Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Gutka mane irgi domina prolipidas tad noriu issiaiskinti iki galo. Tau jie atsiunte pay pal apmokejima? Ar tiesiog saskaita su banko swift kodu? Nes mokant i uzsienio banka pavedimas nepigus. Kazkada dariau tai berods apie 40lt mokejau
Tai tokiu atveju 9doleriai WU butu pigiau rolleyes.gif
Atsakyti
su swift kodu, ten banke pasake kad komisiniai 1% bus smile.gif nu bet jei dar 40lt uz pervedima tai eina sau g.gif
Atsakyti
Kaip supratau cia gavejo bankas taip pasake ar ne?
Reikia klaust savo banke kiek kainuos tarptautinis pavedimas. Jie brangus 4u.gif
Atsakyti
paskambinsiu siandien paklausiu jei idomu pasakysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 03 21, 08:07)
paskambinsiu siandien paklausiu jei idomu pasakysiu  mirksiukas.gif

įdomu bigsmile.gif

o kiek persiuntimas iš parduotuvės kainuoja ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 21 kovo 2013 - 08:59
imetu ju laiskeli ir einu skambint i banka : We deliver orders to other countries by Post)) You'll receive the order in Lietuvos paštas.
Approximate cost of delivery 1 kg. box will be 160 UAH (20$). Exact delivery cost we could say
only after your order will be done. We deliver only payed orders. Foreign buyers pay for orders
by money transfer system, such as Western Union, or other, which is in our and your country.
Atsakyti
skambinausi i seb'a tai jei neturi kodu generatoriaus turi vykti i banka daryti pavedimo kuris kainuos 90lt jei mokesciu nesidalini su gaveju doh.gif teks WU naudotis smile.gif parasiau vakar Monikai is AN gal ji ta prolipid susiorganizuos pas save,sake pranes kaip sekesi ax.gif
Atsakyti
Taip taip tie pavedimai tikrei daug kainuoja. Todel as ir norejau kai vaziuosiu i Ukraina vietoj susimoket.
Bet 90lt blink.gif blink.gif Tada jau pigiau viska is Jav siustis. Arba WU moketi.
As gal blogai prisimenu ta suma apie 40lt, nes tada su sese kartu pirkom , tai gal cia tik manoji dalis tokia buvo....
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 21, 10:55)
Taip taip tie pavedimai tikrei daug kainuoja. Todel as ir norejau kai vaziuosiu i Ukraina vietoj susimoket.
Bet 90lt blink.gif  blink.gif  Tada jau pigiau viska is Jav siustis.  Arba WU moketi.
As gal blogai prisimenu ta suma apie 40lt, nes tada su sese kartu pirkom , tai gal cia tik manoji dalis tokia buvo....

Goccia, tikrai manau, kad tik tavo dalis tiek kainavo. Man ir uzsifiksave, kad bankiniai pavedimai apie 90 Lt kainuoja.

Merginos, o siuntimas is Ukrainos kainuoja, ar ne? unsure.gif Nes lygtais Saule/Guoda rase, kad perkant is ten papildomi mokesciai buvo tik pinigeliu pervedimas per WU (apie 9 $), o Gutka raso, kad 1 kg deze apie 20 $ kainuotu + pinigeliu pervedimas per WU 9 $ arba bankiniu pavedimu 90 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liurda: 21 kovo 2013 - 11:55
QUOTE(Liurda @ 2013 03 21, 12:48)
Goccia, tikrai manau, kad tik tavo dalis tiek kainavo. Man ir uzsifiksave, kad bankiniai pavedimai apie 90 Lt kainuoja.

Merginos, o siuntimas is Ukrainos kainuoja, ar ne?  unsure.gif Nes lygtais Saule/Guoda rase, kad perkant is ten papildomi mokesciai buvo tik pinigeliu pervedimas per WU (apie 9 $), o Gutka raso, kad 1 kg deze apie 20 $ kainuotu + pinigeliu pervedimas per WU 9 $ arba bankiniu pavedimu 90 Lt.

g.gif gal neaiškiai buvau parašiusi - iš Aroma vita geriausiai daryti užsakymą , kai prekių suma mažiau kaip 1000 griv, siuntimą jie parašo papildomai (pav. mano buvo - prekės 1077 griv + siuntimas 113 griv), tada jau prisideda mokestis už WU.
Už WU iki 100 dol mažesnis mokestis, todėl apsimoka skaičiuoti , kad prekės + siuntimas konvertavus būtų iki 100 dol, mano čia buvo daugiau.
Gutka bandė siųstis iš kitos firmos, tai siuntimo mokestis pas juos kiek didesnis.
WU dariau ne pašte, o Swedbanke, jų įkainiai tokie : iki 50 USD - mokestis 13 USD; 51-100 USD - 15USD, 101-200USD - 22 USD, 210-300-29USD. Atrodo, kad šiek tiek skiriasi nuo pašto įkainių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 21 kovo 2013 - 12:21
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 03 21, 12:10)
g.gif gal neaiškiai buvau parašiusi - iš Aroma vita geriausiai daryti užsakymą , kai prekių suma mažiau kaip  1000 griv, siuntimą jie parašo papildomai (pav. mano buvo - prekės  1077 griv + siuntimas 113 griv), tada jau  prisideda mokestis už WU.
Už WU iki 100 dol mažesnis mokestis, todėl apsimoka skaičiuoti , kad prekės + siuntimas konvertavus būtų iki 100 dol, mano čia buvo daugiau.
Gutka bandė siųstis iš kitos firmos, tai siuntimo mokestis pas juos kiek didesnis.
WU dariau ne pašte, o Swedbanke, jų įkainiai tokie : iki 50 USD - mokestis 13 USD; 51-100 USD - 15USD, 101-200USD - 22 USD, 210-300-29USD. Atrodo, kad šiek tiek skiriasi nuo pašto įkainių

Na dabar jau viskas aisku thumbup.gif Aciu labai uz issamia info 4u.gif
Atsakyti
merginos tema baigiasi
gal galit tos kurios zinot tiksliai parasyti kiek siuntimas is kurios pardes kainuoja sudesim i pirma puslapi 4u.gif
Atsakyti