Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

jei viskas gerai, uzsakymas surenka greitai tai per savaite smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Noreciau uzsisakyti "Sodium coco-sulfate" 140 gr. Noreciau dviem kietiems sampunams pasigaminti. Reiktu inulino ir ryziu proteinu. (neisivaizduoju koks kiekis yra siu produktu).
O gal turi kas cia prie saves? Man i AZ ir susitartume. Esu is Panevezio.
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 09, 07:35)
Na ka merginos antradieni surasiau Akomai nemaza laiskeli, kad cia jau vilkinimas, kad yra organizacijos i kurias galima kreiptis, nes uzsakyta pries du men., pinigai jau tada nuskaiciuoti ir pan. Tai po keliu dienu tylos, vakar vakare gavau laiskeli: atsiprasome turejome problemu su kurjeriais, jusu uzsakymas issiustas. Tikiuosi, kad jie viska sukrove ir daugiau nereikes su jais aiskintis. Ir kad kurjeriai dirbs geriau nei Akoma

ir tie nelabai gerai dirba doh.gif g.gif
nu bet reikia tiketis kad viskas gerai cia mums bus su tuo užsakymu g.gif
Atsakyti
as prisiminiau sita reikala ir pagalvojau kad jei jau jie isiunte tai turejo pasiekti goccia jau senokai g.gif cia turbut bus metu uzsakymas, pagal varga ir termina biggrin.gif
Atsakyti
tikrai taip biggrin.gif

i aciu uz atsakyma del az 4u.gif
Atsakyti
Negavau dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 20, 10:40)
Negavau dar doh.gif
o jie ką, neatsiuntė siekimo nuorodos? blink.gif doh.gif vis suka suka...nenustebčiau jei iki šiol neišsiuntė....nesuprantu jų politikos
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 20, 11:40)
Negavau dar doh.gif


Komedijos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kurias sudomins atarai:
http://www.ciumpam.l...mpaign=kartu.lt

Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 03 20, 11:45)
o jie ką, neatsiuntė siekimo nuorodos? blink.gif  doh.gif vis suka suka...nenustebčiau jei iki šiol neišsiuntė....nesuprantu jų politikos

Patys neparase, kai uzklausiau atsakymo taip ir negavau doh.gif

Asta man cia i tragedija labiau panaseja, nei i komedija...
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 20, 16:29)
Patys neparase, kai uzklausiau atsakymo taip ir negavau doh.gif

Asta man cia i tragedija labiau panaseja, nei i komedija...


Kaip sakoma, būtų linksma, jei nebūtų graudu. Man tai iš viso čia protu nesuvokiama, kažkokias anomalijas išdarinėja..
Atsakyti
susirasiau su beurre jie turi prolipid 141 ir galima pavedimu pinigus pervest, parase saskaita, kam ir pan. Parase kad nuo sumos nuskaiciuos 1%, tai nebaisiai ir nereikes lakstyt per western union pervesti ax.gif jei kas sugalvosit pirkti tai zinokit kad pavedima galima padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti