Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Akoma savo krepseli jau isisunciau Ausriness.O kam dabar butu galim atsiusti is AZ ir soapkitchenonline ? Noris greiciau isiusti,kad butu rami galva ir nereiktu daugiau varvinti akiu prie to kompo,nes krepsiukai vis dideja beziurint,o pinigine tik tusteja doh.gif butu gerai,kad butu kas is Kauno uzsakineja...O gal Jus Ausriness irgi uzsakinesit is situ parduotuviu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FEITH: 03 gruodžio 2012 - 21:43
QUOTE(ausriness @ 2012 12 03, 20:58)
Labas visoms,
rašau dėl Akoma UK
Šiuo momentu atsiuntusios pageidavimų krepšelius yra 8 merginos.
Sviestmedžio 7,75 kg; Kokosų 5 kg/l; Kakavos 1,25 kg ir dar papildomai kitų gėrybių.
Tukuma sviesto 3 pageidauja. Šilko 2 merginos.
Jei užsakinėti, manau reikėtų šią savaitę, jeigu išviso užsakinėjame.
Šiam momentui sviestmedis kainuotų apie 50Lt/kg
Tokios va naujienos

tai brangiai tada g.gif maziau kaip 25kg nelabai gal ir apsimoka
Atsakyti
is AZ Pas mane jau butu nemokamas siuntimas,bet,kad nemoku as is ten siustis... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 03, 06:40)
Nes kiekvienai imant atskirus buteliukus, tai turbut nera tikslo daryt viena uzsakyma vistiek gi siuncia pagal svori ir uz tarpininkavima ima nuo sumos.


Man tai pilstymas tinka, bile pigiau. ax.gif Indelių galima Lietuvoj nusipirkt, nežiūrėjau uk kainų, bet manau tokį dalyką vietoj pigiau gausit.
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2012 12 04, 00:47)
is AZ Pas mane jau butu nemokamas siuntimas,bet,kad nemoku as is ten siustis...  schmoll.gif

Siūlau jau šiandien neskubėti, (nebent labai nori ko nors iš esamų akcijų) nes rytoj po pietų pasirodo naujos akcijos. Tada tikrai bus kas daro užsakymą iš AZ (tame tarpe ir aš, kaip žadėjau) arba ir taip galim paaiškinti kas neaišku. 4u.gif Parašiau ir į az.

Ai, nepastebėjau, bet turbūt, patogiau pačiai siųstis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 03 gruodžio 2012 - 23:08
QUOTE(Sense @ 2012 12 04, 00:02)
Man tai pilstymas tinka, bile pigiau.  ax.gif  Indelių galima Lietuvoj nusipirkt, nežiūrėjau uk kainų, bet manau tokį dalyką vietoj pigiau gausit.

Taip taip LT indelius priksiu.
Ryt siusiu viska tarpininkei. Tai jei dar yra norinciu rasykit i AZ
Hialurono taip pat imsim, nes yra norinciu. O vit B3 niekas nenori?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 03, 18:49)
Man kita tarpininke rekomendavo. Bet tuoj paskaitinesiu apie jusu mineta.
Einu rasyt tarpininkei del tu taxu. Pirmakart uzsisakineju is JAV, tai net nepagalvojau. Bet Agne/Ramute jau tikrai yra pirkus ir nieko del taxu neminejo

Del keramidu maciau, kad neilgas ju galiojimas del to ir klausiau ar nenoretu kas dalintis rolleyes.gif

Jei atskirai uzsisakinesim. Gal ir maziau vargo, bet dalybu tada nebus ax.gif As manau dalintis pigiau rolleyes.gif O sius sake ne i namus, o cia esanciai antrai tarpininkei ir is jos reiks pasiimt, tai vistiek reiks vaziuot pasiimt.
Nebent jus dar kazka norit pirkt.

Del hialurono. Neplanavau imt, bet kelios merginos pareiske nora ir jau yra 15gr. Jei daugiau kazkas noretu, tai imesiu i krepseli, nes minimalus kiekis 25gr 4u.gif

Pigiau tai faktas, bet ir vargo tau tada daugiau... As po vieno tokio tarpininkavimo daugiau nebenoriu "savanoriauti" doh.gif biggrin.gif Medalis tau uz tai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jei hialurono r. imsi, siunciu ir as savo krepseli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 12 03, 23:48)
tai brangiai tada  g.gif maziau kaip 25kg nelabai gal ir apsimoka


jei sugalvosit vis del to pirkti,tai man tinka viskas... ax.gif

Papildyta:

QUOTE(krepsyte @ 2012 12 04, 01:06)
Siūlau jau šiandien neskubėti, (nebent labai nori ko nors iš esamų akcijų) nes rytoj po pietų pasirodo naujos akcijos. Tada tikrai bus kas daro užsakymą iš AZ (tame tarpe ir aš, kaip žadėjau) arba ir taip galim paaiškinti kas neaišku. 4u.gif Parašiau ir į az.

Ai, nepastebėjau, bet turbūt, patogiau pačiai siųstis. ax.gif


o as ten net nzn ir nematau jokiu akciju blush2.gif kas buvo sudeta i krepseli tas ir yra tokiom paciom kainom... smile.gif
Atsakyti
Ta diena išaušo biggrin.gif pasirodė naujos akcijos AZ, jei vis dar yra noričių užsisakyti, galit siųsti savo krepšelius ruta_u@hotmail.com. Kaip žadėjau, užsakinėsiu. Aš iš Vilniaus, bet galite siųsti ne tik vilnietės, bet ir tos, kurioms patogu. Kaunietes, kaip suprantu, paglobos Ausriness.
Atsakyti
Įdėkite nuorodą, prašau, kur AZ skelbia naujas akcijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 12 04, 17:07)
Įdėkite nuorodą, prašau, kur AZ skelbia naujas akcijas  smile.gif
pagrindiniame puslapyje
Atsakyti
Jetau kaip sunkiai su ta prancūzų, į anglų nesikeičia?
Atsakyti