Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(goccia @ 2013 01 07, 20:59)
FB kazkas is merginu irgi siule ten pasiziuret. BEt as pagalvojau, kad siuntinys tikrai didelis ir verte nemaza, tai atrodo saugiau, kad pats pardavejas pristatytu blush2.gif Be to kaip bebutu jie juk irgi uzdirba nuo to pervezimo tai nemanau kad ka sutaupytumem...

Sutaupyt tai sutaupytumėm, bet neaišku, kaip su garantijom, nes per daug pirkėjų. Sau vienai gal ir rizikuočiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 07 sausio 2013 - 21:51
Oj merginos as si jusu pirkima tikrai maziausiai galvoje turejau smile.gif Siaip pamaniau, kad gal kazkam po viena ar mazesnem grupelem naudinga butu 4u.gif Siap pasirode patogu..

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 07, 19:19)
Šiek tiek pasižiūrėjau:
Pirkanglijoje.lt gerai, tik reikia iš anksto būti pas juos užsiregistravus.
Vienas niuansas - kai kurios firmos nesiunčia prekių kitu adresu, negu nurodyta mokėjimo pavedime (kai moki už prekes kortele).
Mūsų numatomas pirkinys didelis ir sunkus, įdomu, kiek kainuotų parvežti iš UK su pirkanglijoje.lt. Be to, free delivery galioja tik tai 25kg sviestmedžio dėžei, o kitos prekės ir UK siunčiamos su mokesčiu, bent man taip atrodo.

Mokėjimai.lt - tai čia tik darant pavedimus bankuose veikia, ar ne taip supratau? gali pervesti pinigus iš banko sąskaitos į kitą banko sąskaitą, o mūsų pardavėjai priima tik mokėjimus kortele, apie grynųjų pervedimą neradau, yra tik banko čekiai ir tik UK

pataisykit, jei ne taip supratau  smile.gif

Siaip daznai buna billing ir shiping adres, bet ne visur, cia jau daugiau problemu juridiniams asmenims gali iskilti.
O patikrinimui kainorastis pagal kilogramus yra smile.gif
As kai taip pirkau man akoma nepriskaiciavo jokio siuntimo mokescio, 25 kilu taukmedzio tikrai nepirkau biggrin.gif

Mokejimai.lt nurodziau darugiau del to, kad galima atsiskaityt per webmoney ir pirkti is rusu, baltarusu, ar ukrainos. Manau maziau problemu nei per west union pervedineti, gal net kainuotu maziau, kaip pavyzdi nurodziau tarptautiniu pavedimu kaina smile.gif O musu parduotuvese atsiskaitant kreditinem sitas neaktualu, bet islieka aktualu aromavita ir kitos rusu parduotuves kur pvz montanovu ar nikomulso yra smile.gif

QUOTE(Piranij@ @ 2013 01 07, 19:50)
Puikiai žinom - kol nekyla problemų, viskas atrodo puiku.
Tačiau minusai tokie - nurodžius e-parduotuvėje pristatymo adresu sandėlį Anglijoje, nuo momento, kai prekė yra pristatoma į tą sandėlį Anglijoje  visi e-parduotuvės įsipareigojimai pasibaigia (parduotuvė laikoma tinkamai įvykdžiusia jūsų užsakymą). O toliau pristatymas iš Anglijos į LT sandėlį - jau yra jūsų susitarimo su tai darančia bendrove reikalas, siuntos dingimo atveju siuntinio vertei lygios sumos neatgausite.


Taip visiskai sutinku su jumis, deje visko gali atsitikti..
Atsakyti
as gal ne i tema cia, bet paklausiu! Gal turit kas nors matavimo cilindru ir matavimo stikliniu parduoti nereikalingu!

