Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

As ju temutej jau seniau buvus, bet parduotuviu sarase neradau mano norimu tai nieko ir nerasiau. Kaip supratau nupirko ir sarase nepaminetoj parduotuvej smile.gif tai tada reiks joms rasyt
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 10 25, 08:16)
As ju temutej jau seniau buvus, bet parduotuviu sarase neradau mano norimu tai nieko ir nerasiau. Kaip supratau nupirko ir sarase nepaminetoj parduotuvej smile.gif  tai tada reiks joms rasyt

O iš kokių parduptuvių norėtum pirkti? Aš irgi žiūrėjau, tai pas jas nenurodyta nei Makingcosmetics nei Lotioncrafters ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2012 10 23, 10:24)
Aš pirkau per SM tarpininkes iš šios parduotuvės: http://www.theherbarie.com/.
Prie produktų kainos prisidėjo siuntimo JAV teritorijoje išlaidos, 10 proc. komisinis mokestis tarpininkėms ir siuntimo į Lietuvą išlaidos (nedidelės - 2,52 Lt, nes skaičiuojamos pagal svorį, o pirkiniai svėrė 180 g).  Galutinė išlaida litais buvo: produktų kainą padauginus iš 3,74. Jei susikooperuotume, manau sutaupytume, dalindamosi siuntimo JAV teritorijoje išlaidas, visa kita skaičiuotė liktų ta pati.

Pirkau per šias tarpininkes:
http://www.supermama...?...860262&st=0

Šiek tiek nesupratau: produktų kainą doleriais padauginus iš 3,74 gaunasi kaina, kurią sumoki, ar produktų kainą pavertus litais dar reikia padauginti iš 3,74? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 25 spalio 2012 - 09:14
QUOTE(krepsyte @ 2012 10 25, 10:14)
Šiek tiek nesupratau: produktų kainą doleriais padauginus iš 3,74 gaunasi kaina, kurią sumoki, ar produktų kainą pavertus litais dar reikia padauginti iš 3,74? blush2.gif

manau, kad neteisingai parašė: tikriausiai doleris išeina 3,74Lt ( oficialus kursas 2,65 lygtai dabar)
Atsakyti
Neaiškiai parašiau: taip, padauginus iš 3,74 dolerius, gauname kainą litais. Čia tik orientacijai, kad būtų aiškiau kokios papildomos išlaidos.

Mus dominančių parduotuvių sąraše nėra, mažai kam iš jų ko nors reikia. Norėdama pirkti iš Theherbary, parašiau tarpininkei laišką, paklausiau ar gali iš jos nupirkti it gavau taigiamą atsakymą. Paprašė 100 Lt avanso. Viskas vyko tikrai sklandžiai, šią tarpininkių komandą parekomendavo mano bendradarbė.

Jei kas norėtų ko nors iš makingcosmetics, galėtume kooperuotis.
Atsakyti
Aš ir temą pasiūliau kad čia tik specifinių interesų žmonėms viskas aktualu... Nuperka bet kurios tarpininkės ir iš jų sąraše nepaminėtų parduotuvių, jei tik įmanoma ir parduotuvės patikimos, ne sukčių tinklalapiai. Neįmanoma visų surašyti... Kiek gausis litais kad kainavo vienas doleris, visada būna skirtingai. Nuo oficialaus kurso pas mus priklauso, prekių svorio, atsiuntimo iki tarpininkės mokesčio ( būna akcijų, pvz. ten nusiunčia nemokamai, tik makingcosmetics nieko nepataikau, turi matyt klientų per akis). Bet orientacijai ir aš visada skaičiuoju kad 1 USD lygu 3,7 ar 3,8. Kai gaunasi pigiau, būna malonus siurprizas, bet žinau kad tikrai nebus brangiau, juk neapsimoka siųstis ką čia galima pigiau ir greičiau įsidyti. PVZ, kažkada skaičiavau kad hialurono rūgštis AZ 5 g indelis visai gera kaina gaunasi, norint sutaupyti, reikia tada jau pirkt JAV bent 50 g. O dabar makingcosmetiks jai nuolaida 20 proc., gal ir apsimokėtų labiau, tik jau užsipirkau ilgam į priekį... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar kuri bandėti pirkti iš tos parduotuvės?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mairux: 25 spalio 2012 - 14:05
Saule/Guoda ziurinejuos ne vienoj parduotuvej, bet greiciausiai, kad pirmas uzsakymas is uz Atlanto bus is Makingcosmetics
Atsakyti
O mane labai gundo Lotioncrafter, tik kad baisiai sudėtingai atrodo pirkimas per tarpininkus neikada nebandžius ax.gif Gal kas norėtų pabandyti kartu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 25 spalio 2012 - 22:47
QUOTE(krepsyte @ 2012 10 25, 23:45)
O mane labai gundo Lotioncrafter, tik kad baisiai sudėtingai atrodo pirkimas per tarpininkus neikada nebandžius  ax.gif Gal kas norėtų pabandyti kartu?

Makingcosmetics truputį pigiau, nebent kokių specifinių dalykų nori, nes daug prekių - analogiškos ir net tokios pačios
Aš galvoju, kad bandysiu šiek tiek vėliau ( gal po naujų)
Atsakyti
priminkit nuo kokios sumos AZ siuncia nemokamai, noriu darytis uzsakyma visi jau pasidare o man labai reikia ax.gif
Atsakyti
Nuo 59 euru. Ten pas juos pacioj puslapio apacioj raso mirksiukas.gif
Atsakyti