Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(Nieko sau @ 2012 12 27, 19:13)
Labai sveikinu  wub.gif  4u.gif  4u.gif . Puikus vardas, jeigu vieną dieną anksčiau, švęstume kartu gimtadienius  su Kotryna  biggrin.gif .
Ir sveikinimai Joliukei su sūnelio gimimu  wub.gif  thumbup.gif . Tik dar nežinau vardo  smile.gif .



QUOTE(dangiuk @ 2012 12 27, 19:14)
Sveikinimai naujiems Radviliškio gyventojams  thumbup.gif  thumbup.gif clap.gif clap.gif



QUOTE(Aliodija @ 2012 12 28, 10:23)
Ojei, kaip smagu:) Sonecka ir Joliuke- nuoširžiausi sveikinimai 4u.gif Sakyčiau, šauniausia kalėdinė dovana:)



QUOTE(Herta @ 2012 12 28, 21:10)
Nu kiek naujų radviliškiečių užgimė smile.gif sveikinimai mamytėms su lialiukų gimimu smile.gif ramiu ir lengvų naktelių Soneckai ir Joliukei smile.gif


QUOTE(gresa @ 2012 12 30, 14:08)
Joliuke, sveikinimai  wub.gif


Ačiū visoms už sveikinimus 4u.gif

QUOTE(ta pati Sonecka @ 2012 12 28, 21:31)
Pasirodo mudvi su Joliuke panašiu laiku buvom apdovanotos, sveikinimai Joliukei bigsmile.gif


Jei gimdei Radviliškyje, tai vienu metu buvom ligoninėje, nes aš naktį iš 14 į 15 atvažiavau su nubėgusiais vandenims 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 30 gruodžio 2012 - 17:59
QUOTE(*Lyra* @ 2012 12 29, 21:37)
Didžiausi sveikinimai antrąkart tapus mama  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Aukit sveikos ir laimingos  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Ačiū, Lyra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Joliuke @ 2012 12 30, 15:59)

Jei gimdei Radviliškyje, tai vienu metu buvom ligoninėje, nes aš naktį iš 14 į 15 atvažiavau su nubėgusiais vandenims 4u.gif


Nea, mūsų mergina Šiauliuose beldėsi į šį pasaulį smile.gif
Atsakyti
[quote=Roga,2012 12 29, 11:12]

aš perku DADA


O mano klecką nuo Dada labai berdavo:(
Atsakyti
QUOTE(Aliodija @ 2013 01 01, 19:09)

O mano klecką nuo Dada labai berdavo:(



kiekvienas vaikas skirtingas, nes mano mergina berdavo nuo norvegišku pampersų baisiai, o va nuo DADA ne.
Atsakyti
Sveikos, ateinu su klausimu ar Radviliškyje yra kokia mokyklėlė muzikos, šokio, na kaip Yamahos, bet nenoriu į Yamaha. ar yra kas panašaus vaikiukams kaip mano 1,5 metukų g.gif
Atsakyti
Labas, kiek zinau, Radviliskyje nieko nera, pati norejau Aine vest... planuojame i Siaulius bandyt veziot, yra ten kukuzuikiai mokyklele, veziot brangu, bet ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2013 01 07, 13:53)
Labas, kiek zinau, Radviliskyje nieko nera, pati norejau Aine vest... planuojame i Siaulius bandyt veziot, yra ten kukuzuikiai mokyklele, veziot brangu, bet ka daryt  doh.gif




žinok ir aš kiek domėjausi pravaikščiojau nieko nėra schmoll.gif
tai vėl planuoju vežioti į Mikituka, man jis labiau prie širdies, daug judesio, daug dainelių, moters balsas tiesiog užburiantis kai dainuoja ar bendrauja su vaikais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 01 07, 13:45)
žinok ir aš kiek domėjausi pravaikščiojau nieko nėra schmoll.gif
tai vėl planuoju vežioti į Mikituka, man jis labiau prie širdies, daug judesio, daug dainelių, moters balsas tiesiog užburiantis kai dainuoja ar bendrauja su vaikais biggrin.gif

apie si negirdejau, reikia pagooglint smile.gif gal jau maniske per didele ?
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2013 01 07, 15:21)
apie si negirdejau, reikia pagooglint smile.gif gal jau maniske per didele ?



tinka ten įvairaus amžiaus grupių yra. http://www.mikitukas.lt/trumpai/ yra ir FB sukurę puslapiuka. https://www.facebook...205898992754176
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 07 sausio 2013 - 14:26
taip neaisku viskas, nei kiek uzsiemimu per menesi, nei kainu, nei tiksliu uzsiemimu aprasymu g.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2013 01 07, 15:27)
taip neaisku viskas, nei kiek uzsiemimu per menesi, nei kainu, nei tiksliu uzsiemimu aprasymu  g.gif



mes vygdavome karta į savaite 17 val. ir mėnesiui mokėdavau 50lt, užsiėmimas vyksta 1 val. tiesiog pasiskambink, arba parašyk. viska atrašo.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 01 07, 14:36)
mes vygdavome karta į savaite 17 val. ir mėnesiui mokėdavau 50lt, užsiėmimas vyksta 1 val. tiesiog pasiskambink, arba parašyk. viska atrašo.

na reikes pasidomet, bet butu daug patogiau jei visa info butu internete, atsidarei ir skaitai, kukuzuikiai taip viska aiskiai surase, kad nereikia sukt galvos, rasyt emailus, todel ir bambu biggrin.gif
reikes paieskot atsiliepimu, kuria mokyklele geriau rinktis ax.gif
Atsakyti