Busiu labai dekinga

Siulykite i AZ
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 01 07, 09:47)
Liūdnos žinios iš AN. Nei Nikomuls, nei Montanov ,nei Prolipid emulsikliu Lietuvoje nebus.
Šių emulsiklių gamintojams Lietuva atrodo per maža rinka. Nesiteikia net bendrauti. Monika iš AN nusiminusi, kad tiek pastangų įdėjo, o rezultatas "0"  verysad.gif

Tad jei merginos organizuosit emulsiklių Nikomuls arba Prolipid pirkimą, tai ir mane priimkit. drinks_cheers.gif

Kaip gaila... verysad.gif vakar inete narsiau, galvojau paieskoti, kur butu galima siu emulsikliu nusipirkti, tai radau MONTANOV 68 su tokiu pat inci: Cetearyl Alcohol and Cetearyl Glucoside www.theherbarie.com, vadinasi SUGARMULSE.
Ar siuntetes ka nors is ten? Su siuntimo kainom is JAV labai neaisku, kol nesusimeti krepselio. Pabandziau kazkuriam psl. viena preke lengva isimesti, tai kaina siuntimo labai didele buvo verysad.gif
Merginos, as irgi jungciausi pirkimui MONTANOV ir kitu emulsikliu 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 07, 18:19)
Šiek tiek pasižiūrėjau:
Pirkanglijoje.lt gerai, tik reikia iš anksto būti pas juos užsiregistravus.
Vienas niuansas - kai kurios firmos nesiunčia prekių kitu adresu, negu nurodyta mokėjimo pavedime (kai moki už prekes kortele).
Mūsų numatomas pirkinys didelis ir sunkus, įdomu, kiek kainuotų parvežti iš UK su pirkanglijoje.lt. Be to, free delivery galioja tik tai 25kg sviestmedžio dėžei, o kitos prekės ir UK siunčiamos su mokesčiu, bent man taip atrodo.


As esu kazkada pirkusi is akomaskincare UK pati ir siunciau kompanijos Tukis adresu UK (tarpininke Limcamca SM tuo uzsiima), jiem tik uz parvezima i LT mokejau. Tai siuo atveju viskas gerai su akoma del dvigubo adreso. Tik su pacia tarpininke biolaukai nesutapo doh.gif keista ji man... unsure.gif jauciausi, kaip ismaldos prasydama. Siuntinys mano pas jos kaimyna nukeliavo (bent taip ji sake, o teisybes tai nesuzinosiu) i klausimus keliais zodziais atsakydavo, ir sake, kad cia mano, o ne jos problema, kad siuntini kaimynas paeme doh.gif Rezultate as ta siuntini gavau, bet su ta tarpininke jokiu reikalu nebenoriu tureti schmoll.gif
Man rodos, kad tikrai pigiau nei 30 sv kainuotu, jei siustume UK adresu, o paskui mum ji atgabentu tuo uzsiimanti kompanija.
Jei siusti UK gyvenanciu draugu adresu, o tada i koki mikriuka vezejam ideti, tai nesutaupytume, nes jie ten ziuri ir pagal svori ir pagal dydi, tai gali 20-30 sv kainuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 09, 13:37)
Kaip gaila...  verysad.gif vakar inete narsiau, galvojau paieskoti, kur butu galima siu emulsikliu nusipirkti, tai radau MONTANOV 68 su tokiu pat inci: Cetearyl Alcohol and Cetearyl Glucoside www.theherbarie.com, vadinasi SUGARMULSE.
Ar siuntetes ka nors is ten? Su siuntimo kainom is JAV labai neaisku, kol nesusimeti krepselio. Pabandziau kazkuriam psl. viena preke lengva isimesti, tai kaina siuntimo labai didele buvo  verysad.gif
Merginos, as irgi jungciausi pirkimui MONTANOV ir kitu emulsikliu  4u.gif  4u.gif


Zinoma parduotuve, tik dabar sumeciau krepsi uzsiregistravau uz Amerikos ar Kanados ribu nesiuncia doh.gif tad tektu per tarpininkes.. o bandyti yra ka biggrin.gif
Atsakyti
Agne/Ramute kazkada sia parduotue uzrode ir berods yra is ten pirkus. Tada ar irgi norejau kazko is ten, bet niekas nesijunge...
Mes su Saule/Guoda montanov68 is ukrainos parsisiuntem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 09, 13:43)
Zinoma parduotuve, tik dabar sumeciau krepsi uzsiregistravau uz Amerikos ar Kanados ribu nesiuncia  doh.gif tad tektu per tarpininkes.. o bandyti yra ka biggrin.gif

