Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

as irgi visai noreciau visai prisijungti ax.gif bet nesuprantu kiek dar man papildomai kainuos siuntimas?na daleiskim perku uz 20 euru.tai kiek dar prisides paildomai?ir kokia galutine suma gautusi apytiksliai? blush2.gif kai is tarpininkiu perku tai mazdaug jau zinau koficijanta,o cia biski kitaip smile.gif o didesniais kiekiais kokias butent zadat pirkti preks,kad pigiau gautusi?ir kaip su aliejaus? tai reiktu dar is ten turbut buteliu nusipirkti,kad ta kuri pilstys turetu i ka?ar kaip cia? smile.gif as is vis pirma karta tokiu prekiu pirksiu,zodziu naujoke,tai nelabai gaudausi kas cia ir kaip,bet labai jau uzsidegusi esu ir isbandyti smile.gif ir tiesa,per kiek laiko mazdaug ateina prekes i LT?ar butu galimybe atsiusti i Kauna?
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2012 11 29, 20:11)
as irgi visai noreciau visai prisijungti  ax.gif bet nesuprantu kiek dar man papildomai kainuos siuntimas?na daleiskim perku uz 20 euru.tai kiek dar prisides paildomai?ir kokia galutine suma gautusi apytiksliai?  blush2.gif kai is tarpininkiu perku tai mazdaug jau zinau koficijanta,o cia biski kitaip smile.gif o didesniais kiekiais kokias butent zadat pirkti preks,kad pigiau gautusi?ir kaip su aliejaus? tai reiktu dar is ten turbut buteliu  nusipirkti,kad ta kuri pilstys turetu i ka?ar kaip cia?  smile.gif as is vis pirma karta tokiu prekiu pirksiu,zodziu naujoke,tai nelabai gaudausi kas cia ir kaip,bet labai jau uzsidegusi esu ir isbandyti  smile.gif ir tiesa,per kiek laiko mazdaug ateina prekes i LT?ar butu galimybe atsiusti i Kauna?

Kaune yra merginu kurios ir renka 4u.gif
taip tara reiketu nusipirkti ,viskas zymiai pigiau gaunasi jei perki didesnius kiekius
AZ nuo 59e siuncia nemokamai o cia suma nera didele tai uz siuntima kaip ir nieko nereikia moketi,ilgiausiai kiek pamenu buvo pora savaiciu g.gif
Atsakyti
ai tai tas kas uzsako ne i viena krepseli deda visu prekes,kad butina uz 59 eurus uzsisakyti norint nemokamo atsiuntimo? smile.gif tai kas pirsite is Kauno arba jei bus galimybe atsiusti Kauna,tai garsiai saukite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2012 11 29, 21:53)
ai tai tas kas uzsako ne i viena krepseli deda visu prekes,kad butina uz 59 eurus uzsisakyti norint nemokamo atsiuntimo?  smile.gif tai kas pirsite is Kauno arba jei bus galimybe atsiusti Kauna,tai garsiai saukite  smile.gif

nezinau kiek krepseliu daro uzsakancioji ,bet koperuojames buten tam kad atsiuntimas butu nemokamas
viena gali noreti uz 10e,kita uz 20 dar kita gal ir 50e cia jau kiek ko norit
Atsakyti
Sveikos,
aš turių kauniečių grupelę, koperuojamės nemokamiems siuntimams arba dalyboms, kai sugalvojame. Tik šią savaitę jau užsakiau (vakar), kažkaip pasiskubinau. Kitoms akcijoms galite jungtis prie mūsų, jei neatsiras pas ką.
O grupelei pirkti tikrai apsimoka - gaunasi kaip kokie TIKRI GRUPINIAI pirkimai, tik čia žinai ką perki, o portaluose dažnai katė maiše...

Beje, tas Akomos taukmedžių sviestas superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tikrai vėl dalyvaučiau dalybose, jei reikės galiu ir nupirkti Anglijoje, galėčiau ir padalint. Arba jei Kaune nesusidarytų norinčių 25kg, tai pvz.vilnietės visą šmotą gal man atsiųstų ar perduotų, o aš po Kauną paskleisčiau smile.gif
Kalėdos įgautų naują - sviestmedžio kvapą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriness: 29 lapkričio 2012 - 22:21
QUOTE(zydrem @ 2012 11 30, 00:08)
nezinau kiek krepseliu daro uzsakancioji ,bet koperuojames buten tam kad atsiuntimas butu nemokamas
viena gali noreti uz 10e,kita uz  20 dar kita gal ir 50e cia jau kiek ko norit

Perkant iš AZ užsakančioji daro vieną krepšelį. Juk svarbu, kad suma būtų virš 59 eur, o jau kiek daugiau tai nesvarbu smile.gif

Dėl soapkitchen.com , tai jei gerai supratau, jie skaičiuoja nuo svorio. Gal galima būtų ir pabandyti sumesti krepšelį g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriness @ 2012 11 29, 22:15)

