Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(gresa @ 2013 01 14, 13:04)
mano mamka puiki kulinare, galvoju kazka su tuo pagalvot...  g.gif

1. galima padaryti lapelius su skaičiais 1-10, o išsitraukę žmonės turėtų pasakyti apie tavo mamą tiek gerų dalykų/atsiminimų/linkėjimų, kokį skaičių išsitraukė. Išsakomos mintys neturi kartotis.
2. Jei puiki kulinarė, galbūt svečius galite pavaišinti kokiu a la, pvz, ,,Ilonos krupnikas" ir užgeriant pasakyti kokį tostą? (mes buvom padarę ,,Močiutės užpiltinę", prispausdinę etikečių, suklijavę, nes mano bobulė tų užpiltinių darydavo visą gyvenimą ir pačių įvairiausių).
3. Gal galima kepti ,,Marytės jaunatviškumo pyragą"? (ar kokį kitą ten firminį tavo mamos patiekalą). pvz, ingredientų kraitė: ko kiekvienas svečias įdėtų, kad gautųsi va toks įdomus receptas...


Nu va, pasapaliojau, bet čia nebūtinai privalo būti priimta, matai, man bile liežuviu pamalt, tai va viskas į tai ir remiasi.... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2013 01 16, 19:52)
1. galima padaryti lapelius su skaičiais 1-10, o išsitraukę žmonės turėtų pasakyti apie tavo mamą tiek gerų dalykų/atsiminimų/linkėjimų, kokį skaičių išsitraukė. Išsakomos mintys neturi kartotis.
2. Jei puiki kulinarė, galbūt svečius galite pavaišinti kokiu a la, pvz,  ,,Ilonos krupnikas" ir užgeriant pasakyti kokį tostą? (mes buvom padarę ,,Močiutės užpiltinę", prispausdinę etikečių, suklijavę, nes mano bobulė tų užpiltinių darydavo visą gyvenimą ir pačių įvairiausių).
3. Gal galima kepti ,,Marytės jaunatviškumo pyragą"? (ar kokį kitą ten firminį tavo mamos patiekalą). pvz,  ingredientų kraitė: ko kiekvienas svečias įdėtų, kad gautųsi va toks įdomus receptas...
Nu va, pasapaliojau, bet čia nebūtinai privalo būti priimta, matai, man bile liežuviu pamalt, tai va viskas į tai ir remiasi....  blush2.gif  biggrin.gif



thumbup.gif
Atsakyti
[quote=dangiuk,2013 01 16, 19:52]


Fainos idėjos, ypač pirmoji man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
dangiuk, ir man pirmoji ideja liux 4u.gif visos fainos is tikro 4u.gif
bet zmoniu 30, jau musiau velniava gausis, dar ir muzikantai teige, kad praves visa vakara, ne tik dainuos, bet ir zaidimai ir t.t. gal sugalvos kazka panasaus biggrin.gif
man baisiausia del visu kalbu, nu jau tokie mes neiskalbingi doh.gif
o ir eiliu tikrai neskaitysim, ten tu ziliu galvon, prabego metai tralialia... noris kazka paprasto, nuosirdaus pasakyti mamai, bet ir tai nera paprasta, reikia tam pasiruost, atrast graziu ideju... o gal kas turit kokiu minciu? gal teko nesenai ruostis ax.gif uzveskit mus, nepralemenancius zodzio, ant kelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2013 01 17, 13:40)

