stulbinantys bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lyra*: 04 rugsėjo 2012 - 17:55
Pauliui sveikinimai 4u.gif
Ramunele, na tikrai siuo metu labai sunku gauti darba, ypac Radviliskyje... pati vazineju i darba toliau nei i Siaulius, bet kas belieka, kai darbai nesimeto smile.gif

pasiemiau siuntima, ryt registruosiu i Siaulius pas Vencku, gal kas buvot?

kaip noriu pupa leist i kokia mokyklele, na bent dailes mokykloj butu kokie uzsiemimai maziukam... o dabar nieko nera, nei sokiu, nei dailiu... tik yamaha...
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2012 09 04, 22:33)

pasiemiau siuntima, ryt registruosiu i Siaulius pas Vencku, gal kas buvot?





Mes lankėmės pas Venckų pavasarį ir dabar rugpjūtį...įvairių nuomonių girdėjau ax.gif aš jame, iškalbos pasigedau biggrin.gif ramybės uostas toks biggrin.gif
Kadangi ten nekviečia ir nežiūri niekas talonų,o įeini pagal eilę,tai patarčiau nuvykti anksčiau,nes žmonių visada laaabai daug būna paskui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ra Sa: 05 rugsėjo 2012 - 06:50