Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(zydrem @ 2012 12 28, 21:07)
drinks_cheers.gif
palmiu aliejus yra toks 3*480ml  10,45 sv http://www.akomaskin...y_free_delivery

o vienas http://www.akomaskin...l_free_delivery  4sv

tai sutaupom po  0,50  biggrin.gif

kokosa jei neperkant indeliu ir sterilumo atžvilgiu na, kad ilgiau isilaikytu orginalioje taroje  blush2.gif geriausia pirkti sita 6*500ml  -50sv
http://www.akomaskin...product.php/51/

drinks_cheers.gif Ir aš tokio labiau norėčiau, nereikės terliotis persiuntinėjant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 12 29, 20:01)
drinks_cheers.gif Ir aš tokio labiau norėčiau, nereikės terliotis persiuntinėjant  4u.gif

Man irgi tiktų po 1 indelį kokoso ir palmiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 29 gruodžio 2012 - 21:18
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 29, 22:17)
Man irgi tiktų po 1 indelį kokoso  ir palmiu  4u.gif

Gerai itraukiu jus i saraseli 4u.gif Tik del taukmedzio sviesto kiekio dar patikslinkit. Nes tada raset 1 arba 2kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 30 gruodžio 2012 - 10:18
Laba diena, 4u.gif

jei priimtumėte, norėčiau ir aš 1 kg taukmedžio sviesto ir 2*480 ml palmių aliejaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2012 12 30, 14:11)
Laba diena,   4u.gif

jei priimtumėte, norėčiau ir aš 1 kg taukmedžio sviesto ir 2*480 ml palmių aliejaus  biggrin.gif

Jau sarase mirksiukas.gif
Pamiu aliejus, tai cia bus tas morkinis, nerafinuotas. Merginos nesumaisykit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 30 gruodžio 2012 - 14:47
QUOTE(goccia @ 2012 12 30, 14:44)

Pamiu aliejus, tai cia bus tas morkinis, nerafinuotas. Merginos nesumaisykit 4u.gif

thumbup.gif jis man labai gerai kaip darausi kuno šveitikli
Atsakyti
Merginos parasykit kiek tiksliai noresit taukmedzio? Visa kita po to atsiusit. Nes man atrodo jau 25kg baigiam susirinkt.Is daugumos jau gavau. Liko keliu patvirtinimu sulaukt.

nataliuncik 2kg
Zydrem 2kg
Gutka 1kg
???Taip
Saule/Guoda 1 ar 2

Katik viska perskaiciavau. Pridejau preliminariai pati taip kaip cia parasiau tai jau yra 23-24kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 30 gruodžio 2012 - 16:53
QUOTE(goccia @ 2012 12 30, 17:35)
Merginos parasykit kiek tiksliai noresit taukmedzio? Visa kita po to atsiusit. Nes man atrodo jau 25kg baigiam susirinkt.Is daugumos jau gavau. Liko keliu patvirtinimu sulaukt.

nataliuncik 2kg
Zydrem 2kg
Gutka 1kg
???Taip

Aš 1 kg noriu
Atsakyti
taip as 2kg taukmedzio noresiu
palmiu 1*480ml
kakavos1,5kg

kokoso kaip ir nereiketu bet jei tik 5 norincios bus, galesiu "priglausti" biggrin.gif kad susidarytu 6*50sv biggrin.gif
del kakavos ar bus norinciu dalintis ar ne tada as i savo krepsi isidedu kiek man reikia ir rami galva ax.gif
Atsakyti
Neringa jus jau senai sarasiuke. Cia parasiau tas merginas, kurios nepatikslino kiekio. O jau va artejam prie ribos mirksiukas.gif

Zydrem kakavos yra norinciu, bet nezinau ar surinksim 5kg. Dabar jums tada paskaiciuosiu 1,5kg. Jei nebus dalybu, tai tada berods saket imsit 1kg?
Kokoso dar irgi neskaiciavau. Taukmedi va norejau surinkt didyji poka. Tai ji pirma skaiciuoju, kad nebutu per daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 30, 16:35)


Katik viska perskaiciavau. Pridejau preliminariai pat taip kaip cia parasiau tai jau yra 23-24kg

tikrai arsiras kam prireiks ju biggrin.gif
praeita karta viena mergina atsisake 1 ar 2 kilu jau nepamenu nes paaiškėjo kad reikia priedeti 3-4lt uz siuntima
ir taip dar truko nes atsirado daugiau norinciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 30, 17:35)
Merginos parasykit kiek tiksliai noresit taukmedzio? Visa kita po to atsiusit. Nes man atrodo jau 25kg baigiam susirinkt.Is daugumos jau gavau. Liko keliu patvirtinimu sulaukt.

nataliuncik 2kg
Zydrem 2kg
Gutka 1kg
???Taip
Saule/Guoda 1 ar 2

Katik viska perskaiciavau. Pridejau preliminariai pat taip kaip cia parasiau tai jau yra 23-24kg

Sviesmedžio gali būti 2 kg; jei atsiras tiek, kad viršysit 25kg, tada užteks ir 1 kg;

Palmių raudono indelis ( 480 ml atrodo) ir kokoso indelis ( 500ml);
jei liks kakao, paimčiau kokį 0,5 kg (tik jei imant kokią pakuotę neužteks pirkėjų biggrin.gif )
Atsakyti