Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(redazuka @ 2013 01 23, 10:21)

Mergaites kai darysit užsakymą iš Aromavita, prijunkit ir mane, prašau.  drinks_cheers.gif

ir as noreciau blush2.gif

kita savaite formeles zvakutems bus jau Kauno KN Prašom atsiimti šaltinių gatvėje (nuo sausio 23) arba Kaune (nuo 28 dienos).
tik neparase dar kiek ta viena formele kainuos gal kaip ir rase apie 3eurus g.gif
jei Kaune busite po 28d uzsuksit ir pasiimsit pati mirksiukas.gif jei ne galesiu as persiusti 4u.gif
Atsakyti
Idomiai cia tada man su tuo AZ g.gif galvoju gal kazko neturi (prisikroviau eteriniu didesniais kiekiais), bet siaip kai kazko neturi gi po to atskirai issiuncia g.gif
Ziuriu paskutiniu laiku visos e-shop mane ignoruoja blush2.gif Cia gal zenklas, kad uzteks pirkt biggrin.gif
Atsakyti
o kokias pinigais ten aromavita prekes kainuoja? smile.gif mano google translate vercia,kad doleriais,bet parduotuve kaip supratau Ukrainos g.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 23, 08:17)
Merginos kas paskutiniu laiku uzsisakinejot is AZ jums greit issiunte? As uzsisakiau ketvirtadieni diena. Penktadieni buvo ruosiamas ir vis dar ruosiamas blink.gif Pries sventes viska issiusdavo jau kita diena, tai matyt visi darbuotojai dirbo,  o dabar gal atostogu isleisti g.gif

As paskutiniais kartais irgi pergyvenau, kad siuntinio niekaip neissiuncia, o pasirodo, kad tiesiog Fedex'o pranesimo i el. pasta negaudavau. Reikia jungtis prie savo saskaitos AZ ir tikrinti, ar siuntinys ruosiamas, ar jau issiustas doh.gif
Idomu, kodel automatiskai nebegaunu fedex'o pranesimu i pasta g.gif taip daug patogiau buvo.
Merginos, o kaip jums su fedex'o pranesimu, apie issiusta siuntini, gaunat i el.pasta? ar tikrinates prie AZ saskaitos prisijungusios?

Goccia, nera dar ziniu is akomaskincare? unsure.gif Idomu, kuo viska baigsis... man jau labai keletos prekiu reikia, pirkciau kitur, jei su akoma nieko neiseina unsure.gif

As ir jungciausi pirkimui is AROMA VITA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 23, 13:37)
As paskutiniais kartais irgi pergyvenau, kad siuntinio niekaip neissiuncia, o pasirodo, kad tiesiog Fedex'o pranesimo i el. pasta negaudavau. Reikia jungtis prie savo saskaitos AZ ir tikrinti, ar siuntinys ruosiamas, ar jau issiustas  doh.gif
Idomu, kodel automatiskai nebegaunu fedex'o pranesimu i pasta  g.gif taip daug patogiau buvo.
Merginos, o kaip jums su fedex'o pranesimu, apie issiusta siuntini, gaunat i el.pasta? ar tikrinates prie AZ saskaitos prisijungusios?

Goccia, nera dar ziniu is akomaskincare?  unsure.gif Idomu, kuo viska baigsis... man jau labai keletos prekiu reikia, pirkciau kitur, jei su akoma nieko neiseina  unsure.gif

As ir jungciausi pirkimui is AROMA VITA  4u.gif

Dėl AZ siuntinių - jie rašo, kad turi daug darbų ir lėtai komplektuoja dabar siuntinius ( eina viršuj eilutė tituliniame lape).
O Fedex laiškų nebesiunčia, reikia nusikopojuoti iš AZ savo tracing number ir Fedex psl sekti. Man dabar jau nebepatinka jų siuntimas - paskutinį kartą Kelne mano siunta pragulėjo 4 dienas ( pagal jų pačių duomenis) ax.gif
Į Kauną jų atstovai pristato prastai ( jau kelis kartus), būna, kad iš Vilnius į Kauną keliauja 3-4 dienas, ypač jei paima iš Rodunios muitinės ketvirtadienį, 2 kartus buvo parašę Fedex psl., kad penktadienį manęs nerado (nors sėdėjau, laukiau), atvežė tik pirmadienį po pietų, parašiua užklausimą - jokio atsakymo.
Dėl Aromavita - nesudarykit didelio siuntinio, nes reikės mokėti PVM, geriausia - bendra suma su siuntimu iki 1000 grivinų , ir kad svoris būtų nedidelis ( kad dar būtų laiškas, o ne siuntinys)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 23 sausio 2013 - 13:28
Del AZ maciau ta begancia eilute kad issiunciama per 2-3d. Bet siandien jau 4diena kaip ruosiamas g.gif As tikrinuos ju psl. todel ir zinau kad vis dar ruosiamas. Keisciausia, kad va kitoms merginoms ir veliau uzsakiusioms jau issiusta verysad.gif
Mano vienas siuntinukas irgi buvo Kiolne uzstriges 3 ar 4 dienas. doh.gif

