Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

sitas gabaliukas biggrin.gif su maisu storu ir labai dideliu svere lygiai 25kg ne gramo daugiau
o kaip mes dalinom Gintare dar pora gramu is pradziu dadedavo kad tik butu tas kilas ,todel paskutiniam kilui ir truko apie 200/300g
siulyciau 10g kokia nedadeti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 30 gruodžio 2012 - 19:46
Zydrem didelis dekui, kad dalinies patirtim. 4u.gif Zinosiu kas manes laukia. Pasversiu visa su tuo maisu ir jei bus lygiai 25kg, tada reiks kokia 10gr is kiekvieno kg minusuot (kol parasiau del tu 10gr ir tu ta pati parasei) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 30 gruodžio 2012 - 19:50
QUOTE(goccia @ 2012 12 30, 20:49)
Zydrem didelis dekui, kad dalinies patirtim.  4u.gif Zinosiu kas manes laukia. Pasversiu visa su tuo maisu ir jei bus lygiai 25kg, tada reiks kokia 10gr is kiekvieno kg minusuot (kol parasiau del tu 10gr ir tu ta pati parasei)  biggrin.gif

Iš ES jokių papildomų mokesčių nebus, tik neaišku dėl svorio: kuo daugiau sveria, tuo brangiau už persiuntimą.
O svorio dalinant sviestmedį tai tikrai trūks, nes jie skaičiuoja 25 kg su įpokavimo svoriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 30 gruodžio 2012 - 21:36
QUOTE(goccia @ 2012 12 30, 17:35)
Merginos parasykit kiek tiksliai noresit taukmedzio? Visa kita po to atsiusit. Nes man atrodo jau 25kg baigiam susirinkt.Is daugumos jau gavau. Liko keliu patvirtinimu sulaukt.

nataliuncik 2kg
Zydrem 2kg
Gutka 1kg
???Taip
Saule/Guoda 1 ar 2

Katik viska perskaiciavau. Pridejau preliminariai pati taip kaip cia parasiau tai jau yra 23-24kg
parašiau, aš dar aliejų norėčiau, bet nesidalinimui, o asmeniškai, nes reikia po 125g-250g blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 12 31, 11:29)
parašiau, aš dar aliejų norėčiau, bet nesidalinimui, o asmeniškai, nes reikia po 125g-250g  blush2.gif

Kitu alieju ir nepilstysiu. Visoms sumesiu kas po kiek nori mirksiukas.gif
Atsakyti
ot velnias doh.gif pries kelias dienas temoje buvau rasius,kad jungsiuosi prie taukmedzio ,bet dar nepatikslinau kiekio,nes negalvojau,kad cia taip visos greit isgraibstys smile.gif o dabar kaip supratau,kad jau esu muse ismesta is barsciu biggrin.gif gal busit kas zmones ir bent 500gr.perleistumet kas? blush2.gif taip pat ir kokoso paimciau 500gr.gal dar kam tiek reikia tai galetume 1kg.pasidalinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2012 12 31, 22:54)
taip pat ir kokoso paimciau 500gr.gal dar kam tiek reikia tai galetume 1kg.pasidalinti?  g.gif

ka jus norit dalintis g.gif
dalinames tik taukmedi ir kakava
kokosa perka 6*500ml-50sv tai reikia toki kieki ir surinkti 6 arba 12 nes geriausia kaina gaunasi ir nereikia vargti del padalinimo
Atsakyti
Labai noreciau kad priimtumet ir mane prie uzsakymo mirksiukas.gif
kakavos sviesto 0,5kg
indelis palmiu
indelis kokoso.
Atsakyti
oho kiek prirasyta, as kokoso 500ml indeli imu, del sviestmedzio jei tikrai kazkuri labai nori ir pavelavo, galiu dalintis ta savo 1kg ax.gif
Atsakyti
dzestina traukiu jus i sarasiuka

Gerai tada Gutkai ir FEITH rasau po puse kg taukmedzio sv.
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 01 01, 13:25)
oho kiek prirasyta, as kokoso 500ml indeli imu, del sviestmedzio jei tikrai kazkuri labai nori ir pavelavo, galiu dalintis ta savo 1kg  ax.gif

ACIU ACIU clap.gif
Atsakyti
Merginos del JAV uzsakymo. Hialurono rugsti ir aloe miltelius (beje jie ne tokie kaip kvapu namuose, cia tikri milteliai) pilti i uzspaudziamus maisiukus ar geriau i rudo stiklo indelius kremui? Indelius as pirkus berods po 1.48lt.
Atsakyti