Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(gresa @ 2013 01 07, 15:41)
na reikes pasidomet, bet butu daug patogiau jei visa info butu internete, atsidarei ir skaitai, kukuzuikiai taip viska aiskiai surase, kad nereikia sukt galvos, rasyt emailus, todel ir bambu biggrin.gif
reikes paieskot atsiliepimu, kuria mokyklele geriau rinktis  ax.gif




tikrai taip, kuri jums prie širdies bus tą ir rinkitės 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes
ieskau aukles savo berniukui , nes jau ruosiuos i darba
gal patarsit , o gal net parekomenduosit
mums dabar laukia nelengvas laikas...
Papildyta:
esu is radviliskio
Atsakyti
Atsiprasau merginos uz isibrovima blush2.gif
Jus kai Radviliskietes,gal kartais kuri zinot kokiu atsiliepimu apie gydytoja Artura Toleiki g.gif buciau begalo dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2013 01 08, 15:24)
Atsiprasau merginos uz isibrovima blush2.gif
Jus kai Radviliskietes,gal kartais kuri zinot kokiu atsiliepimu apie gydytoja Artura Toleiki g.gif buciau begalo dekinga 4u.gif



Zara o tau labai reikia, galiu paklausinėti pažystamu ir tada parašysiu į az g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 01 08, 14:49)
Zara o tau labai reikia, galiu paklausinėti pažystamu ir tada parašysiu į az g.gif

niu kaip ir taip 4u.gif buciau labai tau dekinga 4u.gif
Atsakyti
o mūsų tarpe yra dirbančių AVIVA LIETUVA? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra Sa @ 2013 01 09, 15:53)
o mūsų tarpe yra dirbančių AVIVA LIETUVA? 4u.gif



Laba:)
Dėl Avivos nežinau, bet yra dirbančių Metlife Amplico... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zara** @ 2013 01 08, 15:24)
Atsiprasau merginos uz isibrovima blush2.gif
Jus kai Radviliskietes,gal kartais kuri zinot kokiu atsiliepimu apie gydytoja Artura Toleiki g.gif buciau begalo dekinga 4u.gif



Laba:)

Mano anyta tai pabėgo iš jo pas kitą gydytoją. Sakė, iš pradžių atrodo malonus ir t.t Bet nesprendžia problemos, tik simptominį gydymą taiko. Na, pvz., jai kartais labai stipriai sukyla spaudimas. Tai jis priežasčių neieškojo, tipo- amžius (o amžius tai tik 55m...) Tai va tokia nuomonė. Bet gal kiti kitokios patirties turi...
Atsakyti
Buvau pas jį vieną kartą su inkstu uždegimu, labai paliko gerą įspūdį. Iki jo darbo pabaigos buvo likusios apie 15 minučių, kol laukiau extra tyrimo atsakymų, jis peržiūrinėjo visą mano ligos istorijos knygutę (nes buvau nauja jo pacientė), buvo aiškus ir malonus.
Atsakyti
Aciu merginos uz atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Labuka,
merginos padekit, labai reikia muzikantu ateinanciam sestadieniui, gal kas ka galit parekomenduot? siaip dauguma uzimti, bet posventinis laikotarpis, dar turim vilti kazka rast smile.gif
padekit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
taip nutiko,kad staigiai gavom muzikantus, kurie ir praves vakara, tai mergickos nebesukit galvu, nebereikia 4u.gif
geriau pametykit patarimu, ideju ka mes, kaip trys vaikai galetumem padaryt, nustebint, gal dalyvavot kokiam jubiliejum, kazka idomaus uzfiksavot 4u.gif skaidriu nedarysim... mano mamka puiki kulinare, galvoju kazka su tuo pagalvot... g.gif
Atsakyti
NORIU PAS JUS PASITEIRAUTI,GAL ZINOTE AR RADVILISKYJE YRA VERTIMU BIURAS REIKETU ISVERSTI GIM.LIUDIJIMA I ANGLU KALBA,GAL GALETUMETE PARASYTI ADRESA,BUCIAU BE GALO DEKINGA.
Atsakyti