Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

neringa.jn tai kaip supratau jus eteriniu aliejuku kokybe hermitageoils labiau patenkinta nei AZ? Pirma kart is ju emiau, dar vis negavus.
Per kiek laiko jie mazdaug atsiuncia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 26 rugsėjo 2012 - 08:53
QUOTE(goccia @ 2012 09 26, 09:52)
neringa.jn tai kaip supratau jus eteriniu aliejuku kokybe hermitageoils labiau patenkinta nei AZ? Pirma kart is ju emiau, dar vis negavus.
Per kiek laiko jie mazdaug atsiuncia?

Nors aš ne Neringa - atsakysiu biggrin.gif :
Po apmokėjimo man visus kartus iš parduotuvės išsiųsdavo kitą dieną, ir visada parašo siuntos Nr. į emailą;
O daugiau - priklauso nuo Britanijos ir Lietuvos paštų (pabandykit sekti su duotu Nr.) 4u.gif Man atrodo išeidavo apie savaitę nuo sumokėjimo iki gavimo siuntinuko

Kokybė geresnė, bet ir kainos gerokai didesnės (bent tų , kur aš perku) biggrin.gif
Ir dar - apie kokybę - man patinka HOils EA ir absoliutų kvapai, konsistencijos, bet cheminės analizės tai juk neatlieku, sprendžiu subjektyviai g.gif
Nemažai paparastesnių EA perku ir iš AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 26 rugsėjo 2012 - 15:35
QUOTE(zydrem @ 2012 08 06, 13:22)
manau kad nereikia cia  deti parduotuvių nuorodu g.gif o gal reikia ?g.gif



Kaip tik parduotuviu nuorodu reikia:)
Siuncia ar nesiuncia i LT?
Kiek kainuoja siuntimas i LT?

Ir visa tai i pirma puslapi
Tada tokios kaip as ilinde gales parsisiusti biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 08 08, 06:43)
Pasidalinsiu patirtim, kaip sutaupyti kelis litus apmokant Western Union. Vakar dariau perlaidą Ukrainai. Dabar galima tik USD siųst, anksčiau leisdavo ir grivinom (bent taip banke sakė). Taigi: nurodyt kiek USD turi išmokėti Ukrainoje - doleriais, reikia kad pardavėjas paskaičiuotų kiek nori gauti. O įmokėti LITAIS (nebent turit savo USD ir kursas jums nerūpi), banko darbuotoja skambinasi į WesternUnion ir ten susižino kiek litų bus, WU turi nusistatęs savo kursą, kaip kiekvienas bankas, ir jo kursas palankesnis negu pirkti dolerius banke. Vakar man skaičiavo USD 2,78; bankas būtų pardavęs 2,81. Tas skirtumas gali būt didesnis, mažesnis, bet taip naudingiau 4u.gif



Idomu kada Vestern Union galima buvo siusti kitokia valiuta lotuliukas.gif
Visada ta valiuta buvo USD, nors paskui padare kad ir LT galima

Tik atsargiai su Western Union pervedimais, tai pati nepatikimiausia paslauga
Pardavejas turi buti labai patikimas
Su Western Union labai daug ivykdoma apgavysciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 09 26, 09:52)
neringa.jn tai kaip supratau jus eteriniu aliejuku kokybe hermitageoils labiau patenkinta nei AZ? Pirma kart is ju emiau, dar vis negavus.
Per kiek laiko jie mazdaug atsiuncia?

Na va - pasikeitė Hermitageoils politika - siunčia nemokamai, bet neregistruotu siuntiniu ax.gif Įdomu, kaip čia bus su Lietuvos paštu, ar nepradangins g.gif
Užklausiau jų, tai atsakė, kad nuo spalio pirmos bus galima siųsti ir registruotu, bet reikės papildomai susimokėti, o siųsti registruotu jiems neapsimoka - atsieit net nuostolis išeina bigsmile.gif
Ar gavote savo siuntinį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 04 spalio 2012 - 10:54
O as po jusu zinutes pagalvojau, kad gal netycia ju laiskeli istryniau. rolleyes.gif O pasirodo siunte neregistruotu pastu. Gavau po mazdaug dvieju sav. po to kai issiunte. (isiunte 17d. gavau 2d.) ne viska ka gavau dar spejau isbandyt, bet bandytu kokybe patiko smile.gif

Papildyta:
Del to pradingimo man irgi kazkaip nelabai norisi didesni uzsakyma daryt kai zinai, kad siuntimas neregistruotu pastu. Nes gali ir negaut doh.gif
Atsakyti
Labas, mergaitės, senokai buvau užsukusi, todėl ne iškart atsakau smile.gif
Kaip jau Saulė/Guoda rašė, atsiunčia gana greit, per 8-10 dienų. Vieną kartą ilgai laukiau, kai britai šventė karalienės jubiliejų, net Adamas (H. O. savininkas) atsiprašinėjo.
Dėl registracijos – pirmą kartą užsisakiusi negalėjau patikėti, kad atsiuntė neregistruotu paštu, nes užsakymas solidžiai kainavo, dabar jau įpratau, bet ateityje užsakydama prašysiu registruoti.
Ten tikrai brangiau nei az, todėl pvz. muilui – neperku. Kita vertus būna didelių nuolaidų, jos ypač juntamos perkant brangius aliejus.
Western Union perlaidą darant net banko darbuotoja klausia, ar patikimam žmogui siunčiu. Kol kas niekas neapgavo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 10 04, 20:09)
Labas, mergaitės, senokai buvau užsukusi, todėl ne iškart atsakau smile.gif
Kaip jau Saulė/Guoda rašė, atsiunčia gana greit, per 8-10 dienų. Vieną kartą ilgai laukiau, kai britai šventė karalienės jubiliejų, net Adamas (H. O. savininkas) atsiprašinėjo.
Dėl registracijos – pirmą kartą užsisakiusi negalėjau patikėti, kad atsiuntė neregistruotu paštu, nes užsakymas solidžiai kainavo, dabar jau įpratau, bet ateityje užsakydama prašysiu registruoti.
Ten tikrai brangiau nei az, todėl pvz. muilui – neperku. Kita vertus būna didelių nuolaidų, jos ypač juntamos perkant brangius aliejus.
Western Union perlaidą darant net banko darbuotoja klausia, ar patikimam žmogui siunčiu. Kol kas niekas neapgavo cool.gif

