Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(ta pati Sonecka @ 2012 11 01, 22:26)
Ojoj, kokia tema užrudijus biggrin.gif Mergičkos, kur montuojat ir balansuojat (arba vyrai tai daro) ratus mūsų miestely? Reikia patikimo meistro smile.gif Visais metais gimtinėj tą darbą padarydavo, šiemet tenka čia ieškotis, MB išvažiavo į darbus, tai dabar sunkoka man, moteriškei, kažką susirast doh.gif

Maniškis visad važiuodavo į garažus kur prie degalinės už Maximos.
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2012 11 01, 22:26)
Ojoj, kokia tema užrudijus biggrin.gif Mergičkos, kur montuojat ir balansuojat (arba vyrai tai daro) ratus mūsų miestely? Reikia patikimo meistro smile.gif Visais metais gimtinėj tą darbą padarydavo, šiemet tenka čia ieškotis, MB išvažiavo į darbus, tai dabar sunkoka man, moteriškei, kažką susirast doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikrai tema užrūdijusi biggrin.gif
Garaže iškart už darbo biržos arba servise prie IKI 4u.gif
Atsakyti
Ačiū patarusioms, jau persimontavau smile.gif Nuvažiavau į Vytauto g. prieš mašinų gamyklą ir sutvarkė 2 jauni vyrukai, aptarnavo pilnumoj mane kaip moteriškę ir dar nestuke.gif biggrin.gif

Baigiasi mokinukų atostogos, jaučiuos taip, kaip kad baigtųsi man, paskui bandau persiorientuot,kad man tereiks atsikelt 7 ryto ir palydėt savo mokinį į mokyklą doh.gif Kartais kaip kokį košmarą susapnuoju, kad man reikia į darbą, arba,kad vėluoju, arba, kad kažko nepavyksta padaryti....brrr kaip baisu ir kaip gera, kad tai tik sapnai biggrin.gif
Atsakyti
Apie ką tylim, ką ? bigsmile.gif Keliu temą į viršų. Turiu pasiūlymą, aišku jei kam įdomu tokie dalykiukai smile.gif Noriu kelių priemonių iš šitos el. parduotuvės http://www.bio-kosmetika.lt, siuntimas 9,99lt. Sakau, gal kas norėtų prisijungt ir pasidalint siuntimo išlaidas ax.gif Jei ką - į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta pati Sonecka: 13 lapkričio 2012 - 10:51
Sonecka, ka pirksi? as naudoju ji si ta rolleyes.gif mat sese savo parduotuvej bioakademijos visa linija turi, nereikia siustis, tai neprisijungsiu, bet idomu atsiliepimais pasidalint 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2012 11 13, 12:50)
Sonecka, ka pirksi? as naudoju ji si ta rolleyes.gif  mat sese savo parduotuvej bioakademijos visa linija turi, nereikia siustis, tai neprisijungsiu, bet idomu atsiliepimais pasidalint  4u.gif  ax.gif


Labai noriu rožių hidrolato, vis kažkaip nepribręstu išbandyt kas ten per stebuklas bigsmile.gif Ir dar tuo pačiu iš eterinių aliejų kažką prigriebčiau, man žiemą jų laikas būna. O ką tu naudoji iš Biokosmetikos gaminių, prašom pasidalint patirtim, būtų tikrai labai įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2012 11 13, 17:01)
Labai noriu rožių hidrolato, vis kažkaip nepribręstu išbandyt kas ten per stebuklas bigsmile.gif Ir dar tuo pačiu iš eterinių aliejų kažką prigriebčiau, man žiemą jų laikas būna. O ką tu naudoji iš Biokosmetikos gaminių, prašom pasidalint patirtim, būtų tikrai labai įdomu smile.gif

siuo metu naudoju hidrolata arbatmedzio, oda mano problemine, tai sis vienas is pagrindiniu, roziu kiek zinau sausai odai skirtas, aisku jei neklystu smile.gif vietoj toniko naudoju, labai patinka, atgaivina, sudrekina oda smile.gif naudojau kremus, bet netiko man, nepatiko, bandziau tamanu ir riebiai misriai odai, man riebalavo, bere, tai ir neberizikuoju, turiu atradus kita naturalu krema, kuris tinka... turiu aisku eteriniu, man taip pat jie ziema butini biggrin.gif arbatmedi ant spuogu tepu, lasinu i sampuna, jei tik pleiskanoja galva, dar i prausikli lasinu ir t.t. kitais namus kvepinam smile.gif labai geras ju makiazo valiklis, sese su dukterecia be jo gyvent nebegali smile.gif as ir naudoju... daugiau net nepamenu ka isvardint, anksciau pirkdavau kvapu namu produkcija, bet bioakademijos asortimentas panasus, tik kainos geresnes smile.gif
Atsakyti
reikia pupai pas stomotologe, patarkit mergaites pas ka vest unsure.gif
Atsakyti
Gresa, ačiū labai, kad pasidalinai nuomone 4u.gif Rožių hidrolatas skirtas sausai ir gyvybingumą praradusiai odai, kiek paskaičiau, maniškė mano akim tokia ir daros (žinai - amžius doh.gif )tai sakau išbandysiu, gal nepakenks smile.gif O arbatmedziu eterinis aliejus tai man gėris nuo spuogiukų visokių, po depiliacijų ir t.t. o kvapas man jo kaip patinka, nors kitiems jis bjaurus ax.gif

Dėl Radviliškio odontologų nelabai turiu kokią nuomonę, esam su Adomu tik pas Čiapienę lankęsi. Jei netingit geriau į Šiaulius vežkit pas gyd. Šiaulienę. Labai faina vaikų odontologė, pati jauna mama, moka elgtis su mažiais, po procedūros visada dovanėlę duoda išsirinkt, kas vaikui manau vienas iš esminių to proceso dalykų būna biggrin.gif Dirba ji Tilžės g. buvusiam projektavimo institute Javtokienės kabinete. O kas nutiko pupai, skylute suradot? Mano vaikinui tai pulinukas atsirado ant dantenų, tai iš 6 vizito tik užplombavo doh.gif Prisivažinėjom į valias...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta pati Sonecka: 14 lapkričio 2012 - 11:27
Sveikos 4u.gif
QUOTE(gresa @ 2012 11 14, 02:02)
reikia pupai pas stomotologe, patarkit mergaites pas ka vest  unsure.gif

Aš vedžiau pas Kazlauskienę, viskas liuks thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
reikia pagalbos,
ieškom ne kasdieninės auklės dviems mergaitėms 3,5 m. ir 2 m. gal kas turite ką rekomenduoti? g.gif
Atsakyti
Prasau jusu patarimo, ieskau ginekologes Radviliskyje pas ka galeciau kreiptis? Busiu labai dekinga jeigu ka nors patartumete, didelis dekui is anksto.
Atsakyti