Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

merginos gal kurios nukreipsit mane kur be aroma vitos dar galima uzsisakyti hialurono mazos molekulines mases, vit A ir prolipid 141 analoga ? buciau dekinga, gal kuri isnarsiusi esat parduotuves 4u.gif
Atsakyti
Aš dar kartą apie aroma-vita noriu paklausti. Kiek atsimenu Agnė/Ramutė iš jų užsisakinėjo. Parašiau, kad noriu atsiskaityti per western union, atsiuntė rekvizitus: vardą, pavardę ir miestą. Nei asmens kodo, nei sąskaitos numerio...Negi tik tiek užtenka?
Atsakyti
Ryt darysiu uzsakyma is AZ, jei kas norit jungtis prasom wink.gif

As irgi apsidziaugiau HO nuolaida, jau kelias sav. laukiau smile.gif

Gutka aroma-vitoj prekes is JAV tik nezinia ar is vienos parduotuves
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 03 14, 14:28)
Aš dar kartą apie aroma-vita noriu paklausti. Kiek atsimenu Agnė/Ramutė iš jų užsisakinėjo. Parašiau, kad noriu atsiskaityti per western union, atsiuntė rekvizitus: vardą, pavardę ir miestą. Nei asmens kodo, nei sąskaitos numerio...Negi tik tiek užtenka?

Taip, tik tiek ir reikia. Banke užpildysite pavedimo kvitą, įrašysite šalį, miestą, vardą ir pavardę 4u.gif
Atsakyti
ar man trodo ar aroma vitoj kainos nemazos palygint su kitom internetimen parduotuvemis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 03 14, 23:13)
ar man trodo ar aroma vitoj kainos nemazos palygint su kitom internetimen parduotuvemis?  g.gif

Tiksliai neskaičiavau, bet kai perki per tarpininkes iš USA, kainos visai ne tos, kur nurodytos išeina biggrin.gif
Akies užmetimas į katalogą - tik dalis viso kainų sudėties tyrimo tongue.gif
Atsakyti
suprantu kad is jav dar siuntimo ir tarpininkes kaina uzsideda bet ir kiekis didesnis, as cia pasedejau paskaiciavau tai susilaikiau su tuo pirkimu g.gif o gal sakau kazka ne taip nuziurejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 03 15, 09:41)
suprantu kad is jav dar siuntimo ir tarpininkes kaina uzsideda bet ir kiekis didesnis, as cia pasedejau paskaiciavau tai susilaikiau su tuo pirkimu  g.gif  o gal sakau kazka ne taip nuziurejau  ax.gif

per tarpininkes perkant reikia doleri dauginti bent jau is 3,8 g.gif tada galima pasiskaiciuoti bent jau apytiksliai kike kainuos iki jusu kol atkeliaus
jei klystu pataisykit merginos
as tik karta pirkau per tarpininke cia kaip liurda uzrode ir bendra siuntima darem ,bet pasiskaiciavus man ten tas siuntimas ju sali (JAV) labai neaiskus blush2.gif savo krepseli padauginus is 3,8 dar apie 40lt buvo virsaus
Atsakyti
Tas kainos daugiklis, perkant JAV, priklauso nuo prekių kainos ir svorio, nes siuntimo kainą skaičiuoja pagal svorį. Jei perki mažą kiekį brangaus produkto, tai papildoma kaina bus santykinai mažesnė dėl lengvo svorio. Aš pirkau 2 kartus, tai daugiklis buvo 2,8 (150 g svorio) ir 3,9 (500 g svorio).
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2013 03 15, 10:00)
Tas kainos daugiklis, perkant JAV, priklauso  nuo prekių kainos ir svorio, nes siuntimo kainą skaičiuoja pagal svorį. Jei perki mažą kiekį brangaus produkto, tai papildoma kaina bus santykinai mažesnė dėl lengvo svorio. Aš pirkau 2 kartus, tai daugiklis buvo 2,8 (150 g svorio) ir 3,9 (500 g svorio).

nu va viskas aisku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 03 14, 22:37)
Tiksliai neskaičiavau, bet kai perki per tarpininkes iš USA, kainos visai  ne tos, kur nurodytos išeina  biggrin.gif
Akies užmetimas į katalogą - tik dalis viso kainų sudėties tyrimo  tongue.gif


O tai mazdaug primetete, is kur pigiau apsipirkti su visais mokesciais gaunasi - Aroma-vitoj? ar is JAV?

QUOTE(Sidabražolė @ 2013 03 15, 10:00)
Tas kainos daugiklis, perkant JAV, priklauso  nuo prekių kainos ir svorio, nes siuntimo kainą skaičiuoja pagal svorį. Jei perki mažą kiekį brangaus produkto, tai papildoma kaina bus santykinai mažesnė dėl lengvo svorio. Aš pirkau 2 kartus, tai daugiklis buvo 2,8 (150 g svorio) ir 3,9 (500 g svorio).

teisingai drinks_cheers.gif

Tas bendras pirkimas is Herbarie apsimokejo, del to, kad siuntimo islaidos JAV visoms pagal prekiu svori buvo padalintos, tai uz 0.665 kg tik 2.8 $ gavosi. Manau jei buciau ta pati pirkusi viena, tai tikrai uz siuntima herbarie daugiau paskaiciuotu.
Man 3.52 uz 0.665 kg svorio gavosi, apie 50 Lt uz visus papildomus mokescius.

Gal turite kas pvz. kiek Aroma-vitoje tu papildomu mokesciu prisidejo? 4u.gif

O del Prolipid 141, jaute raganiska nuojauta, kad reikia didesni kieki pirkti, bet taip knietejo kitus emulsiklius isbandyti, maniau ne karas, gi su kitu pirkimu prigriebsiu, jei patiks. Patiko ir Prolipid nebeliko doh.gif Bet as dar PlantaMulse ir SugarMulse isimeciau. Raso, kad ir jie lameliarine struktura sudare, dar neisbandziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liurda: 15 kovo 2013 - 12:24
as del to ir nedariau uzsakymo nes prie to ka pasiskaiciavau dar siuntimas butu is aroma vitos, tai is kitur ieskau dabar. Radau dar viena, tai pakolkas laukiu atsakymo ar butu imanoma banko pavedimu o ne per western moketi ax.gif del pristatymo kainos parase taip : Approximate cost of delivery 1 kg. box will be 160 UAH (20$). tai nera labai daug manyciau g.gif
Atsakyti