bet zmoniu 30, jau musiau velniava gausis

Nebus velniavos (jei dėl skaičiaus), pas mus močiutės gimtadieniai su daugiau žmonių paprastai būna (vien mano pusbrolių yra 8 + antros pusės, vaikai), o va šitą esu dariusi.... smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif
QUOTE(dangiuk @ 2013 01 16, 19:52)
1. galima padaryti lapelius su skaičiais 1-10, o išsitraukę žmonės turėtų pasakyti apie tavo mamą tiek gerų dalykų/atsiminimų/linkėjimų, kokį skaičių išsitraukė. Išsakomos mintys neturi kartotis.
2. Jei puiki kulinarė, galbūt svečius galite pavaišinti kokiu a la, pvz,  ,,Ilonos krupnikas" ir užgeriant pasakyti kokį tostą? (mes buvom padarę ,,Močiutės užpiltinę", prispausdinę etikečių, suklijavę, nes mano bobulė tų užpiltinių darydavo visą gyvenimą ir pačių įvairiausių).
3. Gal galima kepti ,,Marytės jaunatviškumo pyragą"? (ar kokį kitą ten firminį tavo mamos patiekalą). pvz,  ingredientų kraitė: ko kiekvienas svečias įdėtų, kad gautųsi va toks įdomus receptas...

Dangiuk pavarei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tu kaip visuomet neišsemiamų idėjų pilna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Nieko sau @ 2013 01 12, 13:43)
Buvau pas jį vieną kartą su inkstu uždegimu, labai paliko gerą įspūdį. Iki jo darbo pabaigos buvo likusios apie 15 minučių,  buvo aiškus ir malonus.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man irgi teko vieną kartą pas jį apsilankyti, nes mano gyd, nebuvo. Gerą įspūdį paliko, konkretus ir aiškus. Bala žino kaip būtų jei būčiau jo pacientė, bet pirmas kartas nenuvylė.
Papildyta:
QUOTE(gresa @ 2013 01 07, 13:53)
Labas, kiek zinau, Radviliskyje nieko nera, pati norejau Aine vest... planuojame i Siaulius bandyt veziot, yra ten kukuzuikiai mokyklele, veziot brangu, bet ka daryt  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif vat būtent, būrelių pasirinkimo visai nėra. Iki 3m tik Yamaha, o nuo 3m šokiai kultūros rūmuose.
Šiauliuose gausu būrelių įvairaus amžiaus vaikams. Tik va kita problema - tikrai nepigiai atsieina ir be to, kažkas iš tėvų turi nedirbti, arba dirbti trumpiau,kad spėtų į užsiėmimus. Aišku, vaiko žibančios akys ir klausimai kada vėl važiuosime, atperka viską wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(gresa @ 2013 01 17, 14:40)
dangiuk, ir man pirmoji ideja liux  4u.gif  visos fainos is tikro  4u.gif 

Kaip pavyko balius, ar patiko muzikantai? g.gif
Atsakyti
Lyra, balius puikus, muzikantai superiniai, jauni vyrukai, labai linksmi, draugiski, nenusisneka, svarbiausia visiskai negera, dainavo puikiai, zaidimai smagus, zodziu super, likom labai patenkinti thumbup.gif ant galo ir gangnam style padainavo ir sexy ant i know it biggrin.gif

kas del tu sokiu kulturkej, tai bandem eit, buvom kelis kart, viskas butu gerai, bet ta salta sale, tiesiog ledine, vaikai ant zemes vartosi, na ne ne... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2013 01 21, 00:03)
ant galo ir gangnam style padainavo ir sexy ant i know it  biggrin.gif 




Tai jau tikrai, kad labai universalūs muzikantai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2013 01 25, 17:00)
Tai jau tikrai, kad labai universalūs muzikantai biggrin.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pasisekė su muzikantais, smagu thumbup.gif
Ieškau boružėlės kostiumo 122 cm mergytei.
Atsakyti
QUOTE(*Lyra* @ 2013 01 28, 20:15)

Ieškau boružėlės kostiumo 122 cm mergytei.

Galiu paskolinti. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
turiu klausima ar tiesa ar tik kalbos, kad jau Vaižganto progimnazijoje paskelbtas karantinas ir vaikam iki 02.06 nereikės eiti į mokykla g.gif ar tik gandai g.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad karantinas tikrai:)
Atsakyti