Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 19:18)
Mano sesuo kazkada siunte tai uz kg mokejo svara, bet tas buvo pries kokius metus. ausrinness kazkada minejo berods 5.5lt uz kg. Ir aisku mikriuko vezejas ves, akoma neatsakys uz siuntini
na tai ir nesimėtom, tegul jie viską ir siunčia, nes kainos vežėjų svyruoja nuo 4Lt/kg(jei didesnis kiekis),bet atsakomybės beveik 0
Atsakyti
man tinka bet kaip, jau labai laukiu, bele greiciau ateitu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 24, 18:48)
drinks_cheers.gif
as sutinku su viskuo ka nuspresit


Ir aš 4u.gif
Atsakyti
Kai brolis UK kuri laika gyveno ir tases mes jam ir jis mum i mikriuka idedavom, tai niekas su svarstyklem nesverdavo smile.gif Mazdaug paziuredavo i dydi, pakilnodavo ir 15-20-30 svaru paimdavo. O tasiu dideliu buta - su lasiniais, desrom, duona, suriais, uogienem ir pan. biggrin.gif

Bet gal tikrai nesimetom, nes suma nemaza, nervuotis paskui, laukti.... Cia su mazesniu siuntinuku taip rizikuoti galima.
Bet kokiu atveju viskas daug pigiau butu, nei LT pirkti drinks_cheers.gif

Saule/Guoda aciu del info apie roziu vaska 4u.gif Va.... jau viena preke atpuola biggrin.gif Agne/Ramute roziu vaska is Aromanatural gyre, tad nepamirsusi tu pagyru, uzsimaniau issigyti.
Merginos, atsiliepkit, kokius jus prekiu sarasus is Aroma Vitos susidaret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 24, 22:19)


Bet gal tikrai nesimetom, nes suma nemaza, nervuotis paskui, laukti.... Cia su mazesniu siuntinuku taip rizikuoti galima.
Bet kokiu atveju viskas daug pigiau butu, nei LT pirkti  drinks_cheers.gif 


buna kad akomo ir kaip ko neįdeda nesuziuri doh.gif tai jei koks trukumas ar kas bus lengviau išsireikalauti,nors jie nera problemiški nesusipratimo atveju
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 13:18)
Na ka katik atejo laiskas is Akomos. Nenudziugino.  verysad.gif Kopijuoju

Thank you for your order. You have not been charged a shipping fee, to send your parcel we will need to send it on a pallet as your order is very big. To do this it will cost £110, please can you let me know if you want to proceed I will then arrange for you to make payment. I will look forward to your response.

Ka darom?


4u.gif Perkam. Nebeliblaškom. Jei bus atsisakiusių (nors tuo labai abejoju), aš paimčiau dar 1kg ar 2 kg taukmedžio mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Gutka @ 2013 01 24, 19:42)
man tinka bet kaip, jau labai laukiu, bele greiciau ateitu  ax.gif


drinks_cheers.gif ir aš jau nekantrauju blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

gal zinot kur geras ir tikslias svartykles galima rasti pirkti? Mano sesuo kazkada parveze is Londono, bet vaikui pazaidus, labai didele paklaida rodo, o google paieskojau, tai visi raso 1g tikslumo rodo, bet kas cia zino g.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2013 01 25, 13:33)
Sveikutes,

gal zinot kur geras ir tikslias svartykles galima rasti pirkti? Mano sesuo kazkada parveze is Londono, bet vaikui pazaidus, labai didele paklaida rodo, o google paieskojau, tai visi raso 1g tikslumo rodo, bet kas cia zino  g.gif

AZ svarstyklės sveria 0,1 g tikslumu, jei tokių užtenka (aš jau norėčiau tikslesnių biggrin.gif ) Svarstyklės 17 eur

Merginos, ar niekas neplanuojate pirkti iš Hermitageoil? Labai noriu itališko šlamučio, bet daugiau nieko nesugalvoju iki nemokamo siuntimo ax.gif
O gal kas ruošiasi užsakinėti iš Lotioncrafter.com, makingcosmetics.com ar theherbarie.com? Norėčiau irgi "prisikooperuoti" su nedideliu užsakymu, kad galima būtų pasidalinti siuntimo mokestį iš parduotuvės iki tarpininkės. Vieną kartą atsitiktinai pavyko "prisiklijuoti" (t.y. mane priklijavo) prie kažko, tai siuntimo išlaidos mano daliai teko vos pusė iš pradžių paskaičiuoto tarifo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 01 26, 22:32)
AZ svarstyklės sveria 0,1 g tikslumu, jei tokių užtenka (aš jau norėčiau tikslesnių biggrin.gif ) Svarstyklės 17 eur

