Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 15:21)
Jie anksciau buvo parase, kad viena deze kainuos 30sv. As apie, tai irgi rasiau. Pati kiek apgalvojau visus kiekius, tai pasistengus supakuot taupant vieta gal ir tilptu i tris dezes, bet cia dar klausimas. O jie kadangi nesistengs, tai dezem pigiau irgi nebus verysad.gif

Man kaip vilnietei, tai bet kokiu atveju apsimoka siustis, nes is lietuviskos akomos uzsisakinejant irgi nemazai sumoku uz pristatyma rolleyes.gif
OK, tai kaip dėl manęs, tai tinka, vis tiek manau bus pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 15:21)
Jie anksciau buvo parase, kad viena deze kainuos 30sv. As apie, tai irgi rasiau. Pati kiek apgalvojau visus kiekius, tai pasistengus supakuot taupant vieta gal ir tilptu i tris dezes, bet cia dar klausimas. O jie kadangi nesistengs, tai dezem pigiau irgi nebus verysad.gif

Man kaip vilnietei, tai bet kokiu atveju apsimoka siustis, nes is lietuviskos akomos uzsisakinejant irgi nemazai sumoku uz pristatyma rolleyes.gif

man tinka, nėr ko mėtytis - kitu atveju gal kelis litus išloši o gal ir ne 4u.gif
Atsakyti
man irgi tinka smile.gif nors mano ten nedaug ir gaunasi to svorio,kitoms turbut tik daugiau pasijaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2013 01 24, 16:44)
man irgi tinka  smile.gif nors mano ten nedaug ir gaunasi to svorio,kitoms turbut tik daugiau pasijaus  ax.gif


mano irgi nedaug,tai ner bedos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 01 24, 15:07)
o jie negali į keletą mažesnių padalint  g.gif
Suvoje , jie papildė asortimentą, kai buvau prieš Kalėdas pas juos, tai mačiau buteliukus iš arti, grožis  wub.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 08:46)
Merginos butu nelabai grazu is jusu puses po uzsakymo padarymo imt ir persigalvot.

Tai jau tikrai būtų negražu.
Man viskas tinka, t.y. su visomis siuntimo priemokomis.
Bet kadangi mes taukmedį jau kuris laikas pabaigę, o mano vaikui jo labai labai reikia, tai papildomai užsisakiau iš lietuviškos akomos....žiūrėsim kurie greičiau susisuks.
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 14:18)
Na ka katik atejo laiskas is Akomos. Nenudziugino.  verysad.gif Kopijuoju

Thank you for your order. You have not been charged a shipping fee, to send your parcel we will need to send it on a pallet as your order is very big. To do this it will cost £110, please can you let me know if you want to proceed I will then arrange for you to make payment. I will look forward to your response.
...

Man irgi tinka.
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 23, 18:41)
1. taip
2. Siuntimo kainą parašo jie į e-mailą, nes čia taptautinis siuntinys, mokėti reikia tik gavus laišką (dar papildomai konvertuoja į US dolerius)
3. Dariau Western Union, galima Web money ( jau atrodo yra Lietuvoj) ir Uni stream ( bet pas mus turi tik Ūkio bankas, kuris nesudaręs sutarties nei su vienu Zaporožės banku)
4. Pažiūrėkit įkainius  WU, (yra Lietuvos pašte ir Swedbanke) - skiriasi kas 100 USD
man atrodo, kad geriausia siųsti  maždaug už 800gr +siuntimas apie 100 gr, tai bus apie 100 USD

Aciu labai labai uz info 4u.gif drinks_cheers.gif
O susirasineti anglu ar rusu kalba su aroma vita geriau?
Merginos, o ka is Aroma Vitos pirkot? Emulsiklius? As roziu vasko noreciau wub.gif Ko dar jie ten turi, ko LT, ar kokioje UK, USA parduotuveje nera? Trumpai permeciau vakar ju asortimenta, emulsikliu inci dar nepalyginau su kitais pavadinimais. Tai kas stikliniuose buteliukuose siustis turbut neapsimoka, svorio papildomai pridetu g.gif

QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 12:18)
Na ka katik atejo laiskas is Akomos. Nenudziugino.  verysad.gif Kopijuoju

Thank you for your order. You have not been charged a shipping fee, to send your parcel we will need to send it on a pallet as your order is very big. To do this it will cost £110, please can you let me know if you want to proceed I will then arrange for you to make payment. I will look forward to your response.

