Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

sveikinimai kwakse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2013 05 28, 13:51)
sveikinimai kwakse  4u.gif

Ačiū smile.gif

Panos padėkit help.gif Per dukros gimtadienį darysiu žaidimą: iš kiekvienos vardo raidės bus po daiktą, tiksliau valgomą dalyką, kurį vaikai turės atspėti. Ir tai bus jų prizas. Nesugalvoju iš I raidės (imbieras ir ikrai netinka), iš J raidės (tik jogurtą sugalvoju). Laukiu jūsų minčių, nes mano galva tuščia....
Atsakyti
QUOTE(kwakse* @ 2013 05 28, 11:23)
Ačiū smile.gif

Panos padėkit help.gif Per dukros gimtadienį darysiu žaidimą: iš kiekvienos vardo raidės bus po daiktą, tiksliau valgomą dalyką, kurį vaikai turės atspėti. Ir tai bus jų prizas. Nesugalvoju iš I raidės (imbieras ir ikrai netinka), iš J raidės (tik jogurtą sugalvoju). Laukiu jūsų minčių, nes mano galva tuščia....


Mano galva irgi pustuštė, bet iš I raidės tinka irisai, iš J gal kokie javainiai ar javinukai smile.gif

Aš vakar irgi mokykloj susirinkime buvau, tai kai grįžau maniškiui aktualiausias klausimas buvo ar jį perkels į antrą klase, nes kai tingi mokytis tėtis pagasdina, kad paliks jį pirmojj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta pati Sonecka: 29 gegužės 2013 - 11:04
QUOTE(kwakse* @ 2013 05 28, 14:23)
Ačiū smile.gif

Panos padėkit help.gif Per dukros gimtadienį darysiu žaidimą: iš kiekvienos vardo raidės bus po daiktą, tiksliau valgomą dalyką, kurį vaikai turės atspėti. Ir tai bus jų prizas. Nesugalvoju iš I raidės (imbieras ir ikrai netinka), iš J raidės (tik jogurtą sugalvoju). Laukiu jūsų minčių, nes mano galva tuščia....


Sveika, bandom padeti smile.gif

Saldainis Jovaras, javinukai, jogurtas, kazkas su jogurtiniu idaru (saldainis, sokoladas..), sausainiai smelio Juosta biggrin.gif siulau prekybcentriuose pasizvalgyti ir issirinkti valgomus dalykus su J raide. Tas pats ir su I (pvz., irisai).
Atsakyti
Va su J raide lengviau. nu jau su I tai tik irisai, o man dar kažko reikia doh.gif Nes vardas tai su dviem I.
Atsakyti
QUOTE(kwakse* @ 2013 05 29, 15:34)
Va su J raide lengviau. nu jau su I tai tik irisai, o man dar kažko reikia doh.gif Nes vardas tai su dviem I.


imbieriniai sausainiai, imbierine arbata, imbierinai saldainiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės:)

Noriu paklaust: kada jūsų vaikiukai pradėjo ar pradės eit į pirmą klasę? Mūsiškis pagal esamą darželio tvarką į priešmokyklinę grupę eis tik 6.5metų (po metų), tai į pirmą klasę tik 7.5. Mano giminai dabar ėda mane, kodėl nevesiu į pirmą klasę nuo 6.5....Baisu suklyst..
Bet mano vaikas tai toks gan nedrąsus, ramus..Ir gintis nemoka, jei ką...Žodžiu, labiausiai baiminuos ne dėl paties mokymosi, o dėl socialinių santykių...
Gal pasidalintumėt patirtimi:)
Atsakyti
QUOTE(Aliodija @ 2013 05 30, 10:13)
Noriu paklaust: kada jūsų vaikiukai pradėjo ar pradės eit  į pirmą klasę?

Na maniškė kai birželį gimusi, tai 7 metų išėjo. Aš pati 6,5 ėjau. Mažajam gautųsi 7,5 eiti, nes sausį gimęs.
Atsakyti
Sveikos,
ir aš savo dičkį leidau kai jau buvo virš 7 metų, tada jau atrodė pasiruošęs. manau svarbu pagal vaika spresti jei matai kad nepasiruošęs, dzin ta giminė aš ir neleiščiau, juk vaikas svarbiausia o ne giminė ax.gif
Atsakyti
http://www.radvilisk...nt/view/1026/1/

kas i svente?
Atsakyti
https://www.facebook.......5717&type=1

gal rasit ko reikia. kreipkites
Atsakyti
Sveikos:-)
Atsiliepkit tortų gamintojos;-)
Atsakyti