Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Merginos, o kur planuojat apelsinu vaska naudoti? 4u.gif Zvakem? Muilam? Baldu blizginimui? Jis fototoksiskas ir labai tamsus, todel kremuose labai nedideli kieki tiktu naudoti... g.gif
Kai Agne/Ramute jau viska zinos apie jo pargabenima i LT, gal ir as susigundysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 02 06, 12:52)
Merginos, o kur planuojat apelsinu vaska naudoti?  4u.gif Zvakem? Muilam? Baldu blizginimui? Jis fototoksiskas ir labai tamsus, todel kremuose labai nedideli kieki tiktu naudoti...  g.gif
Kai Agne/Ramute jau viska zinos apie jo pargabenima i LT, gal ir as susigundysiu  rolleyes.gif

Vat, vat ir aš dėl to dar abejoju, kiek man jo reikėtų g.gif Iš to pačio newdirectionsaromatic.com puslapio štai yra perspėjimas: "Caution: Too much Orange Wax in any formulation may stain the skin. Orange wax has photo-toxic properties and as such sunlight should be avoided immediately after use or sun blocks should be used. " Taigi, be gerų savybių yra ko ir pasisaugoti ax.gif


Atsakyti
as i lupu balzamus desiu, jau senai ketinu koki balzama ar blizgesi pasigaminti tai bus proga debiutui smile.gif smile.gif
Atsakyti
Manau, rankų ar pėdų kremui tiktų. Net įsivaizduoju, kaip kvepėtų.
Atsakyti
Del apelsinu vasko, as galvoju gal padetu muile citrusus siek tiek uzfiksuot??? g.gif
Jei vistik atkeliaus iki musu to kibiriuko turinys, tai i lupu balzama deciau. I ranku krema dabar dedu benzoino ir apelsinu EA. Manau i ta krema irgi turetu tikti. Si krema naudoju ziema, tai fototoksiskumo nebijau - su pirstinem vaikstau.

Gutka tikrai pasidaryk lupom sava priemone, juk visko daug turim, o ten reik tik po truputi. Lupu balzamas kazkada buvo mano pirmasis gaminys. Ir visiskai nesijaudinu, kad mazoji ziema neisseina is namu nepasitepus lupyciu. Zinau ka idejau, tai tegu tepas, kad nenusaltu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 02 06, 12:01)
Vat, vat ir aš dėl to dar abejoju, kiek man jo reikėtų g.gif Iš to pačio newdirectionsaromatic.com puslapio štai yra perspėjimas: "Caution: Too much Orange Wax in any formulation may stain the skin. Orange wax has photo-toxic properties and as such sunlight should be avoided immediately after use or sun blocks should be used. " Taigi, be gerų savybių yra ko ir pasisaugoti ax.gif

Manau, kad jis toksiškas tiek pat kiek citrusų EA, ir ką reiškia '"Too much" g.gif .
naudoti galvoju - rankų-kojų kremams, kažkiek muilams, žvakėms, žiemai ir kūno kremams, lūpų balzamams, o apie baldų blizginimą nebuvau pagalvojus, ačiū už mintį 4u.gif - gal irgi tiktų, dabar naudojam kažkokį spec. aliejų, padarytą sėmenų al. pagrindu ( įsivaizduoju, kad kažkaip perdirbtas, kad nesioksiduotų)

Tik neaišku , ar jis mus pasieks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 06 vasario 2013 - 15:05
gera mintis del baldu, dabar atsiminiau kad kazkada turejau purskiama valikli mediniams baldams su kazkokiu vasku ir kvepejo aplesinais smile.gif jei dar jis tamsus tai isvis liuks baldams bus smile.gif
Atsakyti
Jei kibiras yra tada galima ir grindis vaškuoti.
Atsakyti
Gutka tikrai pasidaryk lupom sava priemone, juk visko daug turim, o ten reik tik po truputi. Lupu balzamas kazkada buvo mano pirmasis gaminys. Ir visiskai nesijaudinu, kad mazoji ziema neisseina is namu nepasitepus lupyciu. Zinau ka idejau, tai tegu tepas, kad nenusaltu mirksiukas.gif
[/quote]
del balzamo tai gal nepribreno reikalas dar, as vienu metu dariau vien paakiams, rinkausi kas tinka, dabar pasinerus i plauku gamybos tobulinimus, atrodo beveik atradau ko norejau tai sekantis etapas dantu pasta lotuliukas.gif senai norejau ja pasigaminti, bet vis kita karta, tas pats su lupu balzamu, gal po dantu pastos ateis eile, nes visko turiu tik noro truksta ax.gif bet va mazajai butu rojus gautu mamos lupu balzama pasidazyt bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Gutka,2013 02 06, 17:32]
[/quote]
dabar pasinerus i plauku gamybos tobulinimus, atrodo beveik atradau ko norejau [/quote]
Gal galima būtų plačiau apie tai, kas tiko ir patiko 4u.gif Aš irgi paieškose, būčiau dėkinga už informaciją ax.gif
Atsakyti
bandau plauku galiukams aliejuka-seruma pasidaryti, man patinka capryli su aliejais pamaisyti, vien aliejai per sunku, dabar bandysiu silikona ikomponuot. as noriu ne kremo galiukams bet kaip gelio, serumo tokio lengvo ax.gif jei su silikonu gausis kazkas panasaus kaip pirktinis galesiu imest recepta ax.gif dabar padariau sampuna su lecitinu, tai pasiteisino thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Adera777,2013 02 08, 15:42]
dabar pasinerus i plauku gamybos tobulinimus, atrodo beveik atradau ko norejau [/quote]
Gal galima būtų plačiau apie tai, kas tiko ir patiko 4u.gif Aš irgi paieškose, būčiau dėkinga už informaciją ax.gif
[/quote]


[quote=Gutka,2013 02 08, 16:05]
bandau plauku galiukams aliejuka-seruma pasidaryti, man patinka capryli su aliejais pamaisyti, vien aliejai per sunku, dabar bandysiu silikona ikomponuot. as noriu ne kremo galiukams bet kaip gelio, serumo tokio lengvo ax.gif jei su silikonu gausis kazkas panasaus kaip pirktinis galesiu imest recepta ax.gif dabar padariau sampuna su lecitinu, tai pasiteisino thumbup.gif
[/quote]
kalbam cia merginos mirksiukas.gif http://www.supermama...;#entry60834039
o tai gutka susimakaluosi koki super duper geliuka ir neuzmatysim biggrin.gif
Atsakyti