Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

jei butu imanoma labai noreciau to glucosidų emulsiklio pabandyt ax.gif ir kazkiek tada apelsinu vasko, neskaiciau kas toks bet Saule/Guoda pasake ir tikiu biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi tinka imu kaip taremes 100g. O kiek jo galiojimas?
Atsakyti
Gerai, imsiu kibirą to vaško, prašysiu kad kaip nors į LT siųstų. Dar pasiklaus ar galima... Arba išpilstyti po mažiau teks. Kvepėsim visos apelsinais. Namuose negaliu į tą parduotuvę įlysti, kažko neleidžia, gal kad koks virusas kompe buvo, tik darbe. O ten skubėdama primečiau kad 39 lbs tai bus 39 uncijos, kilas tu trupučiu... O čia 39 skysčio svarai... doh.gif 4u.gif
Tas vaškas skystas, žinokit. 4u.gif Ir net paskaityt dabar apie jį negaliu...
Atsiuntimas iki LT nuo svorio, už 1 kg 14 USD. Pats daiktas nebrangus, transportavimas baisią sumą sudarys. Na, užsipirksiu taros iki to laiko, kad gavusi galėčiau pilstyt. biggrin.gif

Vilnietės, kai man rašysit pažymėkit kad atsiimsit Vilniuje. Goccia žadėjo padalinti, tai jai ir užkrausiu. biggrin.gif Aš pasversiu, supakuosiu. Pinigėlius kad jai nesiterliot gal man perveskit, į paštus kai susversiu nusiųsiu sąsk. Nr.
Kitos rašykit kur siųsti, teks jums už tai paplonint pinigines... Ir kas ims lanoliną plius emuls. vašką, gal palaukim kol emulsinis pareis? Būčiau gal dar patylėjusi dėl lanolino, bet tas kibiras ant mano galvos užgriuvo... doh.gif

Saule/Guoda, man irgi grąžino už lanoliną kitur... Toks likimas matyt. smile.gif

Lanolinas galioja iki 08 2014m. Bet tokiems daiktams(aš taip galvoju) tai teorinis galiojimas, pardavėjas privalo nurodyti, bet jis stabilus, nelinkęs oksiduotis, negendantis. Kaip cukrus ar druska... Neišmetam pasibaigus galiojimui. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 05 vasario 2013 - 21:45
Agne/Ramute, aš vėl apie lanolino pirkimą praleidau. doh.gif Tad jei liks likutis, su mielu noru paimčiau kad ir 200g. Tuomet ir apelsinų vaško užgriebčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 02 05, 22:40)
Gerai, imsiu kibirą to vaško, prašysiu kad kaip nors į LT siųstų. Dar pasiklaus ar galima... Arba išpilstyti po mažiau teks. Kvepėsim visos apelsinais. Namuose negaliu į tą parduotuvę įlysti, kažko neleidžia, gal kad koks virusas kompe buvo, tik darbe. O ten skubėdama primečiau kad 39 lbs tai bus 39 uncijos, kilas tu trupučiu... O čia 39 skysčio svarai... doh.gif  4u.gif
Tas vaškas skystas, žinokit.  4u.gif  Ir net paskaityt dabar apie jį negaliu...
Atsiuntimas iki LT nuo svorio, už 1 kg 14 USD. Pats daiktas nebrangus, transportavimas baisią sumą sudarys. Na, užsipirksiu taros iki to laiko, kad gavusi galėčiau pilstyt.   biggrin.gif

Vilnietės, kai man rašysit pažymėkit kad atsiimsit Vilniuje. Goccia žadėjo padalinti, tai jai ir užkrausiu. biggrin.gif  Aš pasversiu, supakuosiu. Pinigėlius kad jai nesiterliot gal man perveskit, į paštus kai susversiu nusiųsiu sąsk. Nr.
Kitos rašykit kur siųsti, teks jums už tai paplonint pinigines...  Ir kas ims lanoliną plius emuls. vašką, gal palaukim kol emulsinis pareis? Būčiau gal dar patylėjusi dėl lanolino, bet  tas kibiras ant mano galvos užgriuvo... doh.gif