Liurda niekad nebuciau pagalvojus, kad su Akoma taip ilgai viskas tesis doh.gif uzsakyma jiems pateikiau uzpraeita penktad. Po savaites (praeita penktad.) i e-mail atejo laiskas su uzsakymo kopija (is kitu pard. toks laiskas automatiskai ateina iskart pateikus uzsakyma). Tai kiek jie ten viska pakuos ir skaiciuos pristatymo mokesti vienas Dievas tezino verysad.gif Nors psl . nurodyta kad sipingas su pakavimu 5-10d., bet jie niekaip i tuos remus netelpa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 23, 16:18)
Del AZ maciau ta begancia eilute kad issiunciama per 2-3d. Bet siandien jau 4diena kaip ruosiamas g.gif As tikrinuos ju psl. todel ir zinau kad vis dar ruosiamas. Keisciausia, kad va kitoms merginoms ir veliau uzsakiusioms jau issiusta verysad.gif
Mano vienas siuntinukas irgi buvo Kiolne uzstriges 3 ar 4 dienas. doh.gif



Man su ta eilute išsiuntė po savaitės, t.y. po 7 dienų, dar atkreipiau dėmesį, kad greičiau išsiunčia, jei mažai daiktų ir jie panašios rūšies ( pav. tik eteriniai arba tik aliejai), matyt pas juos keli atskiri sandėliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 23 sausio 2013 - 16:17
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 23, 17:14)
Man su ta eilute išsiuntė po savaitės, t.y. po 7 dienų

blink.gif
Gal tikrai po svenciu ne visas pekes turi, kad kai kuriuos uzsakymus taip uzlaiko g.gif

As del to cia ir pasiklausiau, kad zinot ar cia visoms taip ar tik maniskis stovi vietoj

Eh...kad visad taip butu kaip pries sventes buvo - uzsakei ir kita diena jau issiusta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 23 sausio 2013 - 16:18
as ir noresiu prisiglaust prie aroma vitos uzsakymo ax.gif o del akoma ir as nezinau ka daryti ar is kitur siustis ar kaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 23, 13:04)
Dėl Aromavita - nesudarykit didelio siuntinio, nes reikės mokėti PVM, geriausia -  bendra suma su siuntimu iki 1000 grivinų , ir kad svoris būtų nedidelis ( kad dar būtų laiškas, o ne siuntinys)

Tai tokiu atveju kooperuotis nelabai apsimoka g.gif
Ar siuntimo kaina nuo svorio priklauso?
Ar matysis siuntimo kaina susimetus krepseli, ar reikes atsakymo is ju del kainos sulaukti?
Per ka apmokejima jiems daryti ir kiek papildomai Lt tai kainuoja?

Gal Saule/Guoda atsakys 4u.gif arba kitos merginos, kas is Aroma Vitos esat uzsakineje 4u.gif Uzmeciau aki, tai tiek visko uzsimaniau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 23, 18:38)
Tai tokiu atveju kooperuotis nelabai apsimoka  g.gif
Ar siuntimo kaina nuo svorio priklauso?
Ar matysis siuntimo kaina susimetus krepseli, ar reikes atsakymo is ju del kainos sulaukti?
Per ka apmokejima jiems daryti ir kiek papildomai Lt tai kainuoja?

Gal Saule/Guoda atsakys  4u.gif arba kitos merginos, kas is Aroma Vitos esat uzsakineje  4u.gif Uzmeciau aki, tai tiek visko uzsimaniau  bigsmile.gif

1. taip
2. Siuntimo kainą parašo jie į e-mailą, nes čia taptautinis siuntinys, mokėti reikia tik gavus laišką (dar papildomai konvertuoja į US dolerius)
3. Dariau Western Union, galima Web money ( jau atrodo yra Lietuvoj) ir Uni stream ( bet pas mus turi tik Ūkio bankas, kuris nesudaręs sutarties nei su vienu Zaporožės banku)
4. Pažiūrėkit įkainius WU, (yra Lietuvos pašte ir Swedbanke) - skiriasi kas 100 USD
man atrodo, kad geriausia siųsti maždaug už 800gr +siuntimas apie 100 gr, tai bus apie 100 USD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 23 sausio 2013 - 18:45
QUOTE(Gutka @ 2013 01 23, 17:44)
  o del akoma ir as nezinau ka daryti ar is kitur siustis ar kaip  unsure.gif


Sveikos. Merginos butu nelabai grazu is jusu puses po uzsakymo padarymo imt ir persigalvot. As suprantu, kad jie ten ilgai viska daro, bet tai ne mano kalte. Aisku as pati kalta, kad neemiau is visu avansu (pagalvojau kam merginoms dukart pervedinet), o dabar su kiekviena diena vis labiau galvoju, kad reikejo. Nes kuo ilgiau jie tempia, tuo didesne tikimybe, kad bus dingusiu ir nebenorinciu verysad.gif Patikekit cia as labiausiai laukiu kada viskas baigsis, nes mano pinigai uzsaldyti. Maniau, kad visoms suprantama, jog padarai uzsakyma e-shope ir iskart pinigus nuskaiciuoja. Tik negaliu iskart paskaiciuot ir parasyt visoms galutiniu sumu, nes nezinau kiek uz pristatyma paskaiciuos. O uz prekes nuimta kursu 4.242 (3921.35lt=924.43sv)
Atsakyti