Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

krepsyte tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 03 08, 17:23)
Gerai, pabandysiu sukurpti laišką per savaitgalį ax.gif (pati irgi apie tai mąsčiau, bet vis kiti reikalai atitraukia)

O, kaip faina butu! bigsmile.gif thumbup.gif Kaip ir rasiau, manau uztektu emulsikliu inci parasyti, nenurodant konkurentu psl. 4u.gif
Pritariu, redazukai, su Prolipid kremukas fantastiskas wub.gif Siandien MB prase - duok ta savo krema su "papildu" biggrin.gif pasitepti, labai patiko. Vakar patepliojau, prigyriau, bet nepatikejo doh.gif Sake, tu visus savo kremus viena uz kita labiau giri biggrin.gif
Atsakyti
Na ka merginos antradieni surasiau Akomai nemaza laiskeli, kad cia jau vilkinimas, kad yra organizacijos i kurias galima kreiptis, nes uzsakyta pries du men., pinigai jau tada nuskaiciuoti ir pan. Tai po keliu dienu tylos, vakar vakare gavau laiskeli: atsiprasome turejome problemu su kurjeriais, jusu uzsakymas issiustas. Tikiuosi, kad jie viska sukrove ir daugiau nereikes su jais aiskintis. Ir kad kurjeriai dirbs geriau nei Akoma
Atsakyti
clap.gif tikekimes tikra keliauja link musu ! bet cia ne pasiteisinimas visada galima klientui pranesti apie susidariusia situacija ir spresti laukti ar atsisakyti uzsakymo, bent jau mano nuomone ax.gif o jums goccia tai olimpini medali reikia iteikt uz tokius nervus ir kantrybe first.gif
Atsakyti
slykstukai tie akoma ne kitaip,laukiam siuntinuku ir tikimes,kad jau pabaiga doh.gif
Goccia jums uz kantrybe 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, o aš "puolu" girtis, kad įvykdžiau pažadą ir parašiau AZ dėl prolipid141. Tikėkimės, kad nepasidižiuos ir atsakys biggrin.gif
Tarp kitko, renku užsakymą AZ, gal atsiras norinčių prisidėti. jau yra apie 30 eur. Aš iš Vilniaus, jei kam svarbu.
Atsakyti
Ir dėl Gel Maker EMU taip pat reiktų parašyti blush2.gif Abu didelis gėris drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 03 12, 16:22)
Ir dėl Gel Maker EMU taip pat reiktų parašyti blush2.gif Abu didelis gėris drinks_cheers.gif

doh.gif taip ir galvojau, kad kažką pamiršau. Na, bijau, kad dabar priklausys viskas nuo situacijos, kaip jie man atrašys. Kaip ir nepatogu užbombarduoti norais ax.gif
Atsakyti
Na ką, turiu atsakymą iš AZ. Deja, neturiu kuo pradžiuginti. Štai jis:

Cher(e) Client(e),

Nous vous remercions de l'intérêt que vous portez à notre site.
Nous ne proposons pas de glyceryl stéarate:
http://www.aroma-zon...mulsifiants.asp
Nous vous prions de nous en excuser.

Souhaitant avoir répondu à votre attente, nous vous remercions pour votre confiance et votre fidélité et restons à votre entière disposition.

Nous vous adressons nos salutations aromatiques !

Atsakymas formalus, neigiamas ir dar netikslus. (Nors iš parašymoJie būtent parduoda glyceryl stearate (o gal čia reikia suprasti, kad kaip tik tik šitą vieną parduoda, bet tada netinkamai, mano nuomone, išsireikšta g.gif ). Taigi, jie rašo, kad tokio emulsiklio neparduoda ir duoda nuorodą į savus emulsiklius. Trumpas toks būtų vertimas.
Na, paguodimui, gal galėčiau pasakyti, kad neprarastume vilties, nes kai kažkada klausiau apie cera belina, tai irgi gavau neigiamą atsakymą, kad nepardavinėja, bet po kokio pusmečio atsirado šitas daiktas pas juos mirksiukas.gif Gal ir šį kartą suveiks tas pats mechanizmas.
Atsakyti
Bent jau pabandėm. Ot tie prancūzai nepersistengia dėl klientų doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas planuojat uzsakyma is aroma-vitos, mielai prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 03 12, 23:35)
Bent jau pabandėm. Ot tie prancūzai nepersistengia dėl klientų  doh.gif

O ko jiems persistengti? Jie ir taip dideli, kaip aš įsivaizduoju, tai "lietuviški" užsakymai sudaro mikroskopinę dalį viso jų parduodamo kiekio (anksčiau daugiau landžiodavau po prancūziškus blogus, tai daug kur matydavau, kad perka ingredientus iš AZ). Taigi, mūsų norai jiems neatrodo svarbūs (nieko asmeniška - čia tik biznis biggrin.gif ). Bet, kaip sakiau, nepraraskim vilties, gal mūsų bandymas bus pirmasis akmenukas, kuris išvers vežimą mirksiukas.gif
Atsakyti