Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(*Lyra* @ 2012 08 27, 08:34)


Jo tikra tiesa, kad močiutės irgi renka, mūsų močiutė nusivežė į darbą su kitomis močiutėmis pasikeisti kortelėmis  doh.gif  lotuliukas.gif


ha ha lotuliukas.gif

Ramunele, saunios naujienos thumbup.gif .

Gimtadieniniai sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunele1982 @ 2012 08 28, 14:01)
http://lt.oriflame.c...html?per=201212

Naujausias Oriflame katalogas. Užsakymai į AŽ.

O mes šiandien vėl buvom Šiauliuoes su autonusu, paskui grįžom su traukinuku. Vėl vykom pas pulmonologę. Tai va, jau išbraukė iš įskaitos. Sakė, jau Viliukas pasveiko. guziuko nebėra, Mantoux mėginys nerodo nieko blogo... Oi, kaip gera ant širdies...

Laba diena, damutės smile.gif



šaunumėlis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės ir ačiū už sveikinimus bigsmile.gif Ta proga mama Maxima parugusi (itariu) torta pardave, zinau, kad nervintis negaliu, bet vistiek susinervinau mad.gif

Jauciat, jau paskutinis vasaros antradienis..? Mums reikalų, kad susidejo, tai nezinau kaip cia reiks spet doh.gif Ryt ir poryt vaziuojam i Siaulius po darbo, viena diena pas okuliste Adomui, kita pas odontologe, o dar gimtadienių artimų žmonių laukia, dovanų reikia, dar mokyklai pabaigt susiruošt, rūpestis kuo čia mamai reiks pasipuošt, nes nebeįlendu niekur su savo pilvu laugh.gif Ir dar krūva visokių smulkmenų, kurių net minėt nesnori doh.gif
Atsakyti
Labukas, pavėluoti gimtadieniniai sveikinimai birthday.gif birthday.gif birthday.gif

Ramunėle, kokia šauni žinia, džiaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif

Uch Sonecka, gaila,kad tortas netikęs buvo unsure.gif Bet nervintis išties tau negalima, siūlau paskambinti kokybės telefonu mirksiukas.gif ohoho kiek reikalų pas jus, linkiu,kad viską suspėtumėt be didelio streso 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ne tik paskutinis antradienis, bet ir paskutinė mano atostogų diena, gaila, vasara pralėkė neįtikėtu greičiu ax.gif
Gražios vasaros pabaigos visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
taip,rugsėjis jau trypčioja...bet kokios fantastiškos paskutinės vasaros dienytės!!!
Bet mintys kartu su vaikais apie mokyklą...hrrr...
Ryt reikia bėgti iki turgaus kardelių...bet jau močiutės -verslininkės bus kainą patrigubinusios biggrin.gif( tikimės išlaikyti iki šeštadienio ax.gif ) kaimuke turim,bet ką kelionė ir gausis tas pats biggrin.gif o norim daug jų...esančiai mokytojai,buvusioms...
va ir pastenėjau lyg dienoraščio lape rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,
visi ruosiasi rugsejo pirmajai, o mes dar metelius sedesim namie ax.gif pupai labai gera su seneliais rolleyes.gif o gal radviliskyje zinot kokiu uzsiemimu, mokykleliu vaikams, ar tik yamaha? gal dailes mokykloje kazkas trimeciam?
maniskei uzvakar vel isniro rankyte, priimamajam vaikas verkia, aimanuoja, kad skauda, na suprantu, gydytoja siuvo kitam zmogeliui ranka, bet po visko dar koki 15min. receptus rase doh.gif po to tampe, sukino ranka kol atstate, kai pirmaji karta jaunas gydytojas vos pirstu prilietes atstate... buvom vakar pas Juodi, aiskina, kad cia neisnirimas, o tiesiog raisciu patempimas, na niekaip as jam neirodziau, kad vos tik ranka atstate ji vel buvo panasi i vaika biggrin.gif prasysiu Vainauskienes, kad siustu i Siaulius, pas vaiku chirurga, sakau gal imanoma, kad mus pacius apmokytu atstatyti, kad vaikui kuo trumpiau skaudetu, kazin ar imanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2012 08 29, 18:50)
prasysiu Vainauskienes, kad siustu i Siaulius, pas vaiku chirurga, sakau gal imanoma, kad mus pacius apmokytu atstatyti, kad vaikui kuo trumpiau skaudetu, kazin ar imanoma  g.gif

nu šiaip labai abejoju... bet gal čia man paranoja uodegon stuksi - aš nenorėčiau, kad man atvažiuotų paskui tėvui su savamoksliškai į klubą įstatytu peties sąnariu... g.gif unsure.gif o kodėl jum čia taip išnirsta? gal įmanoma to išvengt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2012 08 29, 20:33)
nu šiaip labai abejoju... bet gal čia man paranoja uodegon stuksi - aš nenorėčiau, kad man atvažiuotų paskui tėvui su savamoksliškai į klubą įstatytu peties sąnariu...  g.gif  unsure.gif o kodėl jum čia taip išnirsta? gal įmanoma to išvengt?  unsure.gif

jai nirsta alkune, net nezinau kodel, silpni raisciai, sake daznai vaikams buna, na aisku siaip sau nenirsta, pirmaji karta MV draugas su ja zaide ir uz ranku staigiai pakele, antraji su teciu duko abu ir va vel pasekmes...
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2012 08 29, 21:21)
jai nirsta alkune, net nezinau kodel, silpni raisciai, sake daznai vaikams buna, na aisku siaip sau nenirsta, pirmaji karta MV draugas  su ja zaide ir uz ranku staigiai pakele, antraji su teciu duko abu ir va vel pasekmes...

unsure.gif O vargšiukė console.gif Gerai,kad nelūžo 4u.gif Atsargiau dūkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2012 08 29, 20:21)
jai nirsta alkune, net nezinau kodel, silpni raisciai, sake daznai vaikams buna, na aisku siaip sau nenirsta, pirmaji karta MV draugas  su ja zaide ir uz ranku staigiai pakele, antraji su teciu duko abu ir va vel pasekmes...

Ojetau... kaip skausminga vaikui... unsure.gif doh.gif
Atsakyti
tai tiek ten ir to dukimo buvo, tiesiog ranka paeme, ji staigiai gules ir isiro, sako net lipant laiptais gali snirt, sodint uz ranku laikant negalima, zodziu...
Atsakyti
Labas:)

Aš tavo vietoj tikrai važiuočiau į Šiaulius konsultacijos, nes Radviliškio chirurgais esu labai nusivylusi (ypač empatijos ir apskritai žmoniško bendravimo stoka). Gal įmanoma kažkaip tuos raiščius stiprinti? pvz., masažai kokie, mankštos specialios ar pan.?
Atsakyti