Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

Sveikos,

Ta firma iš nemokamo maitinimo uždirba labai labai gerai, jų negąsdina ištuštėjusios valgyklos... . Pvz. Šaukoto pagr. mokykloje mokamai valgo tik 8 ar 9 vaikai, iš 80, tai daug pasakantys skaičiai apie mūsų rajoną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nieko sau: 07 lapkričio 2013 - 18:38
Sveikos 4u.gif

pasirodo, jei kas turi galimybės ir dedasi valgyti ir nevalgo tų nemokamų pietų, nes sakė fuij. o kai vaikas nevalgo jie vistiek gauna pinigus doh.gif
Atsakyti
Galiu tik patvirtinti Nieko sau zodzius. Firma domisi tik nemokamu maitinimu. o tuscios mokamos valgyklos ju nei kiek nejaudina. o skundai jiems kaip vanduo nuo zasies. ir teismais ju neisgazdinsi.
Atsakyti
Gal kas turi ta pati sonečka tel. nr.? Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Su Naujais metais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ko forumas toks istustejes? verysad.gif
Atsakyti
Aha taip tylu net keista g.gif
Atsakyti
Sveikos,
nu tikrai idomiai jūs čia sugalvojote.
aš mezgu savo mažylei, kartais ir bandau nerti. bet tik sau nepardavinėju biggrin.gif
Atsakyti
is pradziu as irgi tik sau dariau smile.gif savo vaikui ir saldainiu popieriukus ir sampano etiketes, pries tai savo vestuvem viska maketavausi ir dariausi, po kol isejo i viesuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaPet2 @ 2014 02 17, 12:50)
is pradziu as irgi tik sau dariau smile.gif savo vaikui ir saldainiu popieriukus ir sampano etiketes, pries tai savo vestuvem viska maketavausi ir dariausi, po kol isejo i viesuma smile.gif




nebent paprašo draugės tada numezgu, o plačiai visuomenei kažkaip nedrystu, nes ir be manęs yra daug mezgančių labai blush2.gif
Atsakyti
Kad yra visada visko yra, reikia buti drasesnei jei tik noras yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaPet2 @ 2014 02 17, 13:39)
Kad yra visada visko yra, reikia buti drasesnei jei tik noras yra  thumbup.gif



kai savamoklė, drasumo pas mane mažokai, kai prisižiūri kaip kitos mezga atrodo nieka nemoku biggrin.gif na bet jau mano mergina žieminių turi 5 komplektuku vasarai 2 komplektukus trečia baigiu linininį numegzti tai ir rūbų nereikia pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti