Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

neee as tikrai nedingsiu jei pinigai nuskaiciuoti schmoll.gif as maniau kad mokesite tik po ju laisko su siuntimo suma, jei toki jie isvis ruosiasi jums parasyti ax.gif del manes nebijokite, pasakiau kad imsiu ir imsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 07:46)
Sveikos. Merginos butu nelabai grazu is jusu puses po uzsakymo padarymo imt ir persigalvot. As suprantu, kad jie ten ilgai viska daro, bet tai ne mano kalte. Aisku as pati kalta, kad neemiau is visu avansu (pagalvojau kam merginoms dukart pervedinet), o dabar su kiekviena diena vis labiau galvoju, kad reikejo. Nes kuo ilgiau jie tempia, tuo didesne tikimybe, kad bus dingusiu ir nebenorinciu verysad.gif Patikekit cia as labiausiai laukiu kada viskas baigsis, nes mano pinigai uzsaldyti. Maniau, kad visoms suprantama, jog padarai uzsakyma e-shope ir iskart pinigus nuskaiciuoja. Tik negaliu iskart paskaiciuot ir parasyt visoms galutiniu sumu, nes nezinau kiek uz pristatyma paskaiciuos. O uz prekes nuimta kursu 4.242 (3921.35lt=924.43sv)

4u.gif
jei tokiu atsirastu siulau cia paviesinti g.gif
o jei atsirastas ar taukmedzio ar alieju kuriu neims kas padesiu isdalinti kad nebutu Tau nuostoliu 4u.gif
Atsakyti
manau atsiras norinciu, tuo atveju ir as imciau ne 0.5kg o 1kg kaip ir pradzioj norejau smile.gif
Atsakyti
AZ užsakinėjau sausio 7d. ir gavau po sav., turbūt visi šventė ir puolė užsakinėt, todėl ir nespėja

Dėl acomos jei kas atsisakys, viešink, o jų prekės galima bus išdalint ar parduot, problemos nematau, tik kad su tokiais niekas daugiau neturėtu reikalu

goccia už kantrybė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 09:46)
Sveikos. Merginos butu nelabai grazu is jusu puses po uzsakymo padarymo imt ir persigalvot. As suprantu, kad jie ten ilgai viska daro, bet tai ne mano kalte. Aisku as pati kalta, kad neemiau is visu avansu (pagalvojau kam merginoms dukart pervedinet), o dabar su kiekviena diena vis labiau galvoju, kad reikejo. Nes kuo ilgiau jie tempia, tuo didesne tikimybe, kad bus dingusiu ir nebenorinciu verysad.gif Patikekit cia as labiausiai laukiu kada viskas baigsis, nes mano pinigai uzsaldyti. Maniau, kad visoms suprantama, jog padarai uzsakyma e-shope ir iskart pinigus nuskaiciuoja. Tik negaliu iskart paskaiciuot ir parasyt visoms galutiniu sumu, nes nezinau kiek uz pristatyma paskaiciuos. O uz prekes nuimta kursu 4.242 (3921.35lt=924.43sv)

Užuojauta Goccia doh.gif pinigai tikrai dideli (bent man ax.gif ) Ir mažesnės sumos iš AZ mane visą laiką neramina kol visko neišdalinu, bet čia su tokiu nervų tampymu iš viso liūdna. Dažniausia aš tyliu, bet seku naujienas ir niekur dingti nesiruošiu irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 08:46)
Sveikos. Merginos butu nelabai grazu is jusu puses po uzsakymo padarymo imt ir persigalvot. As suprantu, kad jie ten ilgai viska daro, bet tai ne mano kalte. Aisku as pati kalta, kad neemiau is visu avansu (pagalvojau kam merginoms dukart pervedinet), o dabar su kiekviena diena vis labiau galvoju, kad reikejo. Nes kuo ilgiau jie tempia, tuo didesne tikimybe, kad bus dingusiu ir nebenorinciu verysad.gif Patikekit cia as labiausiai laukiu kada viskas baigsis, nes mano pinigai uzsaldyti. Maniau, kad visoms suprantama, jog padarai uzsakyma e-shope ir iskart pinigus nuskaiciuoja. Tik negaliu iskart paskaiciuot ir parasyt visoms galutiniu sumu, nes nezinau kiek uz pristatyma paskaiciuos. O uz prekes nuimta kursu 4.242 (3921.35lt=924.43sv)