Man laiškelyje parašė, kad nuo spalio mėn. už registruotą siuntą reikės patiems mokėti, bet kol kas pas juos tinkalapyje nenurodyta.
Be to atsakė ne Adamas, o jo jaunesnis brolis, kaip suprantu - Adamas kažkur išvykęs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 04 spalio 2012 - 20:06
Man irgi buvo keista kai atsiunte neregistruotu pastu, nes irgi ne keli svarai gi buvo - uzsisakinejau absoliutus, tai ko nera AZ. As irgi pasiziurejau, kad muilams ten per brangu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 10 05, 18:38)
Man irgi buvo keista kai atsiunte neregistruotu pastu, nes irgi ne keli svarai gi buvo - uzsisakinejau absoliutus, tai ko nera AZ. As irgi pasiziurejau, kad muilams ten per brangu ax.gif

Bet kokiu atveju, nesuskaičiuosiu kiek jau kartų pas juos užsakinėjau, bet nei viena siunta nedingo biggrin.gif
Saule/Guoda, gal tuo metu tau nieko nereikėjo, bet vasarą, būtent Karalienės gimtadienio proga, buvo daug nuolaidų virš 50 proc, ir tos nuolaidos ne butaforinės, kaip įprasta mūsų prekybininkams. Tada pirkau daaaug, ir tame tarpe muilams tongue.gif .
Adamas gal savo konkurentą, buvusį partnerį šiuo metu mėgina doroti, todėl jo brolis dirba su klientais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa.jn: 05 spalio 2012 - 18:53
QUOTE(neringa.jn @ 2012 10 05, 19:52)
Bet kokiu atveju, nesuskaičiuosiu kiek jau kartų pas juos užsakinėjau, bet nei viena siunta nedingo biggrin.gif
Saule/Guoda, gal tuo metu tau nieko nereikėjo, bet vasarą, būtent Karalienės gimtadienio proga, buvo daug nuolaidų virš 50 proc, ir tos nuolaidos ne butaforinės, kaip įprasta mūsų prekybininkams. Tada pirkau daaaug, ir tame tarpe muilams tongue.gif .
Adamas gal savo konkurentą, buvusį partnerį šiuo metu mėgina doroti, todėl jo brolis dirba su klientais smile.gif

Dar šiemet birželio mėn. siuntė registruotu paštu be jokio papildomo prašymo.
Buvau ir aš gavusi laišką, apie tai, kad karalienė jam paskambino ir t.t. ir t.t. ( žodžiu, angliškas jumoras), ir dar kelis kartus anksčiau informavo apie nuolaidas.
Tikrai tuo metu nereikėjo, o dabar užsisakiau, kai buvo 48 val. nuolaida, suma ne visai maža, todėl šiek tiek nerimauju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 spalio 2012 - 19:55
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 05, 20:37)
Dar šiemet birželio mėn. siuntė registruotu paštu be jokio papildomo prašymo.
Buvau ir aš gavusi laišką, apie tai, kad karalienė jam paskambino ir t.t. ir t.t. ( žodžiu, angliškas jumoras), ir dar kelis kartus anksčiau informavo apie nuolaidas.
Tikrai tuo metu nereikėjo, o dabar užsisakiau, kai buvo 48 val. nuolaida, suma ne visai maža, todėl šiek tiek nerimauju  ax.gif

Esu gavusi registruotu, bet gal tik kartą, neatsimenu kada g.gif
Tą laišką ir aš gavau, bet kalbu apie kitą – tuo metu pas juos buvo 50 proc nuolaida, tai čiupau visko daug biggrin.gif , ilgai nesulaukiau siuntinuko, tuomet ir parašė atsiprašymą, kad pas juos gyvenimas paralyžuotas.
Šiaip aš irgi stengiuosi išlaukti nuolaidų ir tuo metu užsakinėti, tuomet ir kaina gaunasi ne ką didesnė, o kartais net mažesnė nei az.
Mergaitės, jei dar nepirkote ten, užsiregistruokite ir gausite naujienlaiškius apie nuolaidas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 10 06, 15:40)
Esu gavusi registruotu, bet gal tik kartą, neatsimenu kada g.gif
Tą laišką ir aš gavau, bet kalbu apie kitą – tuo metu pas juos buvo 50 proc nuolaida, tai čiupau visko daug biggrin.gif , ilgai nesulaukiau siuntinuko, tuomet ir parašė atsiprašymą, kad pas juos gyvenimas paralyžuotas.
Šiaip aš irgi stengiuosi išlaukti nuolaidų ir tuo metu užsakinėti, tuomet ir kaina gaunasi ne ką didesnė, o kartais net mažesnė nei az.
Mergaitės, jei dar nepirkote ten, užsiregistruokite ir gausite naujienlaiškius apie nuolaidas mirksiukas.gif

kaip tik norejau klausti kaip apie tas nuolaidas suzinot
aciu 4u.gif
Atsakyti