Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(Aliodija @ 2012 08 30, 21:17)
Labas:)

Aš tavo vietoj tikrai važiuočiau į Šiaulius konsultacijos, nes Radviliškio chirurgais esu labai nusivylusi (ypač empatijos ir apskritai žmoniško bendravimo stoka). Gal įmanoma kažkaip tuos raiščius stiprinti? pvz., masažai kokie, mankštos specialios ar pan.?


tai va butent apie ka ir galvoju... liepe tik su elastiniu bintu vyniot, o ji aisku to binto atsisako, verkia, nuimt praso... galvoju Siauliuose gal koki itvara rekomenduotu... mazu tikrai kokie masazai, ar manksteles cia padetu...
Atsakyti
Sveikos smile.gif mes taip pat jau pasiruose i darziuka, tik va klausimas, kokias geles nesate auklytei, seimininkutei? Kardeliai (berods taip vadinamos) nera per prastai? Rozes jau toookios atsibode. g.gif
Atsakyti
Sveikos.
gresa,mano mazoji ir buvo issisukusi rankyte,kai buvo 2m.Ejom susikabinusios rankom,ji atsigreze atgal ir issisuko ranka.Tai kokius metus labai saugojomes.Giminaiciu vaikas du kartus buvo issisukes.Mum sake,kad tai isaugama.
Atsakyti
QUOTE(Bumblebee11 @ 2012 08 31, 16:34)
Sveikos smile.gif mes taip pat jau pasiruose i darziuka, tik va klausimas, kokias geles nesate auklytei, seimininkutei? Kardeliai (berods taip vadinamos) nera per prastai? Rozes jau toookios atsibode. g.gif

Nėra per prastai nei kardeliai, nei astros, nei jurginai mirksiukas.gif bet kokia gėlė smagu gauti blush2.gif pati pastaruoju metu perku arba austomas, arba astroemerijas - ir lb ilgai žydi, ir ne super brungu, ir žiedas ne vienas...
Atsakyti
Aš rožę nupirkau smile.gif
Atsakyti
pastaruoju metu perku tik frezijas arba alstromerijas, man jos pacios graziausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2012 08 31, 19:21)
pastaruoju metu perku tik frezijas arba alstromerijas, man jos pacios graziausios  wub.gif


Alstromerija - subtili, elegantiška ir žavinga gėlė, pavadinta švedų botaniko barono Klas von Alstroemer garbei. Dar vadinama Peru lelija. Tai ištikimybės ir draugystės simbolis. Alstromerija gėlių kalboje reiškia - "mielas", "žavus".

Čia dėl įdomumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bumblebee11 @ 2012 08 31, 17:34)
Sveikos smile.gif mes taip pat jau pasiruose i darziuka, tik va klausimas, kokias geles nesate auklytei, seimininkutei? Kardeliai (berods taip vadinamos) nera per prastai? Rozes jau toookios atsibode. g.gif

kaip gali buti per prastai? Salia stovejusios mamos stebejo kad kardeliai pareina i mada smile.gif Is musu klases tik 1 mergaite atnese roze, daugiau visi su kardeliais. Kaip as ju vaikysteje nekenciau doh.gif , o dabar labai patinka. o panai leidziu paciai rinktis. Ji pati kardeliu nori.
Atsakyti
QUOTE(kwakse* @ 2012 09 01, 14:04)
kaip gali buti per prastai? Salia stovejusios mamos stebejo kad kardeliai pareina i mada smile.gif Is musu klases tik 1 mergaite atnese roze, daugiau visi su kardeliais. Kaip as ju vaikysteje nekenciau doh.gif , o dabar labai patinka. o panai leidziu paciai rinktis. Ji pati kardeliu nori.

Pirmiausiai visas ir visus su žinių diena smile.gif aš irgi vaikystėje labai nemėgau kardelių ir pykdavau, kad mama juos perka, bet dabar pati ketinu juos dovanoti, mažiukas mano kolkas neprištarauja smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai visiems mokinukams ir pedagogams rugsėjo 1-osios proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(dangiuk @ 2012 08 31, 18:50)
Nėra per prastai nei kardeliai, nei astros, nei jurginai  mirksiukas.gif bet kokia gėlė smagu gauti  blush2.gif pati pastaruoju metu perku arba austomas, arba astroemerijas - ir lb ilgai žydi, ir ne super brungu, ir žiedas ne vienas...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif bet kokią gėlę gauti smagu thumbup.gif Aš irgi pastaruoju metu perku austomas wub.gif
Vabalai, seniai girdėta bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lyra*: 01 rugsėjo 2012 - 15:45
Sveikinu visus su mokslo ir žinių švente. 4u.gif

nekenčiu kardelių, MB jas mėgstu, bet neperku ir vaikas jų neperka blush2.gif man gražiau mažos kuklios pokštelės, su ramunėmis man tokios jos gražios biggrin.gif

nu ką startavome naujoje mokykloje, kiek vaikui jaudulio kol susirado klase, o kai susirado viskas buvo liuks, biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif Visas pedagoges šiek tiek pavėluotai sveikinu su jų švente, su naujais mokslo metais, mokinukus irgi, stiprybės mamoms ir tėčiams 4u.gif

Vakar man irgi buvo jaudinanti diena, lydėjau savo pirmaklasį į mokyklėlę. Viskas praėjo sklandžiai, vaikinas viskuo patenkintas, tik kažkuo neįtiko dešimtokė kur į bažnyčią vedė laugh.gif Na ir oras, aišku, galėjo būt geresnis, juolkab po tokios šiltos ir saulėtos savaitės..Mes nešėm kardelius, man rudenį tai pačios gražiausios gėlės, be konkurencijos thumbup.gif Astros irgi labai gražu savo spalvų įvairove, tikrai nemanau, kad išvis kokios gėlės gali būti per prastos schmoll.gif Svarbiausia pirkti, skinti ir dovanoti nuoširdžiai smile.gif
Atsakyti