Taip, is JAV siustis per tarpininke labiau apsimoketu, nes siunciant tiesiai i LT reiketu nevirsyti 75 Lt, o tai butu vargu ar imanoma, speju vien tik siuntimas daug daugiau kainuotu biggrin.gif
Taskuotas_vabale, o ka dar idomaus tam psl. uzmatei? smile.gif

As vis galvoju, kaip jus renkates emulsiklius? Kaip zinoti "geras" jis ar "blogas". Norisi daugiau isbandyti, ne vien tik ka Aroma zone siulo, mirkstu paskutinem dienom prie ineto, ziuriu ka galima is UK as JAV parsisiusti, bet nesinori is "blogieciu" saraso prisipirkti doh.gif

Goccia, gaila neturejau laiko tada prie bendro pirkimo kooperuotis verysad.gif
Atsakyti
As asmeniskai ziuriu, kad butu nejoninins, jei sudetines dalys neaiskios patikrinu per koki cosmetic-check, pagooglineju, ziuriu, kad lamelarines ar skystuju kristalu emulsijas sudarytu, dar sertifikatas si ta sako smile.gif

PlantaMulse Liquid tai tikrai butu idomu, atsirastu ir daugiau kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2013 01 09, 18:43)
Taip, is JAV siustis per tarpininke labiau apsimoketu, nes siunciant tiesiai i LT reiketu nevirsyti 75 Lt, o tai butu vargu ar imanoma, speju vien tik siuntimas daug daugiau kainuotu  biggrin.gif

Tie 75Lt galioja tik siunčiantis iš žmogaus, o iš firmos nuo pirmo lito Lietuvos muitinė uždeda PVM - 21% visos kainos (ir nuo siuntimo kainos skaičiuoja).
Kaip ten tarpininkės suveikia - neįsivaizduoju, JAV tai persiunčia fiziniam asmeniu, o toliau - man tamsus miškas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 09 sausio 2013 - 19:39
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 09, 18:00)
As asmeniskai ziuriu, kad butu nejoninins, jei sudetines dalys neaiskios patikrinu per koki cosmetic-check, pagooglineju, ziuriu, kad lamelarines ar skystuju kristalu emulsijas sudarytu, dar sertifikatas si ta sako smile.gif

PlantaMulse Liquid tai tikrai butu idomu, atsirastu ir daugiau kas smile.gif


Aciu, pasizymejau, bus lengviau paieskose 4u.gif
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 01 09, 19:38)
Tie 75Lt galioja tik siunčiantis iš žmogaus, o iš firmos nuo pirmo lito Lietuvos muitinė uždeda PVM - 21% visos kainos (ir nuo siuntimo kainos skaičiuoja).
Kaip ten tarpininkės suveikia - neįsivaizduoju, JAV tai persiunčia fiziniam asmeniu, o toliau - man tamsus miškas

g.gif Is www.iherb.com pati perkuosi, svarbu 75 Lt nevirsyti, jokiu papildomu mokesciu muitine nepriskaiciuoja...
Iherb siuo atveju kaip firma, o ne fizinis asmuo unsure.gif
Atsakyti
Man irgi jei nevirsijus sios sumos neskaiciavo mokesciu.

Merginos del akomos. Viska galutinai skaiciuoju, nes per kelias dienas buvo pakitimu ir norejau daryt uzsakyma. Bet ziuriu su palmem, jei imam multi buy, tai kaip ir neturim reikiamo kiekio palmiu siuo metu yra 8 indeliai. Pigiausiai gaunas imant po 6indelius.
kokoso yra reikiamas kiekis

Zydrem kazkada minejai, kad gal noretum kokoso, bet tavo sarasiuke nebuvo kokoso, tai as tau ir neskaiciuoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 10 sausio 2013 - 14:46
QUOTE(goccia @ 2013 01 10, 14:30)


Zydrem kazkada minejai, kad gal noretum kokoso, bet tavo sarasiuke nebuvo kokoso, tai as tau ir neskaiciuoju 4u.gif

drinks_cheers.gif man jo kaip ir nereikia jei butu jum trukumas prie jo tada buciau emus biggrin.gif
Atsakyti