Kalėdos įgautų naują - sviestmedžio kvapą  lotuliukas.gif

biggrin.gif
taip kvapas superinis thumbup.gif nors as noreciau gal labiau kokoso ir kakavos sviesto ax.gif zuikiai jau mano didesni tai ir taukmedzio jau taip greitai nesuvartoju,o pradzioj tai kilas vos ne akyse ištirpdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 11 30, 10:33)
biggrin.gif
taip kvapas superinis  thumbup.gif nors as noreciau gal labiau kokoso ir kakavos sviesto ax.gif zuikiai jau mano didesni tai ir taukmedzio jau taip greitai nesuvartoju,o pradzioj tai kilas vos ne akyse ištirpdavo biggrin.gif

Tai Vilnius renka ar ne? Jau esu praktiškai sugundyta lotuliukas.gif
Atsakyti
kiek suprantu dar niekas nieko nerenka is akomos g.gif tik aptariam
reiketu tada rasyti sarasiuka kas kiek nori ir butu aiskiau
apytiksliai be siuntimo g.gif
taukmedzio kg-34lt
kokoso jei perkam 10l tai litras -58lt ,pas mus tiek puse kainuoja doh.gif


as imciau taukmedzio ir kokoso po kila ,
Atsakyti
As siandien anksti ryte parasiau laiskiuka i akoma. Kiek butu siuntimas i LT. Lauksiu atsakymo, bet turbut tik kita sav. atrasys. Jei daug uz siuntima nores prasysiu seses persiust, nes anglijoj toki poka sviestmedzio nemokamai siuncia. Kokoso, kakavos as irgi noreciau ir tukumos dar silko milteliu, jei kas noretu dalintis butu super. Ai as tai kaip visad visko daug noriu biggrin.gif po to vyrui sakau - cia gi as ne viena. Mano cia isvis tik vienas buteliukas ir vienas pokiukas blush2.gif biggrin.gif

O sviestmedzio tai man nemazai susinaudoja. Mazoji jau irgi paaugus, bet i kremus ar siaip ar taip visad nedaug susideda, o va i muilus labai greit viskas susinaudoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 30 lapkričio 2012 - 09:47
QUOTE(goccia @ 2012 11 30, 11:44)
As siandien anksti ryte parasiau laiskiuka i akoma. Kiek butu siuntimas i LT. Lauksiu atsakymo, bet turbut tik kita sav. atrasys. Jei daug uz siuntima nores prasysiu seses persiust, nes anglijoj toki poka sviestmedzio nemokamai siuncia. Kokoso, kakavos as irgi noreciau ir tukumos dar silko milteliu, jei kas noretu dalintis butu super. Ai as tai kaip visad visko daug noriu biggrin.gif po to vyrui sakau - cia gi as ne viena. Mano cia isvis tik vienas buteliukas ir vienas pokiukas  blush2.gif biggrin.gif

O sviestmedzio tai man nemazai susinaudoja. Mazoji jau irgi paaugus, bet i kremus ar siaip ar taip visad nedaug susideda, o va i muilus labai greit viskas susinaudoja

panašia ir aš vyrui teisinuosi mirksiukas.gif
Apie šilko miltelius ir aš audžiu mintį. Ir noriu pasitikslinti ar akomos siūlomi, tai tas pats kas čia Silk amino acid powder. Jei taip, tai gal iš čia būtų ekonomiškiau. Šitos parduotuvėlės savininkę kaip ir pažįstu biggrin.gif

Dėl sviesmedžio. Oi, tokiais kiekiais aš neperku, bijau. Bet po pusę kilo abiejų, gal ir surizikuočiau g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 30 lapkričio 2012 - 09:56
QUOTE(krepsyte @ 2012 11 30, 10:54)
panašia ir aš vyrui teisinuosi mirksiukas.gif
Apie šilko miltelius ir aš audžiu mintį. Ir noriu pasitikslinti ar akomos siūlomi, tai tas pats kas čia Silk amino acid powder. Jei taip, tai gal iš čia būtų ekonomiškiau. Šitos parduotuvėlės savininkę kaip ir pažįstu biggrin.gif

Dėl sviesmedžio. Oi, tokiais kiekiais aš neperku, bijau. Bet po pusę kilo abiejų, gal ir surizikuočiau  g.gif  blush2.gif

Del silko milteliu kodel noriu is akomos, nes merginos juos gyre ne karta. Pvz is AZ susoka i gumula (pritraukia dregmes), o sitie kiek skaiciau atsiliepimu - nepritraukia taip.

O kodel bijot pirkt sviestmedi? Akomos superinis sviestmedis. Daug parduotuveliu Lietuvoj ji perpardavineja. As turiu likucius dar senesnius nei metu. Viskas su juo gerai.
Atsakyti