Merginos, ar niekas neplanuojate pirkti iš Hermitageoil? Labai noriu itališko šlamučio, bet daugiau nieko nesugalvoju iki nemokamo siuntimo ax.gif
O gal kas ruošiasi užsakinėti iš Lotioncrafter.com, makingcosmetics.com ar theherbarie.com? Norėčiau irgi "prisikooperuoti" su nedideliu užsakymu, kad galima būtų pasidalinti siuntimo mokestį iš parduotuvės iki tarpininkės. Vieną kartą atsitiktinai pavyko "prisiklijuoti" (t.y. mane priklijavo) prie kažko, tai siuntimo išlaidos mano daliai teko vos pusė iš pradžių paskaičiuoto tarifo smile.gif

As is cia svarstykles siunciausi:
http://www.buyincoin...7-off-vday.html
0.01 g tikslumas butinas, ypac nedideliais kiekiais darant. Jau 2 m naudoju ir kolkas dar veikia smile.gif Kokybe ju ne pati geriausia, bet ir kaina didele nebuvo, nebepamenu kiek g.gif
Krepsyte, as is theherbarie.com planuoju uzsakineti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 28, 12:47)
Krepsyte, as is theherbarie.com planuoju uzsakineti  smile.gif


Liurda, ir as noreciau prisijungti su keletu noru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 28, 15:13)
Liurda, ir as noreciau prisijungti su keletu noru smile.gif

Merginos, tai gal kiekviena atskirai savo uzsakyma is www.theherbarie.com nusiuskim tai paciai tarpininkei. Ji uzsakys prekes vienu metu ir padalins mum siuntimo iki jos namu JAV islaidas 4u.gif O tarpininkavimo mokesti ir siuntimo i LT kaina kiekvienai atskirai paskaiciuos pagal jos turimu prekiu svori smile.gif Taip butu daug paprasciau, nes man gaila laiko vienai visa pirkima organizuoti blush2.gif na tiesiog neapsimoka... Tada jau geriau keliais Lt brangiau uz siuntima susimoketi, bet sutaupyti daug daug laiko, kurio ir taip labai truksta ax.gif
Gavau is Agnes/Ramutes vienos tarpininkes el.pasta, issiaiskinsiu iki galo pirkimo salygas ir tada galeciau norinciom prisijungti prie pirkimo is www.theherbarie.com atsiusti el. pasta, kam siusti uzsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 28, 17:55)
Merginos, tai gal kiekviena atskirai savo uzsakyma is www.theherbarie.com nusiuskim tai paciai tarpininkei. Ji uzsakys prekes vienu metu ir padalins mum siuntimo iki jos namu JAV islaidas  4u.gif  O tarpininkavimo mokesti ir siuntimo i LT kaina  kiekvienai atskirai paskaiciuos pagal jos turimu prekiu svori  smile.gif Taip butu daug paprasciau, nes man gaila laiko vienai visa pirkima organizuoti  blush2.gif na tiesiog neapsimoka... Tada jau geriau keliais Lt brangiau uz siuntima susimoketi, bet sutaupyti daug daug laiko, kurio ir taip labai truksta  ax.gif 
Gavau is Agnes/Ramutes vienos tarpininkes el.pasta, issiaiskinsiu iki galo pirkimo salygas ir tada galeciau norinciom prisijungti prie pirkimo is  www.theherbarie.com atsiusti el. pasta, kam siusti uzsakyma  mirksiukas.gif

Šitas variantas ir yra pats geriausias, nes didžiausios siuntimo išlaidos ir būna nuo parduotuvės iki tarpininkės JAV. Kadangi vieną kartą jau pirkau (irgi Agnės/Ramutės tarpininkė), tai mano siuntinukams apie 0,5 kg (nežinau, o gal tai ir fiksuotos siuntimo kainos) Lotioncrafter priskaičiavo šiek tiek virš 10$ (tiesa, kadangi prie kažko paskui mane "prilipdė", tai gavosi apie 6 $), o makingcosmetics virš 8 $. Visas šios tarpininkės sąlygas žinau, tikrai labai maloni smile.gif
O vat theherbarie siuntimo kainų visai nežinau. Gal Agnė/Ramutė pakomentuotų... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 28 sausio 2013 - 17:50