Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Merginos rasau cia veliau kiekvienai atskirai parasysiu, kai bus aiski galutine kaina.
Uzsakyma is Akomos padariau. Dabar lauksiu ju laisko su pristatymo kaina. tikiuos pamacius kaina plaukai piestu neatsistos ax.gif
Atsakyti
Sakykit merginos o kur naudojat palmiu alieju? Matau labai populiarus pirkinys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Comet @ 2013 01 11, 21:58)
Sakykit merginos o kur naudojat palmiu alieju? Matau labai populiarus pirkinys  biggrin.gif

man tai jis reikalingas i kuno sveitiklius biggrin.gif o kitoms tai itariu kad muilams virti g.gif
Atsakyti
As daug nesunaudoju, bet vis po truputi, po truputi. Puikus naturalus daziklis muilui wink.gif
Atsakyti
Aš tai muilui, kremams arba šeimai "margarinui" dedu, nes mano vyrui sviestas netinka - kietas būna iš šaldytuvo, o parduotuvinio iš esmės negaliu leisti valgyt šeimai, tai pati makaluoju
Atsakyti

KN fb puslapi kur kalbama apie eterinius cia Ruta Aldonyte zada nupirkti formeles zvakutems gaminti ,apie jas aprasyta KN isleistoje knygoje,jei kuri norit registruokites nes zada jau pirmadieni pirkti ax.gif

Atsakyti
Aciu 4u.gif kad taip visoms reikalingas ir as jo nusipirkau, tik dar nezinau kur naudosiu biggrin.gif
QUOTE(zydrem @ 2013 01 11, 21:10)
man tai jis reikalingas i kuno sveitiklius biggrin.gif o kitoms tai itariu kad muilams virti g.gif


O kuo jis ipatingas kuno sveitikliuose? Del konsistencijos, spalvos ar savybiu kokiu isskirtiniu turi butent odos sveitimui? blush2.gif
QUOTE(goccia @ 2013 01 12, 06:24)
As daug nesunaudoju, bet vis po truputi, po truputi. Puikus naturalus daziklis muilui wink.gif


4u.gif
QUOTE(ausriness @ 2013 01 12, 09:45)
Aš tai muilui, kremams arba šeimai "margarinui" dedu, nes mano vyrui sviestas netinka - kietas būna iš šaldytuvo, o parduotuvinio iš esmės negaliu leisti valgyt šeimai, tai pati makaluoju

Margarinui? Kaip ydomu, gal kur galeciau receptika rasti? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Toks to "margarino" ir receptas - konsistencijai imu apie 60proc. kietų aliejų ir kiti skysti (nes mes laikome šaldytuve, vyrui "reikia", kad išėmus iš šaldytuvo teptųsi. Tai raudoną palmių dedu dėl karotino. Tik prieš dedant aliejus paragaukite, kad skonis tiktų.
Dar papildomai dedu druskytės ir prieskonių. Viską išlydau ir į kamerą, tada kas 10min permaišau, iki kol tirštas tampa - nes priekoniai kitaip nusėda. Kai sutirštėja išpilstau į indelius.
Na nėra tai margarinas, bet vyrui ir vaikams tiko, o man to gana - svarbu ne transriebalai smile.gif
Atsakyti
geras thumbup.gif reikes ir man taip pabandyti, manisikis irgi megejas margarino namo parnesti, o as negaliu pakesti nei tepiu riebalu misiniu nei margarinu schmoll.gif dekui labai uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
Kokius kietus aliejus naudojate?
Atsakyti
labai tylu cia kazko, idomu kaip su tuo akoma uzsakymu ax.gif pajudejo kazkas ar neaisku vis dar g.gif
Atsakyti
Neaisku dar...neaisku. Vis dar negavau laiskelio
Atsakyti