Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(Ra Sa @ 2013 06 02, 17:03)
Sveikos:-)
Atsiliepkit tortų gamintojos;-)

Čia tik dangiukas, kažkada spanguolia dar buvo, bet kad nei viena nebeprisijungia prie mūsų. Reik per FB ieškot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kwakse* @ 2013 06 03, 07:23)
Čia tik dangiukas, kažkada spanguolia dar buvo, bet kad nei viena nebeprisijungia prie mūsų. Reik per FB ieškot  mirksiukas.gif



ačiū...Dangiuko dang-iski saldumynai facebooke turbūt? rašiau...gal neprisijungia...gaudau,bet nepagaunu smile.gif
Atsakyti
Naujausia info. Deja, Dangiuk nebekeps tortu iki liepos men.
Atsakyti
QUOTE(Aliodija @ 2013 05 30, 09:13)
Sveikutės:)

Noriu paklaust: kada jūsų vaikiukai pradėjo ar pradės eit  į pirmą klasę? Mūsiškis pagal esamą darželio tvarką į priešmokyklinę grupę eis tik 6.5metų (po metų), tai į pirmą klasę tik 7.5. Mano giminai dabar ėda mane, kodėl nevesiu į pirmą klasę nuo 6.5....Baisu suklyst..
Bet mano vaikas tai toks gan nedrąsus, ramus..Ir gintis nemoka, jei ką...Žodžiu, labiausiai baiminuos ne dėl paties mokymosi, o dėl socialinių santykių...
Gal pasidalintumėt  patirtimi:)

Nežinau, gal vesčiau vyresnį? Iš kitos pusės - o gal visai neblogai adaptuotųsi... g.gif

QUOTE(Ra Sa @ 2013 06 03, 08:30)
ačiū...Dangiuko dang-iski saldumynai facebooke turbūt? rašiau...gal neprisijungia...gaudau,bet nepagaunu smile.gif

Šiuo metu nekepu nieko, susilaužiau koją, ką tik iš ligoninės; kalbinkit fb Gintariniai tortai - moteris akivaizdžiai tobulėja, tortai gražūs, skonių daug tur pasiūlyti. Dar berods fb Skanus tortukas yra iš Radviliškio.
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2013 06 03, 13:12)
kalbinkit fb Gintariniai tortai - moteris akivaizdžiai tobulėja, tortai gražūs, skonių daug tur pasiūlyti. Dar berods fb Skanus tortukas yra iš Radviliškio.



ačiū...visi išbandyti...tiesiog norėjosi dangiškų smile.gif na, pasirinkimo kaip ir neliko verysad.gif
Sveikatukės Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra Sa @ 2013 06 03, 14:28)
ačiū...visi išbandyti...tiesiog norėjosi dangiškų smile.gif na, pasirinkimo kaip ir neliko verysad.gif
Sveikatukės Jums  4u.gif



Sveikutės
o gal pabandyl Saldus sapnas į FB parašyti, čia jau šiauliuose būtų 4u.gif

dangiuk sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
ačiū už patarimus...visų skanūs,visų gardūs...išsisuksim.Norėjau naujo skonio...
Galų gale mamytė užsiims,tik man su puošybą tragedija blush2.gif
visom bučkiai ir bėkim gert vėsios giros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra Sa @ 2013 06 03, 14:19)

Galų gale mamytė užsiims,tik man su puošybą tragedija  blush2.gif


Norfoje yra lydomo šokoladinio glajaus - liekit viršų glajumi, šonuas apdėkit damų piršteliais, apriškit atlasine juostele ir tortas bus pats pačiausias mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2013 06 03, 19:00)
Norfoje yra lydomo šokoladinio glajaus - liekit viršų glajumi, šonuas apdėkit damų piršteliais, apriškit atlasine juostele ir tortas bus pats pačiausias  mirksiukas.gif



aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Buvom vakar parke. Mano mažasis kaip visada ant laivelių užsimanė. Jau pradėjo bėgt, tik sustojo... Vos neverkė, labai supyko, susiraukė, žiūri t tą vietą kur karuselės stovėjo ir nesupranta kur viskas dingo. Dar tokio vaiko nesu mačius verysad.gif Tikrai gaila, kad miesto valdžiai svarbiausia pinigų prasiplaut....
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif 4u.gif Pagaliau, galiu atsikvėpti ir prisijungti biggrin.gif

Ačiū, už sveikinimus aciuks.gif aciuks.gif Taip ta pačia sveikinu ta pačia progą akyląją Kwaksę 4u.gif 4u.gif Lengvo nešiojimo.

Dangiuk, sveikatėlės tau, kad greičiau laikas eitų, nes sugipsuota koja ir dar per vasaros atostogas.... Laikykis!!!

Aliodija, nesijaudink dėl sūnelio, nei giminės, nei seneliai šioje situacijoje ne patarėjai. Viskas priklauso ne nuo amžiaus,o nuo vaiko,jo socialinės brandos. Vienas vaikas 6erių yra pakankamai subrendęs, o kitas ir 7eriuų dar nenori į mokyklą.
Galiu pateikti porą pavyzdžių iš savo patirties (ne kaip mamos). Aš turėjau mergaitę, kurios mamą kamavo lygiai tokia pati dilema. Ir labai džiaugėsi, kad neišleido 6,5 m nes pradėjusi lankyti pirmą klasę 7,5 m buvo ir yra geriausia mokinė thumbup.gif Antras pavyzdys ne toks džiuginantis. Kitos mergaitės mama nusprendė leisti į mokyklą 6,5 m ir kaip pati vėliau pripažino- padarė klaidą verysad.gif Pirmieji dveji metai mokykloje buvo itin sunkūs: jai buvo sunku išsėdėti suole, susikaupti, kai bendraklasiams tai nebuvo problema. Dažnai verkdavo, kad vienas ar kitas dalykas neišeina, kad nesuspėja,o kiti padaro. Esmė tame, kad vaikas nebuvo subrendęs mokyklai.
Pirmokėliui svarbiausia socialinė branda, kad jaustųsi saugus, kad išsėdėti pamokoje nebūtų kančia.
Mano Pupa priešmokyklinę grupę pradės lankyti 6,2 m, o į pirmąją klasę žingsniuos 7,2 m.
Nu ir priprašiau, tikiuosi, kad nepavargsi skaityti. blush2.gif


Atsakyti
sveikos 4u.gif
Kol orkaitė įjungta,turiu laiko pamąstymams...
aš štai ką pagalvojau...gal yra mamyčių tarpe kas sėda į mašiniuką ir lekia į Gariūnus? vasarą taip susikooperavus kelioms...prieš mokyklą/ darželį vaikus apipirktume...vyrus nustebintume,save palepintume...jei kas - šaukit !!!aš su Jumis!!! biggrin.gif
Atsakyti