Saule/Guoda, man irgi grąžino už lanoliną kitur... Toks likimas matyt. smile.gif

Lanolinas galioja iki 08 2014m. Bet tokiems daiktams(aš taip galvoju) tai teorinis galiojimas, pardavėjas privalo nurodyti, bet jis stabilus, nelinkęs oksiduotis, negendantis. Kaip cukrus ar druska... Neišmetam pasibaigus galiojimui. 4u.gif

Agne/Ramute, čia tau, atrodo skaitoma :
user posted image
Ir visoms kitoms, kad manęs neprakeiktų nusipirkę biggrin.gif pagal aprašymą tikrai pukus dalykas 4u.gif
O kaip ten su tuo lanolinu, ar dar liks man?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 vasario 2013 - 22:58
jau noriu to vasko wub.gif jau sugalvojau kur deciau biggrin.gif taip ir zinojau kad Saule/Guoda ne veltui gyre thumbup.gif
Atsakyti
Asta-pasta, 4u.gif Saule/Guoda - liks, liks, kaip gi jums nepaliksiu! biggrin.gif

Bet daugiau viskas, merginos, užsakymų nebepriimu. Reikia kad ir man liktų. ax.gif
Jums į AŽ priminsiu savo el. paštą. Ryt nebūsiu namie, tik vakare.
Dėl apelsinų tarpininkė dar neatrašė, bet kaip nors parsigabensim. 4u.gif
Va kaip atrodo:
http://viewpointbyra...2/05/liapsusas/
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 02 06, 00:37)
Asta-pasta,  4u.gif  Saule/Guoda - liks, liks, kaip gi jums nepaliksiu!  biggrin.gif

Bet daugiau viskas, merginos, užsakymų nebepriimu. Reikia kad ir man liktų. ax.gif
Jums į AŽ priminsiu savo el. paštą. Ryt nebūsiu namie, tik vakare.
Dėl apelsinų tarpininkė dar neatrašė, bet kaip nors parsigabensim.  4u.gif
Va kaip atrodo:
http://viewpointbyra...2/05/liapsusas/

Ačiū biggrin.gif
neteko turėti reikalų su siuntimais iš USA, įdomu, kai su skysčiu siuntimu, bet juk atsiunčia ir konteinerius ( tik žinoma - kaina kokia g.gif )
Atsakyti
Atsiunčia, kai kurios ir laivais didelius pirkinius siunčia, šiek tiek pigiau būna. Čia ji suabejojo kad nebūtų muitinėse, su transportavimo įmonėmis problemų dėl didelio vienos prekės, ir dar skysčių, kiekio. Žinoma geriau tegul visą išsiaiškina kol nevėlu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 02 06, 01:54)
Atsiunčia, kai kurios ir laivais didelius pirkinius siunčia, šiek tiek pigiau būna. Čia ji suabejojo kad nebūtų muitinėse, su transportavimo įmonėmis problemų dėl didelio vienos prekės, ir dar skysčių, kiekio. Žinoma geriau tegul visą išsiaiškina kol nevėlu. 4u.gif

Gal galima dar USA išfasuoti į mažesnius indus, nes vis tike žmogus žmogui čia siunčia? bet tada nebus etiketes, kas per daiktas g.gif
Atsakyti
Del lanolino, tai tikrai galiu padalint jei merginoms tinka. Gal kazkam nepatogu pas mane (gyvenam prie vilniaus gimdymo namu)
Saulei/Guodai galiu perduot mirksiukas.gif
As uz tai kad palaukt emulsiklio 4u.gif

Pasiskaiciau siandiena apie apelsinu vaska, tai pagal aprasyma tikrai geras daiktas. Jei pavyks pargabenti i Lietuvele ne uz milijonus, tai tikrai imciau. O tas kibiriukas tai tikrai jau geras kibiras bigsmile.gif irgi pagalvojau, kad tokiam gali muitus priskaiciuoti, nes jau cia kiekis kaip komercinis butu rolleyes.gif
Atsakyti
Lanolino ir aš buvau prašius. Jei liko - norėčiau 100 g. Norėčiau ir emulsiklio, ir vaško po truputį. Per vėlai perskaičiau...Gal dar pavyktų padalinti?

Atsakyti