Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Merginos kas esat anksciau is Akomos pirke jie irgi taip ilgai viska vilkino? As jiems jau senai parasius,kad sutinkam su pristatymo kaina, bet ir vel jokiu ziniu - t.y. saskaiteles apmokejimui nera doh.gif
As kogero daugiau nebenoresiu is Akomos uzsakinet schmoll.gif net is JAV per tarpininke viska greiciau gavau ir dar tai buvo pries sventes, o cia patys tiesiogai nesugeba suskaiciuoti ir issiusti doh.gif

Gal yra norinciu jungtis AZ uzsakymui? Paciulems ir Ylang nuolaida ax.gif
O AZ paskutini kart man tiek ilgai nerinko kaip as ir itariau, nes neturejo vienos prekes. Atsiunte atsiprasymo laiskiuka.
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 29, 16:09)
O AZ paskutini kart man tiek ilgai nerinko kaip as ir itariau, nes neturejo vienos prekes. Atsiunte atsiprasymo laiskiuka.


pora kart uzsakinejau po nauju, tai po uzsakymo pateikimo per savaite pristate thumbup.gif Sparciai sukasi po svenciu, uzsakymu matyt neturi per daug, arba dar nepriprato prie letesnio tempo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 28, 16:55)
Merginos, tai gal kiekviena atskirai savo uzsakyma is www.theherbarie.com nusiuskim tai paciai tarpininkei.

Ar butu galima tarpininkes i email. Prisijungciau prie uzsakymo 4u.gif Aciu 4u.gif kada planuojamas uzsakymas?
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2013 01 29, 18:40)
Ar butu galima tarpininkes i email. Prisijungciau prie uzsakymo  4u.gif Aciu  4u.gif kada planuojamas uzsakymas?

ar jau turite kontaktus jei ka as galiu parasyti 4u.gif
as savo isiunciau dabar, tai uzklause kiek dar laukti norinciu g.gif nes be manes 2 atsiuntė, parašiau kad iki ketvirtadienio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 29 sausio 2013 - 22:29
QUOTE(zydrem @ 2013 01 30, 00:28)
ar jau turite kontaktus jei ka as galiu parasyti 4u.gif
as savo isiunciau dabar, tai uzklause kiek dar laukti norinciu g.gif  nes be manes 2 atsiuntė, parašiau kad iki ketvirtadienio ax.gif

Ar čia tai pačiai tarpininkei, kurios kontaktus gavome iš Agnės/Ramutės? Tokiu atveju garsiai reikėtų pasakyti ir Liurdai ir kitoms, kurios planavom daryti užsakymą iš ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2013 01 29, 18:40)
Ar butu galima tarpininkes i email. Prisijungciau prie uzsakymo  4u.gif Aciu  4u.gif kada planuojamas uzsakymas?

Turbut Zydrem jau atsiunte kontaktus 4u.gif
Tai siandien po truputi siunciam savo krepselius tarpininkei, kad ketvirtadieni jau visus turetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 01 30, 07:56)
Ar čia tai pačiai tarpininkei, kurios kontaktus gavome iš Agnės/Ramutės? Tokiu atveju garsiai reikėtų pasakyti ir Liurdai ir kitoms, kurios planavom daryti užsakymą iš ten  ax.gif


taipo sita 4u.gif
QUOTE(Liurda @ 2013 01 30, 10:33)
Turbut Zydrem jau atsiunte kontaktus  4u.gif
Tai siandien po truputi siunciam savo krepselius tarpininkei, kad ketvirtadieni jau visus turetu  smile.gif