Ka darom? Nes primeciau, kad vienam kg prisides apie 6lt uz pristatyma doh.gif
Kai dariau dar galvojau gal daryt kelis uzsakymus ir kad butu po tuos 15sv. atskiros dezutes, bet jie juk irgi po uzsakymo galetu pridet papildoma mokesti siuntimui doh.gif

Goccia, jei ir pirkciau kazka nesulaukusi akomos prekiu, tikrai savo uzsakymo neatsisakyciau schmoll.gif 4u.gif Jei ir atsiras tokiu, kurios nebenores prekiu, manau tikrai visos padesim realizuoti ar pacios kazko daugiau nupirksim. Tiek laiko del musu visu sugaisai, tai nezinau kas isdrystu pakiaulinti ir neivertinti viso tavo ideto vargo 4u.gif
Kaina nemaza siuntimo g.gif
Merginos, del siuntimo dar galimas toks variantas - nurodom UK adresa, turiu drauge, galetu priimti siuntini, tada idetu vezejams. Nu tikrai nekainuotu 110 svaru g.gif O tada is akomos mum priklausytu visi nemokami siuntimai perkant shea ir kaina siuntimo UK turetu buti zymiai mazesne.

Jei ne, tai man tiktu ir 6 Lt siuntimas uz kg 4u.gif
Atsakyti
[quote=Liurda,2013 01 24, 17:35]

Merginos, del siuntimo dar galimas toks variantas - nurodom UK adresa, turiu drauge, galetu priimti siuntini, tada idetu vezejams. Nu tikrai nekainuotu 110 svaru g.gif O tada is akomos mum priklausytu visi nemokami siuntimai perkant shea ir kaina siuntimo UK turetu buti zymiai mazesne.
variantas geras ax.gif idomu kiek kainuoja 1 kg siunciant per vezejus kad palygint skirtuma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 24, 14:42)
man tinka, nėr ko mėtytis - kitu atveju gal kelis litus išloši o gal ir ne  4u.gif

drinks_cheers.gif
as sutinku su viskuo ka nuspresit
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 24, 18:35)
Aciu labai labai uz info  4u.gif  drinks_cheers.gif
O susirasineti anglu ar rusu kalba su aroma vita geriau?
Merginos, o ka is Aroma Vitos pirkot? Emulsiklius? As roziu vasko noreciau  wub.gif Ko dar jie ten turi, ko LT, ar kokioje UK, USA parduotuveje nera? Trumpai permeciau vakar ju asortimenta, emulsikliu inci dar nepalyginau su kitais pavadinimais. Tai kas stikliniuose buteliukuose siustis turbut neapsimoka, svorio papildomai pridetu  g.gif
Goccia, jei ir pirkciau kazka nesulaukusi akomos prekiu, tikrai savo uzsakymo neatsisakyciau  schmoll.gif  4u.gif Jei ir atsiras tokiu, kurios nebenores prekiu, manau tikrai visos padesim realizuoti ar pacios kazko daugiau nupirksim. Tiek laiko del musu visu sugaisai, tai nezinau kas isdrystu pakiaulinti ir neivertinti viso tavo ideto vargo  4u.gif
Kaina nemaza siuntimo  g.gif
Merginos, del siuntimo dar galimas toks variantas - nurodom UK adresa, turiu drauge, galetu priimti siuntini, tada idetu vezejams. Nu tikrai nekainuotu 110 svaru  g.gif  O tada is akomos mum priklausytu visi nemokami siuntimai perkant shea ir kaina siuntimo UK turetu buti zymiai mazesne.

Jei ne, tai man tiktu ir 6 Lt siuntimas uz kg  4u.gif

Susirašinėjau rusų kalba.
Rožių vaškas jų man nepatiko - sakyčiau smirdalas, palyginus su Aromanatural ekstra. Stiklinių buteliukų jie nenaudoja, viskas - plastikas.
prekių nelyginau, tik kai kurių yra Macingcosmetics ir Lotion cfraters, daugiua nežiūrėjau.
Dėl siuntimo iš UK - mano vaikai turi dėžutę kažkurios Lt firmos, ten nusiunčia, paskui jiems atveža, didžiulis svoris (o mūsų toks ir yra ) irgi brangiai kainuoja, tik iki 1-2 kg pigu; be to Akoma nebeatsakys už siuntinį po įteikimo jiems
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 24 sausio 2013 - 17:49
Mano sesuo kazkada siunte tai uz kg mokejo svara, bet tas buvo pries kokius metus. ausrinness kazkada minejo berods 5.5lt uz kg. Ir aisku mikriuko vezejas ves, akoma neatsakys uz siuntini

o svoris pas mus nemazas tikrai vien paciu prekiu kiek pamenu truputi daugiau nei 60kg. Plius ju pakuotes ir aisku dezes i kurias bus supakuota
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 24 sausio 2013 - 18:34