Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(zydrem @ 2013 01 06, 11:38)
taip nes uzsakines tik 10diena
mergina goccia 4u.gif kazkur temoj yra jos el pastas kur norius siusti ax.gif
ausrele_s@yahoo.com sitas lyg blush2.gif

Dėkui.
Atsakyti
Na pagaliau akoma atsake normaliai. siuntimas 30sv uz deze. Tik dabar neaisku kokia ta deze ir ar mes telpam i viena deze g.gif

Zydrem pamirsau parasyt kai tu del meginuku rasei, ten apacioj raso, kad nemokamai vienas meginukas vienam uzsakymui verysad.gif prisikrausim, tai pripliusuos kai siuntimo kaina skaiciuos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 07 sausio 2013 - 07:56
QUOTE(goccia @ 2013 01 07, 07:53)
Na pagaliau akoma atsake normaliai. siuntimas 30sv uz deze. Tik dabar neaisku kokia ta deze ir ar mes telpam i viena deze g.gif

Zydrem pamirsau parasyt kai tu del meginuku rasei, ten apacioj raso, kad nemokamai vienas meginukas vienam uzsakymui verysad.gif prisikrausim, tai pripliusuos kai siuntimo kaina skaiciuos....

laba 4u.gif
as galvoju kad tiek ir bus nes kazkada kaip ir prie diiiidelio uzsakymo jungiausis tai buvo apie 25sv
tai pasiimk ji sau 4u.gif uz vargeli kuris laukia mirksiukas.gif
Atsakyti
Liūdnos žinios iš AN. Nei Nikomuls, nei Montanov ,nei Prolipid emulsikliu Lietuvoje nebus.
Šių emulsiklių gamintojams Lietuva atrodo per maža rinka. Nesiteikia net bendrauti. Monika iš AN nusiminusi, kad tiek pastangų įdėjo, o rezultatas "0" verysad.gif

Tad jei merginos organizuosit emulsiklių Nikomuls arba Prolipid pirkimą, tai ir mane priimkit. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar taukmedžio sviesto kokybė iš lietuvoškos acomaskicare tokia pati, kaip ir iš angliškos parduotuvės? Norėčiau jungtis prie jūsų, bet šiuo metu su finansais prastokai...Tai vėliau bandysiu užsakinėti iš lietuviškos parduotuvės.
Per kurią tarpininkę būtų galima nusipirkti iš makingcosmetics?
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 01 07, 13:28)
Ar taukmedžio sviesto kokybė iš lietuvoškos acomaskicare tokia pati, kaip ir iš angliškos parduotuvės?

kokybe tai ta tapti g.gif
tik reikia nepamirsti kad cia lt jie perka didesni kieki ir ji isdalina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 01 07, 10:47)
Liūdnos žinios iš AN. Nei Nikomuls, nei Montanov ,nei Prolipid emulsikliu Lietuvoje nebus.
Šių emulsiklių gamintojams Lietuva atrodo per maža rinka. Nesiteikia net bendrauti. Monika iš AN nusiminusi, kad tiek pastangų įdėjo, o rezultatas "0"  verysad.gif

Tad jei merginos organizuosit emulsiklių Nikomuls arba Prolipid pirkimą, tai ir mane priimkit. drinks_cheers.gif



Hmmm g.gif

Merginos o jus zinot pirkanglijoje.lt? as pirkausi viena is akomos buvo kokie 4 kilogramai pristatymas i lt man kainavo 30 litu:) esu pirkus taip ir is kitu anglijos parduotuviu, kurios isvis i lt nesiuncia, 6 kilogramai buvo 36 litai smile.gif ten pirmiausiai prekes siunciamos i sandeli anglijoj (o daznai buna uk free shiping) o nuo sandelio iki namu duru jau pagal ju ikainius.

dar nemaciau, kad diskutuotumet apie mokejimai.lt sistema, nesigilinau nes man asmeniskai nereikejo, bet per juos galima atsiskaitineti ir su rytu salim per ta ju webmoney sistema.
beja tarptautiniai pavedimai per mokejimai.lt nekainuoja nei 5 lt smile.gif

pasinagrinekit, tikiuosi bus naudinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 07 sausio 2013 - 17:51
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 07, 18:34)
Hmmm  g.gif

