Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

QUOTE(rutice @ 2012 10 01, 11:25)
Poliklinikos aikstele yra ta prie hales? ne ligonines aikstele, kaip suprantu?

Taip, ta priešais halę. Ji vietoje ir nuotrauką pasidaro, jei yra reikalas.
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors nori šuniukų - mišrūnų, yra 5 visi patinėliai 4u.gif Susidomėjusius prašom į až 4u.gif
Atsakyti
Kada tiksliai mokytojų diena? Rytoj ar poryt?
Atsakyti
Mokytojų diena Spalio 5-oji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lyra* @ 2012 10 03, 17:30)
Mokytojų diena Spalio 5-oji  4u.gif

Bet bent dviejose mokyklose bus minima rytoj.
Atsakyti
QUOTE(*Lyra* @ 2012 10 03, 18:30)
Mokytojų diena Spalio 5-oji  4u.gif

QUOTE(dangiuk @ 2012 10 03, 19:17)
Bet bent dviejose mokyklose bus minima rytoj.

Tai va dėl to man iškilo toks klausimas. Nes mokykloje kaip suprantu rytoj. O kažin kaip darželyje? Visgi auklėtoja taip pat pedagogė. Tai nežinau kada geriau gėlytę nešti. Pana tai rytoj neš.
Atsakyti
QUOTE(kwakse* @ 2012 10 03, 19:08)
Tai va dėl to man iškilo toks klausimas. Nes mokykloje kaip suprantu rytoj. O kažin kaip darželyje? Visgi auklėtoja taip pat pedagogė. Tai nežinau kada geriau gėlytę nešti. Pana tai rytoj neš.

MOkytojai Miglė neš rytoj, o auklėtojai Paulius - penktadienį.
Atsakyti
Gimtadieniniai sveikinimai Vitadeimantės dukrytei, linkime augti sveikai ir linksmai.

happybday.gif happybday.gif happybday.gif Gražios šventės ir skanaus torto happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lyra*: 08 spalio 2012 - 07:14
mes prisidedam prie sveikinimų birthday.gif
Atsakyti
ir mes sveikinam 4u.gif
Atsakyti
sveikos...ka veikiate si ryta...jis gana saltas ir rudeniskas...ir as su Benuku noreciau prisijungti pabendravimui... smile.gif
Papildyta:
norejau paklaust , kas su vaikuciais einate i biblioteka i zaisloteka . Butu smagu zaislotekoje susitikt .
Atsakyti
Mes taip par sveikinam Deimant3 su gimtadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif
QUOTE(Amber 333 @ 2012 10 09, 09:40)
sveikos...ka veikiate si ryta...jis gana saltas ir rudeniskas...ir as su Benuku noreciau prisijungti pabendravimui... smile.gif
Papildyta:
norejau paklaust , kas su vaikuciais einate i biblioteka i zaisloteka . Butu smagu zaislotekoje susitikt .

Sveika prisijungus 4u.gif
Mano pana su draugėm eina pažaisti, aš pati nesu ten buvusi. Bet sakė labai daug žaisliukų yra. Labai smagu jai ten.
Atsakyti