Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(goccia @ 2012 12 26, 12:51)
Taip pat visas su Sventem. 4u.gif
Asta junkis junkis. Akomos taukmedis tikrai labai fainas. As sau 2kg pokeli planavau pasiimt. Bet jei bus daugiau norinciu galim imt tarkim 5kg ir padalinsiu mirksiukas.gif Arba kaip norit galim tiesiog visom sumest i krepseli, ka kiekviena nori ir nedalint didesniu kiekiu. Na kaip noresit 4u.gif


Visas - su šventėm 4u.gif
Aš Akomos sviestmedžio irgi paimčiau 1 kg arba 2kg ( žodžiu - kiek išeis), jei pirktumėte didesnį poką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 26 gruodžio 2012 - 17:32
Goccia, prisijungciau ir as prie Akomos uzsakymo, siuntimo islaidom pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
Merginos uzsakymas is makingcosmetiks jau lietuvoj. Tik e-mailas su duomenim apmokejimui buvo pasiklydes, tai tik dabar viska su tarpininkem issiaiskinom. Jau atiduos man prekes smile.gif Tik mano mazoji serga, tai atsiimt bandysiu savaitgali tada viska suskaiciuosiu, isdalinsiu ir kiekvienai parasysiu i AZ 4u.gif

Del Akomos merginos junkites, junkites. Kuo musu daugiau bus tuo kiekvienai mazesnis gausis tas pristatymo mokestis mirksiukas.gif
Kaip jums geriau - laukiam algadienio ar norim greiciau uzskakyma darytis? Man tinka ir taip, ir taip.
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 26, 17:25)
Visas - su šventėm 4u.gif
Aš Akomos sviestmedžio irgi paimčiau 1 kg arba 2kg ( žodžiu - kiek išeis), jei pirktumėte didesnį poką  smile.gif

as ir pora kilu paiimciau ax.gif
manau kad 10kilu tai drasiai surinksim g.gif
Atsakyti
Matyt kad surinksim. thumbup.gif As galvojau, kad nebus norinciu jungtis ax.gif
Jei
goccia 2kg
zydrem 2kg
Saule/Guoda 2kg
Liurda ?
Asta?
Tai jau bus netoli 10 smile.gif
Asta, Liurda parasykit po kiek jus noresit. O kitus aliejus galim susimest kas kokius nori, be dalybu. Nes speju, kad skirtingu noresim rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 27 gruodžio 2012 - 17:09
QUOTE(goccia @ 2012 12 27, 17:07)
O kitus aliejus galim susimest kas kokius nori, be dalybu. Nes speju, kad skirtingu noresim rolleyes.gif

taip taip alieju kainos nelabai skiriasi tai tikrai neverta ju pilstyti ir dalinti ax.gif
o kakavos sviesto ar kas noresit g.gif as noreciau 1,5kg va sito http://www.akomaskin...ade_from_ghana_
ar susidarytu norinciu iki 5kg g.gif


nors dabar paskaiciavau kad ir kila imant kakavos ,gaunasi kaina gera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 27 gruodžio 2012 - 17:50
QUOTE(goccia @ 2012 12 27, 18:07)
Matyt kad surinksim.  thumbup.gif As galvojau, kad nebus norinciu jungtis ax.gif
Jei
goccia 2kg
zydrem 2kg
Saule/Guoda 2kg
Liurda ?
Asta?
Tai jau bus netoli 10 smile.gif
Asta, Liurda parasykit po kiek jus noresit. O kitus aliejus galim susimest kas kokius nori, be dalybu. Nes speju, kad skirtingu noresim rolleyes.gif

Ir aš noriu jungtis, Atsiųsiu į az krepšelį smile.gif
Atsakyti
Merginos neringa.jn katik bande siusti krepsiuko nuoroda, tai man nerodo (rodo, kad tuscias krepsiukas). Tad gal visos kas norit ne tik taukmedzio sviesto,o dar kazko siuskit ne nuorodas,o nukopijuota krepsiuka e-mailu ausrele_s@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 27, 18:51)
Merginos neringa.jn katik bande siusti krepsiuko nuoroda, tai man nerodo (rodo, kad tuscias krepsiukas). Tad gal visos kas norit ne tik taukmedzio sviesto,o dar kazko siuskit ne nuorodas,o nukopijuota krepsiuka e-mailu ausrele_s@yahoo.com

o iki kada galim siusti ax.gif
kada planuojam pirkima
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 27, 18:07)
Matyt kad surinksim.  thumbup.gif As galvojau, kad nebus norinciu jungtis ax.gif
Jei
goccia 2kg
zydrem 2kg
Saule/Guoda 2kg
Liurda ?
Asta?
Tai jau bus netoli 10 smile.gif
Asta, Liurda parasykit po kiek jus noresit. O kitus aliejus galim susimest kas kokius nori, be dalybu. Nes speju, kad skirtingu noresim rolleyes.gif
aš t.p. paimčiau 1-2kg ax.gif

parašykit iki kada siust krepšelius, reikia peržiūrėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 27 gruodžio 2012 - 20:00
QUOTE(goccia @ 2012 12 27, 19:51)
Merginos neringa.jn katik bande siusti krepsiuko nuoroda, tai man nerodo (rodo, kad tuscias krepsiukas). Tad gal visos kas norit ne tik taukmedzio sviesto,o dar kazko siuskit ne nuorodas,o nukopijuota krepsiuka e-mailu ausrele_s@yahoo.com

Jau atlikta biggrin.gif
Atsakyti
Merginos uzsakyma darysiu po nauju. Taip kad neskubekit. Ten UK berods darbus pradeda nuo 7d. Tai galim kokia 6d. daryt uzsakyma arba kaip jau rasiau palaukt algadienio (apie 10d. turbut toks buna), jei visos pinigelius sventem issileidusios rolleyes.gif
Atsakyti