Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Paskutini kart as jiems rasiau pries pora sav. Parasiau ryte. Po pietu gavau atsakyma. As visad sakau priklauso nuo darbuotojo, kuris jusu laiskeli perskaitys. Juk tas kas perskaitys ir turi imtis sprest problema, o gi buna ir pritinginciu...As irgi rasau angliskai.
Gal jie prieme koki nauja darbuotoja, nes ziuriu ne vienai kazkas neideta...
Atsakyti
Vakar po pietų AZ parašė atsakymą - atsiuntė koduką tai sumai, už kurį neįdėjo prekės. Taigi į prancūzišką laiško vertimą sureagavo per pusdienį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asssandra @ 2013 03 01, 14:46)
Vakar po pietų AZ parašė atsakymą - atsiuntė koduką tai sumai, už kurį neįdėjo prekės. Taigi į prancūzišką laiško vertimą sureagavo per pusdienį bigsmile.gif

Va todėl aš visą laiką ir rašau jiems tik prancūziškai mirksiukas.gif Juk jie žinomi anglų "nekentėjai" doh.gif
Atsakyti
o pas mane 3dien a ir tylu, pakartojau laiskuti ir neidomu niekam verysad.gif negi reikes verst i prancuzu? siaip jei puslapi galima ziurineti anglu kalba turetu ir darbuotojas buti angliskai kalbantis g.gif
Atsakyti
g.gif idomiai...As visad rasau angliskai
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 03 01, 16:05)
o pas mane 3dien a ir tylu, pakartojau laiskuti ir neidomu niekam  verysad.gif  negi reikes verst i prancuzu? siaip jei puslapi galima ziurineti anglu kalba turetu ir darbuotojas buti angliskai kalbantis  g.gif



QUOTE(goccia @ 2013 03 01, 17:31)
g.gif idomiai...As visad rasau angliskai

Ir aš manau, kad bet kokiu atveju atsakys, nereikia taip jaudintis 4u.gif O jei nori parašyti laišką prancūziškai ir tau sunku, brūkštelk man, padėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
bandau dar laukt vis tik savaitgalis jau ax.gif
Atsakyti
Tai kas nors planuoja apsipirkti ?
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2013 03 05, 19:58)
Tai kas nors planuoja apsipirkti ?

O kas Jus domina? Pvz. aš svarstau, gal reiktų iš AZ pasidaryti užsakymą, bet šiek tiek abejoju ar susirinks pakankamas norinčių skaičius (šiek tiek pramiegojau)
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 03 05, 20:23)
O kas Jus domina? Pvz. aš svarstau, gal reiktų iš AZ pasidaryti užsakymą, bet šiek tiek abejoju ar susirinks pakankamas norinčių skaičius (šiek tiek pramiegojau)

Noreciau bent uz 50 lt pasipirkti 4u.gif
Atsakyti
Aš tai negaliu atsidžiaugti Prolipid ir Gel Maker (Simulgel 600) . Gal tikrai mergaites parašom AZ, rekomendacijas, kad papildytų savo asortimentą , bus ir mums patogiau. Kuri šia iš mūsų prancūziškai porina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 03 08, 18:10)
Aš tai negaliu atsidžiaugti Prolipid ir Gel Maker (Simulgel 600) . Gal tikrai mergaites parašom AZ, rekomendacijas, kad papildytų savo asortimentą , bus ir mums patogiau. Kuri šia iš mūsų prancūziškai porina  ax.gif

Gerai, pabandysiu sukurpti laišką per savaitgalį ax.gif (pati irgi apie tai mąsčiau, bet vis kiti reikalai atitraukia)
Atsakyti