Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Krepsyte, parašiau tau e-mailą 4u.gif
Atsakyti
Merginos man kazkaip keista su ta AKOMA. Iki siol jokiu ziniu... Negi tie anglai tokie super leti g.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 17, 15:47)
Merginos man kazkaip keista su ta AKOMA. Iki siol jokiu ziniu... Negi tie anglai tokie super leti g.gif

dabar gerai nepamenu bet kaip tada uzsakinejom 25kg taukmedzio ir praejo kažkiek nemažai laiko kol parase laiska kad siuntimas kainuos doh.gif ir i slamsta tas laiskas sake nuejo vos neistryne neperskaityto biggrin.gif
Atsakyti
As tai laukiu to ju laisko ir pastoviai tikrinu spam, nes irgi galvoju, kad ten gali atsiust. Bet kaip ner taip ner. Kaip as nemegstu tokios nezinios doh.gif
Atsakyti
o jei dar karteli pabandyt juos pakontaktuot? gal jusu laiskelis pasimete tarp daugumos? ax.gif
Atsakyti
Merginos, kurios daznai perkat hermitageoils gal pasakysit ar nuolaidos kodas galioja ir akcijinems prekems?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 19, 16:22)
Merginos, kurios daznai perkat hermitageoils gal pasakysit ar nuolaidos kodas galioja ir akcijinems prekems?

Galioja 4u.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
Merginos kas paskutiniu laiku uzsisakinejot is AZ jums greit issiunte? As uzsisakiau ketvirtadieni diena. Penktadieni buvo ruosiamas ir vis dar ruosiamas blink.gif Pries sventes viska issiusdavo jau kita diena, tai matyt visi darbuotojai dirbo, o dabar gal atostogu isleisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 23, 09:17)
Merginos kas paskutiniu laiku uzsisakinejot is AZ jums greit issiunte? As uzsisakiau ketvirtadieni diena. Penktadieni buvo ruosiamas ir vis dar ruosiamas blink.gif Pries sventes viska issiusdavo jau kita diena, tai matyt visi darbuotojai dirbo,  o dabar gal atostogu isleisti g.gif


Sveika,
man siuntinuką rinko apie savaitę, bet labai greitai atsiuntė, per kelias dienas. smile.gif
gal tikrai dar po švenčių neįsivažiavę
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 23, 10:17)
Merginos kas paskutiniu laiku uzsisakinejot is AZ jums greit issiunte? As uzsisakiau ketvirtadieni diena. Penktadieni buvo ruosiamas ir vis dar ruosiamas blink.gif Pries sventes viska issiusdavo jau kita diena, tai matyt visi darbuotojai dirbo,  o dabar gal atostogu isleisti g.gif

Aš užsakinėjau praeito ketvirtadienio vakare, tai pirmadienį (01-21) jau išsiuntė. Fedex'as rašo, kad antradienį bus Vilniuje. ax.gif
Tfu, tfu , kol kas nesusipratimų su jais neturėjau dar blush2.gif
Atsakyti
Dariau užsakymą AZ sekmadienį. FedEx rašo, kad jau Lenkijoje.
Mergaites kai darysit užsakymą iš Aromavita, prijunkit ir mane, prašau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redazuka: 23 sausio 2013 - 10:22