Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(gresa @ 2012 08 29, 19:50)
sveikos,
visi ruosiasi rugsejo pirmajai, o mes dar metelius sedesim namie  ax.gif  pupai labai gera su seneliais  rolleyes.gif  o gal radviliskyje zinot kokiu uzsiemimu, mokykleliu vaikams, ar tik yamaha? gal dailes mokykloje kazkas trimeciam?
maniskei uzvakar vel isniro rankyte, priimamajam vaikas verkia, aimanuoja, kad skauda, na suprantu, gydytoja siuvo kitam zmogeliui ranka, bet po visko dar koki 15min. receptus rase  doh.gif  po to tampe, sukino ranka kol atstate, kai pirmaji karta jaunas gydytojas vos pirstu prilietes atstate... buvom vakar pas Juodi, aiskina, kad cia neisnirimas, o tiesiog raisciu patempimas, na niekaip as jam neirodziau, kad vos tik ranka atstate ji vel buvo panasi i vaika  biggrin.gif  prasysiu Vainauskienes, kad siustu i Siaulius, pas vaiku chirurga, sakau gal imanoma, kad mus pacius apmokytu atstatyti, kad vaikui kuo trumpiau skaudetu, kazin ar imanoma  g.gif

Labukas o tu pabandyk nueiti pas pati gyd pasiprasyti Mazeika ar Zviagina. Jie ne Chirurgai traumatologai bet uztat Bent jau Mazeika tai nuostabus gyd. Mano dukra susipjauste ranka su stiklu tai Mazeika siuvo ir pas ji lankemes kol iseme siulus
Atsakyti
QUOTE(Irma303 @ 2012 09 02, 15:48)
Labukas o tu pabandyk nueiti pas pati gyd pasiprasyti Mazeika ar Zviagina. Jie ne Chirurgai traumatologai bet uztat Bent jau Mazeika tai nuostabus gyd. Mano dukra susipjauste ranka su stiklu tai Mazeika siuvo ir pas ji lankemes kol iseme siulus

ryt leksiu pas Vainauskiene ir su ja pasitarsiu ka daryti, aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2012 09 02, 15:51)
ryt leksiu pas Vainauskiene ir su ja pasitarsiu ka daryti, aciu uz info  4u.gif

Tikrai nera uz ka smile.gif Tik aisku pas Mazeika reikia eiti asmeniskai tartis kad priimtu nes jis tik ligoninej dirba
Atsakyti
Traumatologas L.Mazeika dirba ne tik ligonineje,taciau ir konsultacineje poliklinikoje.Kabinetas ligonines priemimo skyriuje,tik reikia tureti siuntima is pediatro,uzsiregistruoti ir pateksite be problemu.Man rodos,kad jis dirba nuo 9.30 kasdien. smile.gif
Atsakyti
Malonu matyti naujų vardų smile.gif

Sveikos, Irma ir Roberta:)

ir kitoms labas:)
Atsakyti
QUOTE(Roberta25 @ 2012 09 02, 18:42)
Traumatologas L.Mazeika dirba ne tik ligonineje,taciau ir konsultacineje poliklinikoje.Kabinetas ligonines priemimo skyriuje,tik reikia tureti siuntima is pediatro,uzsiregistruoti ir pateksite be problemu.Man rodos,kad jis dirba nuo 9.30 kasdien. smile.gif

Jis yvairiai dirba,viena diena nuo ryto kita diena nuo pietu.
Papildyta:
QUOTE(ramunele1982 @ 2012 09 02, 19:49)
Malonu matyti naujų vardų smile.gif

Sveikos, Irma ir Roberta:)

ir kitoms labas:)

Labutis Linut smile.gif
Atsakyti
Irma ir Roberta, sveikos prisijungusios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas Aciu 4u.gif
Atsakyti
o Irma ir tu čia esi biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burnickiene @ 2012 09 03, 15:39)
o Irma ir tu čia esi  biggrin.gif  lotuliukas.gif


neseniai atsirado tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(burnickiene @ 2012 09 03, 15:39)
o Irma ir tu čia esi  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Esu biggrin.gif Lina parase jungiates tai isigandau ir prisijungiau biggrin.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma303 @ 2012 09 03, 18:41)
Esu  biggrin.gif  Lina parase jungiates tai isigandau ir prisijungiau  biggrin.gif  lotuliukas.gif  tongue.gif

bigsmile.gif Vaje kokia baisi Lina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti