Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(zydrem @ 2012 12 16, 20:33)

Kad ten visko taip daug, noris visko smile.gif tai kol kas sugalvojau tik kokosų, kad reikia.
Ačiū už nuorodas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 16 gruodžio 2012 - 23:07
QUOTE(Sense @ 2012 12 16, 22:55)
QUOTE(zydrem @ 2012 12 16, 20:33)

Kad ten visko taip daug, noris visko smile.gif tai kol kas sugalvojau tik kokosų, kad reikia.
Ačiū už nuorodas.

del kokoso tai nieko negaliu patarti ax.gif as is akomos perku is ten jis man thumbup.gif turiu ir is iherbo -negaliu skustis patinka biggrin.gif
Atsakyti
Tai man nesvarbu iš kur, kad būtų neblogas ir kaina prieinama. Bet tik dabar susimąsčiau, būsiu France, gal vietoj užsipirkčiau, įdomu ar rankiniam bagaže praleistų g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 12 16, 18:36)
laba
kazi kaip reikalai del tos akomos g.gif
man aliejuku reiketu ,kakavos sviesto tai pazaidziau su krepseliu  biggrin.gif siuntimo kaina 1,600g-12sv,
pridejus kila -15sv
dar pridejus kila  siuntimas nepakilo ,o pridejus 5 kilus ir liko 15sv g.gif
galima be tu dalybu  siuntima susiorganizuoti  ax.gif ir ta 15sv pasidalinti g.gif

As irgi kazkada bandziau deliotis krepseli. Tai iki 25kg pristatymas 15sv. O po 25 jau rodo 0, bet kai paklausiau, jie sake, kad nemokamo pristatymo i Europa nera. Tai kai mes cia kalbejom, kad imt didyji poka taukmedzio ir dar kakavos ir kokoso, as ju klausiau kiek kainuos pristatymas, bet taip ir neatsake, tik tai kad paskaiciuos, kai darysim uzsakyma.
As tai visai noreciau darytis uzsakyma ir su kazkuo pasidalint ta pristatymo mokesti ax.gif nes taukmedzio sviestas jau visiskai baiginejas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 23, 08:57)
As irgi kazkada bandziau deliotis krepseli. Tai iki 25kg pristatymad paskaiciuos, kai darysim uzsakyma.
As tai visai noreciau darytis uzsakyma ir su kazkuo pasidalint ta pristatymo mokesti ax.gif  nes taukmedzio sviestas jau visiskai baiginejas.  doh.gif

laba
man taukmedzio tai nera skubu bet pora kilu pasiimciau ax.gif ir kakavos 1,5kg bet stai aliejei visi baiginėjasi o palyginus lt ir uk kainas jos tikrai skiriasi granatu jojobos dar kažkurio kad labai jau skirtumas didelis
atsirastu kelios norincios ta 15sv siuntima pasidalinti butu tikrai saunu
mes bet kokiu atveju nesurinksim 25kilu norinciu taukmedzio g.gif
jei ausrine neapsiims rinkti pati per viena drauge prasysiu kad uzsakytu ax.gif
Atsakyti
As irgi ziuriu, kad nerealu mums cia surinkt norinciu 25kg taukmedzio...
Laisvai galiu uzsakinet, tik kad kaip visad norincios pasidalint pristatymo mokesti ne is vieno miesto doh.gif kaunietes labiau linkusios kooperuotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 23, 18:04)
As irgi ziuriu, kad nerealu mums cia surinkt norinciu 25kg taukmedzio...
Laisvai galiu uzsakinet, tik kad kaip visad norincios pasidalint pristatymo mokesti ne is vieno miesto doh.gif kaunietes labiau linkusios kooperuotis  ax.gif

na bet kokiu atveju taukmedi is uk labiau apsimoka pirkti kad ir 2 ar 5 kilus g.gif
as kaip pati gaminu kosmetika tai stengiuosi kuo steriliau ta darbo vieta padaryti ax.gif o tos visos lt parduotuves ,as manau ,perka didesnius kiekius ir juos isdalina g.gif ir zinok ar turi tam specialias patalpas ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 12 23, 19:34)
na bet kokiu atveju taukmedi is uk labiau apsimoka pirkti kad ir 2 ar 5 kilus g.gif

drinks_cheers.gif Del to ir noriu siustis. Jei su kazkuo pasidalint pristatymo mokesti tai is vis gerai but ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 24, 08:05)
drinks_cheers.gif Del to ir noriu siustis. Jei su kazkuo pasidalint pristatymo mokesti tai is vis gerai but ax.gif

as galiu issusti arba pati siustis is vilnius ax.gif (bet kokiu atveju bus pigiau nei is cia pirkti ,gavau siuntinuka is vilniaus virs 8 kilu -apie 13lt uz siuntima sumokejau ,tikrai nera daug) bet reiketu kad dar keleta norinciu atsirastu g.gif

goccia galiu ir prie Taves jungtis vistiek man siuntinuka turesi issiusti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 24 gruodžio 2012 - 09:26
Dabar sventes, tai turbut mazai kas cia uzsuka... Bet ir UK dabar niekas neissius. Tad daryciau uzsakyma po nauju. Jei kazkam kazko reiketu junkites dalinsimes pristatymo mokesti 4u.gif Nepaminejau, kad mes cia apie akoma snekam rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 24 gruodžio 2012 - 14:24
QUOTE(zydrem @ 2012 12 24, 10:22)
as galiu issusti arba pati siustis is vilnius ax.gif (bet kokiu atveju bus pigiau nei is cia pirkti ,gavau siuntinuka is vilniaus virs 8 kilu -apie 13lt uz siuntima sumokejau ,tikrai nera daug) bet reiketu kad dar keleta norinciu atsirastu g.gif

goccia galiu ir prie Taves jungtis vistiek man siuntinuka turesi issiusti ax.gif


Su šventėm, ponios:)
Taukmedžio ir aš baisiai noriu, ir už siuntimą tikrai susimokėsiu. Aišku,jei priimsit į savo būrelįsmile.gif
Turiu nusipirkusi AZ taukmedžio, tai man jis visiškai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Taip pat visas su Sventem. 4u.gif
Asta junkis junkis. Akomos taukmedis tikrai labai fainas. As sau 2kg pokeli planavau pasiimt. Bet jei bus daugiau norinciu galim imt tarkim 5kg ir padalinsiu mirksiukas.gif Arba kaip norit galim tiesiog visom sumest i krepseli, ka kiekviena nori ir nedalint didesniu kiekiu. Na kaip noresit 4u.gif

Atsakyti