ne nensusiunciau nieko neparase dar ta mergina blush2.gif
taip iki ketvirtadienio butu gerai 4u.gif
Atsakyti
Gavau lanoliną iš UK new directions. Ant produkto sutaupiau, bet siuntimas brangesnis už soapkitchen. 35 svarai už 5 su trupučiu kg, kai soapkitchen buvo 19,95 už 29kg... Na ne apie tai kalba.
Lanolino nori apie 12 mergaičių, kartu su manimi. Kaip dalinamės atsiuntimo kainą? Šį kartą, kai man bus daug darbo išdalinti, nenorėčiau imti prpoporcingai už svorį, nes tada labai didelė dalis šių išlaidų liks man. Kad būtų pigiau nupirkau 5 kg. Man jis neprapuls žinoma... Atsidariau, pauosčiau - neblogas, bekvapis beveik, naminiu vilnoniu megztiniu tik kvepia. Ar sutiktumėt dalinti žmonių skaičiui, apvalinant mano nenaudai (nes man svorio visgi daugiau, bet manau jie turi fiksuotą kainą ir net už kilą į LT būtų tiek pat priskaičiavę). Tarkim taip: dalinam iš 12, gaunu 2,92 svaro. Norėčiau gauti po 9 lt siuntimo išlaidų iki LT. Ar tinka?
Lanolino kaina. Keitimo kursas gavosi 1 svaras lygu 4,13 lt., tai 5 kg lanolino 110 svarų, plius VAT 20 proc., gaunasi 132 GBP., tai 545,16 lt. Vieno gramo kaina 11 centų, 100g. - 11 litų. Pats lanolinas gaunasi nebrangus. Jį turėsiu supakuoti. Rytoj galiu užvažiuot į Suvos pard., nupirkti pigių užsukamų kremo indelių ir gražiai tvarkingau susverti. Tada dar prisidės už indelį apie 1,7 (nebepamenu tiksliai kainos tų plastikinių baltų 150ml talpos, jei nupirksiuj tai žinosiu), arba galiu į vienkartinius šaldymo indelius - bet viskas kainuoja, turėsiu skaičiuoti. Gal galėtų kuri vilnietė išdalinti Vilniuje gyvenančioms, tada nereikėtų paštu Lietuvoje siuntinėti. Žodžiu, persiųsiu visoms savo el. pašto adresą, sutikslinkit po kiek norite, kur reikia nusiųsti. Aš turiu susirašiusi kiekius, bet gal kas persigalvojo.
Dar užsisakiau, bet negavau cetearyl glucosidų emulsiklio. Jei kas norėsite, tuo pačiu galiu pasverti ir kartu atiduoti/išsiųsti. Gramo kaina 15 centų (su atsiuntimu į LT), galiu parduot po iki 50 g norinčioms, ne daugiau (nebent norinčių beveik nebūtų).
Pirkau čia. Atsiuntimas pigus, 10,5 svaro už 1 kg.
http://www.ofasimple...earyl-glucoside
/4540398796

Dabar linksmiausia dalis. Maniau, suklydau užsakinėdama Emu taukus. Nea... Nu kam labai rūpes emu, galėsiu gal šiek tiek perleist, bet nežinau dar. Pasirodo, nupirkau KIBIRĄ apelsinų vaško. doh.gif lotuliukas.gif unsure.gif schmoll.gif Nu nepagalvojau, kad toks kiekis gali kainuoti JAV 54 dolerius, kai pas mus 7 gramai 11 litų... Dabar galvoju su tarpininke, ką reiks daryti. Man pigiau bus pasilikt sau litrą ar kelis, kitus į kanalizaciją supilti, negu čia siųstis. Pasitikslins dar ji kiek kainuotų. Jei kam įdomu, pagalvokit. Gal net tiesiai jums adresuotų, prašyčiau tik už atsiuntimą iki LT susimokėti. Labdara, bet gal geriau negu į kanalizaciją... Kokių dar gal turėtumėt minčių? Pirkau iš JAV newdirectionsaromatics parduotuvės. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 02 05, 18:41)
Gavau lanoliną iš UK new directions. Ant produkto sutaupiau, bet siuntimas brangesnis už soapkitchen. 35 svarai už 5 su trupučiu kg, kai soapkitchen buvo 19,95 už 29kg... Na ne apie tai kalba.
Lanolino nori apie 12 mergaičių, kartu su manimi. Kaip dalinamės atsiuntimo kainą? Šį kartą, kai man bus daug darbo išdalinti, nenorėčiau imti prpoporcingai už svorį, nes tada labai didelė dalis šių išlaidų liks man. Kad būtų pigiau nupirkau 5 kg. Man jis neprapuls žinoma... Atsidariau, pauosčiau - neblogas, bekvapis beveik, naminiu vilnoniu megztiniu tik kvepia. Ar sutiktumėt dalinti žmonių skaičiui, apvalinant mano nenaudai (nes man svorio visgi daugiau, bet manau jie turi fiksuotą kainą ir net už kilą į LT būtų tiek pat priskaičiavę). Tarkim taip:  dalinam iš 12, gaunu 2,92 svaro. Norėčiau gauti po 9 lt  siuntimo išlaidų iki LT. Ar tinka?
Lanolino kaina.  Keitimo kursas gavosi 1 svaras lygu 4,13 lt., tai 5 kg lanolino 110 svarų, plius VAT 20 proc., gaunasi 132 GBP., tai 545,16 lt. Vieno gramo kaina 11 centų, 100g. - 11 litų. Pats lanolinas gaunasi nebrangus. Jį turėsiu supakuoti. Rytoj galiu užvažiuot į Suvos pard., nupirkti pigių užsukamų kremo indelių ir gražiai tvarkingau susverti. Tada dar prisidės už indelį apie 1,7 (nebepamenu tiksliai kainos tų plastikinių baltų 150ml talpos, jei nupirksiuj tai žinosiu), arba galiu į vienkartinius šaldymo indelius - bet viskas kainuoja, turėsiu skaičiuoti. Gal galėtų kuri vilnietė išdalinti Vilniuje gyvenančioms, tada nereikėtų paštu Lietuvoje siuntinėti. Žodžiu, persiųsiu visoms savo el. pašto adresą, sutikslinkit po kiek norite, kur reikia nusiųsti. Aš turiu susirašiusi kiekius, bet gal kas persigalvojo.
Dar užsisakiau, bet negavau cetearyl glucosidų emulsiklio. Jei kas norėsite, tuo pačiu galiu pasverti ir kartu atiduoti/išsiųsti. Gramo kaina 15 centų (su atsiuntimu į LT), galiu parduot po iki 50 g norinčioms, ne daugiau (nebent norinčių beveik nebūtų).
Pirkau čia. Atsiuntimas pigus, 10,5 svaro už 1 kg.
http://www.ofasimple...earyl-glucoside
/4540398796