Merginos o jus zinot pirkanglijoje.lt? as pirkausi viena is akomos buvo kokie 4 kilogramai pristatymas i lt man kainavo 30 litu:) esu pirkus taip ir is kitu anglijos parduotuviu, kurios isvis i lt nesiuncia, 6 kilogramai buvo 36 litai smile.gif ten pirmiausiai prekes siunciamos i sandeli anglijoj (o daznai buna uk free shiping) o nuo sandelio iki namu duru jau pagal ju ikainius.

dar nemaciau, kad diskutuotumet apie mokejimai.lt sistema, nesigilinau nes man asmeniskai nereikejo, bet per juos galima atsiskaitineti ir su rytu salim per ta ju webmoney sistema.
beja tarptautiniai pavedimai per mokejimai.lt nekainuoja nei 5 lt smile.gif

pasinagrinekit, tikiuosi bus naudinga 4u.gif


Šiek tiek pasižiūrėjau:
Pirkanglijoje.lt gerai, tik reikia iš anksto būti pas juos užsiregistravus.
Vienas niuansas - kai kurios firmos nesiunčia prekių kitu adresu, negu nurodyta mokėjimo pavedime (kai moki už prekes kortele).
Mūsų numatomas pirkinys didelis ir sunkus, įdomu, kiek kainuotų parvežti iš UK su pirkanglijoje.lt. Be to, free delivery galioja tik tai 25kg sviestmedžio dėžei, o kitos prekės ir UK siunčiamos su mokesčiu, bent man taip atrodo.

Mokėjimai.lt - tai čia tik darant pavedimus bankuose veikia, ar ne taip supratau? gali pervesti pinigus iš banko sąskaitos į kitą banko sąskaitą, o mūsų pardavėjai priima tik mokėjimus kortele, apie grynųjų pervedimą neradau, yra tik banko čekiai ir tik UK

pataisykit, jei ne taip supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2013 01 07, 18:34)
Merginos o jus zinot pirkanglijoje.lt? as pirkausi viena is akomos buvo kokie 4 kilogramai pristatymas i lt man kainavo 30 litu:) esu pirkus taip ir is kitu anglijos parduotuviu, kurios isvis i lt nesiuncia, 6 kilogramai buvo 36 litai smile.gif ten pirmiausiai prekes siunciamos i sandeli anglijoj (o daznai buna uk free shiping) o nuo sandelio iki namu duru jau pagal ju ikainius.


Puikiai žinom - kol nekyla problemų, viskas atrodo puiku.
Tačiau minusai tokie - nurodžius e-parduotuvėje pristatymo adresu sandėlį Anglijoje, nuo momento, kai prekė yra pristatoma į tą sandėlį Anglijoje visi e-parduotuvės įsipareigojimai pasibaigia (parduotuvė laikoma tinkamai įvykdžiusia jūsų užsakymą). O toliau pristatymas iš Anglijos į LT sandėlį - jau yra jūsų susitarimo su tai darančia bendrove reikalas, siuntos dingimo atveju siuntinio vertei lygios sumos neatgausite.
Atsakyti
FB kazkas is merginu irgi siule ten pasiziuret. BEt as pagalvojau, kad siuntinys tikrai didelis ir verte nemaza, tai atrodo saugiau, kad pats pardavejas pristatytu blush2.gif Be to kaip bebutu jie juk irgi uzdirba nuo to pervezimo tai nemanau kad ka sutaupytumem...
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 07, 19:59)
FB kazkas is merginu irgi siule ten pasiziuret. BEt as pagalvojau, kad siuntinys tikrai didelis ir verte nemaza, tai atrodo saugiau, kad pats pardavejas pristatytu blush2.gif Be to kaip bebutu jie juk irgi uzdirba nuo to pervezimo tai nemanau kad ka sutaupytumem...

drinks_cheers.gif
o fb tai cia kur blush2.gif
Atsakyti
Zydrem FB - facebook'e. Ten yra muilininku grupe mirksiukas.gif tai kai ten sumasciau pasiulyt taukmedi visa iskart ir isgraibste per pora val. blink.gif Ten viska greit isgraibsto. As viena vakara nebuvau prie kompo ir irgi vienas dalybas praziopsojau doh.gif
O tu muilo berods negamini, todel ir nezinai apie grupes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 07 sausio 2013 - 20:22