Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(ta pati Sonecka @ 2013 05 20, 16:46)
Sveikinimaiii clap_1.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kwakse* @ 2013 05 20, 10:07)



Fainiai smile.gif sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliodija @ 2013 05 21, 11:10)
Fainiai smile.gif sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dėkui smile.gif

Nu bet žiūriu rimtai temutė visai mirusi... Matyt visos į FB sulindusios.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


dauguma jūs viena kita pažystate ir gyvai bendraujate.


va klausimas, ar yra paaugliams disko šokiai kur mokintis Radviliškyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 05 24, 17:35)
Sveikos 4u.gif
dauguma jūs viena kita pažystate ir gyvai bendraujate.
va klausimas, ar yra paaugliams disko šokiai kur mokintis Radviliškyje g.gif


Dėl šokių..Kudirkos mokykloj vis kabėdavo skelbimukas, kad Flamingas šokių mokykla priima į šokių pamokas, street dance, breikas berods ar pan. Gal tinka? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2013 05 25, 12:37)
Dėl šokių..Kudirkos mokykloj vis kabėdavo skelbimukas, kad Flamingas šokių mokykla priima į šokių pamokas, street dance, breikas berods ar pan. Gal tinka? mirksiukas.gif



pirmadien5 nuvarysiu vaika tegul susižino pats, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kwakse, labai labai sveikinu nestuke.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nieko sau @ 2013 05 27, 19:59)
Kwakse, labai labai sveikinu  nestuke.gif  thumbup.gif .

Labai ačiū smile.gif

Na tai kas ėjot į burbuliatorių? Aš savo burundukus ganiau, tai nieko aplink nemačiau... ax.gif
Atsakyti
Labas, as buvau, bet ganiau saviskius - vaikai rado bulve, nu tai lakste ir metesi biggrin.gif nerupejo burbulai biggrin.gif paskui nuejom ant ciuozynes:) nieko nemaciau.. net taves, kvakse.. Sakau REIK SUSITIKIMO smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunele1982 @ 2013 05 27, 22:24)
Labas, as buvau, bet ganiau saviskius - vaikai rado bulve, nu tai lakste ir metesi biggrin.gif nerupejo burbulai biggrin.gif paskui nuejom ant ciuozynes:) nieko nemaciau.. net taves, kvakse.. Sakau REIK SUSITIKIMO smile.gif

Aš tave lyg mačiau iš toli. Bet kai paskui vaikus reikia lakstyt, tai pati žinai kaip būna. Mes net nepabuvom iki galo, nes mažius nubėgo prie karuselių. Ten pasidavė ir ėjom namo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Varčiau puslapius,kad suprasti dėl ko Kwaksiukę sveikinti...wow!!! nuoširdžiai sveikinu!!!
Atsakyti
QUOTE(Ra Sa @ 2013 05 28, 10:11)
Sveikos  4u.gif
Varčiau puslapius,kad suprasti dėl ko Kwaksiukę sveikinti...wow!!! nuoširdžiai sveikinu!!!

Ačiū smile.gif Va kiek daug sveikinimų sulaukiau blush2.gif

Eisiu šiandien mokykloje į susirinkimą. Mano pana nervinasi, bijo, kad mokytoja sakys, jog ji daug plepa per pamokas biggrin.gif Bet aš manau visai kitom temom kalbės, juk mokslo metai baigiasi.
Atsakyti