Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(Butybė @ 2013 03 12, 22:40)
Sveikos,
Gal kas planuojat uzsakyma is aroma-vitos, mielai prisijungciau  4u.gif

Nelabai apsimoka is ten kooperuotis. Nes siuntimo mokestis nuo svorio priklauso, o perkant uz didesne suma muitinej gali uzstrigt ir teks pvm susimoket.

Labai gaila, kad AZ neturi ir neplanuoja tureti prolipid 141. Maniskis eina i pabaiga...O jis dabar mano megstamiausias.
I Ukraina planavom balandi vaziuot, tai buciau apsirupinus, bet nevaziuojam, tai teks vel is kazkur siustis
Atsakyti
[quote=goccia,2013 03 13, 08:13]
Nelabai apsimoka is ten kooperuotis. Nes siuntimo mokestis nuo svorio priklauso, o perkant uz didesne suma muitinej gali uzstrigt ir teks pvm susimoket.


Gaila, nes i mano krastus jie is viso neznomiskas siuntimo kainas uzsideje doh.gif

O gal tuomet kas nors estate uzmate kitose parduotuvese sieros ir salicilo rugsties pirkti?

Busiu labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad Prolipid visai paprasta pirkti iš JAV, kaip ką tik pirkome. Gal paprasčiau, negu iš Ukrainos. Theherbarie neturi minimalaus mokesčio reikalavimo, tai galima apsiriboti tik tuo, kuo reikia.
Atsakyti
taip taip geriau mums is Jav siustis i LT nei is Ukrainos
Atsakyti
Ryt -poryt darysiu užsakymą iš AromaZone
Atsakyti
Sveikos, bandau daryti užsakymą iš AZ. Susidėjau prekes į krepšelį, užsiregistravau ir toliau neberandu, kaip apmokėti. O gal turiu gauti laišką ar sąskaitą iš jų?
Papildyta:
QUOTE(mairux @ 2013 03 13, 15:20)
Sveikos, bandau daryti užsakymą iš AZ. Susidėjau prekes į krepšelį, užsiregistravau ir toliau neberandu, kaip apmokėti. O gal turiu gauti laišką ar sąskaitą iš jų?


Radau, ne visi dieną ir dar su akiniais mato...
Atsakyti
Prolipid 141pirmą kartą theherbarie apsipirkdama neėmiau, nes pamačiau kad išpardavimas ir nusprendžiau pati sau, kad gal nieko gero... Dabar jau turiu tik neišbandžiau. Visgi mintiju, kad ko gero jis ten dings kai išsiparduos, pardavinėja likučius. Nežinau aišku to tiksliai, bet man taip šviečiasi... Produktas rinkoje gana seniai, matyt turi numatę ką nors geresnio, ar pelningesnio, ar gal kokių nusiskundimų yra gavę, nežinau... Tai jei kam labai tinka ir patinka, pasipirkit, tokių produktų galiojimas realiai daug ilgesnis negu ant pakuotės parašyta. Pardavimui su pasibaigusiu galiojimu kas gamina žinoma netiks, bet sau... Nematau jokios bėdos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 03 13, 14:47)
Prolipid 141pirmą kartą theherbarie apsipirkdama neėmiau, nes pamačiau kad išpardavimas ir nusprendžiau pati sau, kad gal nieko gero... Dabar jau turiu tik neišbandžiau. Visgi mintiju, kad ko gero jis ten dings kai išsiparduos, pardavinėja likučius. Nežinau aišku to tiksliai, bet man taip šviečiasi... Produktas rinkoje gana seniai, matyt turi numatę ką nors geresnio, ar pelningesnio, ar gal kokių nusiskundimų yra gavę, nežinau... Tai jei kam labai tinka ir patinka, pasipirkit, tokių produktų galiojimas realiai daug ilgesnis negu ant pakuotės parašyta. Pardavimui su pasibaigusiu galiojimu kas gamina žinoma netiks, bet sau... Nematau jokios bėdos. 4u.gif
Deja, bet jau išparduotas
Atsakyti
kodel sakote kad jau isparduotas? as gal kazko nedamatau ax.gif as planavau uzsisakineti greitu metu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 03 13, 17:27)
kodel sakote kad jau isparduotas? as gal kazko nedamatau  ax.gif  as planavau uzsisakineti greitu metu  verysad.gif

http://www.theherbar...olipid-141.html parasyta kad isparduota 4u.gif
Atsakyti
Užsisakiau prekių iš Aroma-vita. Pasirinkau mokėjimą apmokėti pagal kvitą. Kaip suprantu, turiu laukti kol atsiųs apmokėjimo kvitą su pristatymo paslauga ir su tuo kvitu turiu eiti į paštą ir apmokėti per Western union? Ar taip, ar reikėjo pasirinkti mokėjimą per Web money?
Atsakyti
Labas iš ryto 4u.gif Aš kaip pikta dūšia, vis kur nors noriu jus įtraukti, bet pati negaliu apsiraminti. Gavau į paštą pranešmą iš Hermitageoils.com :

MARCH SUBSCRIBER OFFER - SNOOPY

From 13th until Sunday 17th March at 8pm you can save 15% OFF your order just by entering the code - SNOOPY.

Net ir esant tokioms sąlygoms nesurinksiu sau už 40 svarų (neleidžia sąžinė ir piniginė šiuo metu), o labai noriu šlamučio ir dar vieno aliejuko. Taigi, kreipiuosi su klausimu, ar norėtų kas nors daryti užsakymą ir priimti mane arba - ech tiek to - prisidėti prie manęs, padarysiu užsakymą ax.gif
Atsakyti