man viskas tinka ir patinka
tikrai buti faina jei nupirktumet indelius ir i juos jau susvertumet blush2.gif as nepersigalvojau noresiu 300g
ir to emulsikio -30g. 4u.gif

Atsakyti
[quote=Agnė/Ramutė,2013 02 05, 20:41]
Gavau lanoliną iš UK new directions.





Ir man viskas tinka ir patinka:
as noreciau 200 g lanolino ir emulsiklio 30 g.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rima44: 05 vasario 2013 - 19:07
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 02 05, 19:41)
Gavau lanoliną iš UK new directions.
Dar užsisakiau, bet negavau cetearyl glucosidų emulsiklio.

Pasirodo, nupirkau KIBIRĄ apelsinų vaško.  doh.gif  lotuliukas.gif  unsure.gif  schmoll.gif  Nu nepagalvojau, kad toks kiekis gali kainuoti JAV 54 dolerius, kai pas mus 7 gramai 11 litų... Dabar galvoju su tarpininke, ką reiks daryti. Man pigiau bus pasilikt sau litrą ar kelis, kitus į kanalizaciją supilti, negu čia siųstis. Pasitikslins dar ji kiek kainuotų. Jei kam įdomu, pagalvokit. Gal net tiesiai jums adresuotų, prašyčiau tik už atsiuntimą iki LT susimokėti. Labdara, bet gal geriau negu į kanalizaciją... Kokių dar gal turėtumėt minčių? Pirkau  iš JAV newdirectionsaromatics parduotuvės.  biggrin.gif

Paskaičiau - tas apelsinų vaškas - tikras stebuklas, net nežinau, ką su tarpininkę nutarsit dėl siuntimo kainos biggrin.gif , aš tai tikrai paimčiu ir ltr, su siuntimo kaina, kaip tu paskaičuosi.
dėl emu - nepergyvenu, nesvarbu.
Lanolino buvau kitur sumokėjusi - grąžino pinigus, baigėsi biggrin.gif . Aš čia nebuvau įsirašiusi, tai, jei kas atsisakys, paimčiau kiek liks, taip pat ir apie gliukozidus. Siuntimo kaina - kokia paskaičuosi, nesvarbu; turėčiau kas paima Vilniuje, siųsti papildomai nereikėtų.
Atsakyti
Del lanolino man viskas tinka( buvau rasius 100gr, bet jei yra atliekamo paimciau 200gr). Jei yra atliekamo emulsiklio irgi noreciau (30gr). Apie apelsinu vaska reik paskaityt, bet jei jau Saule/Guoda skaite ir sako, kad geras, tai matyt taip ir yra. Irgi noreciau ax.gif
Jeigu merginom tinka as galiu Vilniuj galiu padalint 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 05 vasario 2013 - 19:49