Aš irgi nedingsiu 4u.gif
Banko kursas dabar tai geras, bet jį irgi keičia pagal valiutų svyravimus, perskaičuos tą dieną, kai nuims iš tavo sąskaitos.
Tokia patirtį turėjau: Japonijoj pirkau brangų daiktą, galėjau išsiimti grynus, bet sugalvojau mokėti kortele. Tie pinigai grįžus kabojo apie 3 savaites, per tą laiką pasiketitė kursas ir rezultate nuskaitė kelias šimtais litų daugiau negu buvo pradinė kaina litais.
Tikuosi, kad taip čia nebus, bet tikrinkis - jei bus tau nuostolis teks visoms susimesti bigsmile.gif
tik nesąmonė, kad užrezervavo pinigus, jei dar nesuskaičiavo siuntimo kainos, juk teoriškai ( jei netiks) galima ir atsisakyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 24 sausio 2013 - 12:17
Na ka katik atejo laiskas is Akomos. Nenudziugino. verysad.gif Kopijuoju

Thank you for your order. You have not been charged a shipping fee, to send your parcel we will need to send it on a pallet as your order is very big. To do this it will cost £110, please can you let me know if you want to proceed I will then arrange for you to make payment. I will look forward to your response.

Ka darom? Nes primeciau, kad vienam kg prisides apie 6lt uz pristatyma doh.gif
Kai dariau dar galvojau gal daryt kelis uzsakymus ir kad butu po tuos 15sv. atskiros dezutes, bet jie juk irgi po uzsakymo galetu pridet papildoma mokesti siuntimui doh.gif

Saule/Guoda as esu atsisakius vieno uzsakymo (bet ne pas juos) irgi pinigai buvo nuimti, bet ziauriai ilgai neissiune (apie 3sav.), tai kai atsisakiau grazino, bet kaip ir saket nesamone, kad laiko pinigus, kol patys neapsisprenzia ka daryt doh.gif buvo rezervave dar didesniu kursu, bet cia jau nuimtu kursu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 24 sausio 2013 - 12:22
jei 1 kg +6lt tai gal nera labai blogai g.gif as tik nesigaudau pvz kiek gausis 500ml kokoso siuntimas arba aliejai ax.gif
Atsakyti
labas


merginos kur pigiausiai galima nusipirti stikliniu indeliu kremams


aciu smile.gif
Atsakyti
Primečiau, kad sviestmedis su 6 lt priemoka už kg vis tiek gaunasi pakankamai pigus, raudojų palmių - taip pat pigus, kokoso - irgi nebrangus. Kitų retesnių sviestų kaina ir be siuntimo priemokos nemaža. Man ta kaina tiks. Be to juk tie kiekiai ilgam naudojimui...

Manau, vertėtų užsakymo nekeisti, nes vėl lauksime kelias savaites, kol perskaičiuos.
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 24, 13:18)
Na ka katik atejo laiskas is Akomos. Nenudziugino.  verysad.gif Kopijuoju

Thank you for your order. You have not been charged a shipping fee, to send your parcel we will need to send it on a pallet as your order is very big. To do this it will cost £110, please can you let me know if you want to proceed I will then arrange for you to make payment. I will look forward to your response.

o jie negali į keletą mažesnių padalint g.gif


QUOTE(Osera @ 2013 01 24, 14:22)
labas
merginos kur pigiausiai galima nusipirti stikliniu indeliu kremams
aciu  smile.gif
Suvoje , jie papildė asortimentą, kai buvau prieš Kalėdas pas juos, tai mačiau buteliukus iš arti, grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 01 24, 15:07)
o jie negali į keletą mažesnių padalint  g.gif


Jie anksciau buvo parase, kad viena deze kainuos 30sv. As apie, tai irgi rasiau. Pati kiek apgalvojau visus kiekius, tai pasistengus supakuot taupant vieta gal ir tilptu i tris dezes, bet cia dar klausimas. O jie kadangi nesistengs, tai dezem pigiau irgi nebus verysad.gif

Man kaip vilnietei, tai bet kokiu atveju apsimoka siustis, nes is lietuviskos akomos uzsisakinejant irgi nemazai sumoku uz pristatyma rolleyes.gif
Atsakyti