Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Beje katik uzejau i AZ, tai jau yra naujienos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 01, 16:06)
ausriness as irgi dar jums nerasau, nes galvoju kaip cia butu su perdavimu i Vilniu, nes noriu poros kg taukmedzio ir kg kokoso, o dar jei kakavos ar tukumos imtimem, tai nemazas svoris gausis.
O i Vilniu kazkaip nemanau, kad susirinks atskiras 25kg taukmedzio. To didziojo poko mums visoms kartu vieno pakaks.

Is AZ pati daznai uzsisakineju (ir dabar jau galvoju apie nauja uzsakyma) Tiesiog jei noretumem dalintis tuos aliejus kur po litra pas juos yra (jojoba, migdolai, arganas, sezamai, avokadai, makadamijos, ricina, ersketuogiu ir gal dar koki pamirsau), tada reiktu kazkaip kooperuotis. Bet cia visos sneka apie taukmedi, kokosa, tai jie ne is AZ.

Dėl persiuntimo iš Kauno į Vilnių ar atvirkščiai dabar labai patogu post24 arba kitų firmų terminalais ( kur stovi prekybos centruose).
Iki pietų įdedi - kitą rytą jau kitam mieste, saugo ( jei neatsiimi ) savaitę; jokių eilių ir t.t., tik reikia sužiūrėti, ar patogiose vietose atsiėmimui tie terminalai yra
Atsakyti
del atvezimo i vilniu galiu padeti, tik kad nepavestu mazoji... 12.24d MB grizta ir pasiimu apie 12val dienos is aerouosto tai butu imanomas perdavimas vilnietems smile.gif jei susirgtu mazoji kazkas kitas vaziuotu pasiimti jo,beti manau irgi butu galima sutarti kad perduotu smile.gif
Atsakyti
Na vien žodžiu, vilnietės (aišku galima ir iš kito miesto, tik reikės persiust), kurios norės daryt užsakymą iš soapkitchenonline rašykit man į nataliuncik@yahoo.com Planuoju užsakinėt gruodžio 3-4
T.p. darysiu užsakymą ir AZ, tai galima prie to pačio susikooperuot
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 01, 16:06)
Ne blogos jusu svarstykles. Su tais sverimais taip buna. Jie visi asilieka bent jau procento ar dvieju paklaida. Va as vakar sveriau dalinimui AZ BTMS tai irgi vietoj 250gr buvo 247.86gr.
Tikiu kad is 25kg keliu simtu gramu truko.

O del dalybu is Vilniaus is vis kasnors nori dalintis ar cia as viena? g.gif Ziuriu dauguma cia is Kauno  verysad.gif

Aš iš Vilniaus jau pareiškiau Ausrinei savo norus, tik kad jie pakankkamai kuklūs apie kg kiekvieno ax.gif


Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2012 12 01, 16:19)
o kokosas ne pigiau gaunasi iš soapkitchenonline.co.uk  g.gif nes už standartinį 12,5kg gaunasi 42,35svaru
tai ar apsiimsit iš AZ ir soapkitchenonline.co.uk ?
vilnietėm nelabai apsimoka su kaunietėm kooperuotis, jei tik nebėra kas galėtu perduot iki Vilniaus, nes dar papildomas siuntimas kainuos.  aš noriu  ax.gif galiu užsakyt AZ, soapkitchenonline.co.uk nebandžiau, bet galima t.p.

Kaip ir žadėjau, užsakinėsiu iš AZ po gruodžio 3 d. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2012 12 01, 18:30)
Na vien žodžiu, vilnietės (aišku galima ir iš kito miesto, tik reikės persiust), kurios norės daryt užsakymą iš soapkitchenonline rašykit man į nataliuncik@yahoo.com Planuoju užsakinėt gruodžio 3-4
T.p. darysiu užsakymą ir AZ, tai galima prie to pačio susikooperuot

Oi, nespėjau perskaityti, pasirodo, daug užsakinėjančių bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 01 gruodžio 2012 - 16:58
Na jo, painokai čia. Mane domina aliejai, tai kaip supratau jie iš AZ. O kokosų aliejus (kad būtų tinkamas kūnui, veidui, plaukam) irgi iš AZ?
Neradau kokosų AZ ax.gif
kokia kaina gaunas, kilogramo ar 100g, na orientacijai.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 01 gruodžio 2012 - 18:32
QUOTE(krepsyte @ 2012 12 01, 18:01)
Kaip ir žadėjau, užsakinėsiu iš AZ po gruodžio 3 d.  4u.gif
Papildyta:

Oi, nespėjau perskaityti, pasirodo, daug užsakinėjančių bus biggrin.gif
drinks_cheers.gif
man tai vienodai kas užsakinės, tiesiog galvojau jei kas norės iš soapkitchenonline tai galiu ir iš AZ užsakyt, kad po visą miestą nevažinėt blush2.gif


QUOTE(Sense @ 2012 12 01, 19:26)
Na jo, painokai čia. Mane domina aliejai, tai kaip supratau jie iš AZ. O kokosų aliejus (kad būtų tinkamas kūnui, veidui, plaukam) irgi iš AZ?
Neradau kokosų AZ  ax.gif
kokia kaina gaunas, kilogramo ar 100g, na orientacijai.. 4u.gif
taip, aliejai iš AZ, nors galima ir acomoj pirkt, butu puiku dėl aliejų pirkt didesni kiekį ir išdalint ax.gif
o pats pigiausiais gaunasi kokoso sviestas soapkitchenonline
Atsakyti
Del soapkitchenonline kokosu. Perziurejau juos. Jei imt nerafinuota (trecias), tai panasi kaina kaip is akomos gaunas. Akomoj keliais litais pigiau bet ten litrais, o cia kg, tai mazdaug ta pati kaina. Vienas (antrasis) soapkitchenonline tikrai parasyta kad rafinuotas. Prie pirmojo nemini koks jis, bet pagal kaina rafinuotas ir antrojo aprasymo nera, o parasyta kad toks pats tik organiskas. Tai vadinas ir pirmasis rafinuotas.
O akomos jau pirktas, tai zinau, kad tikrai geras - nerafinuotas ir kvepiantis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 02 gruodžio 2012 - 08:34
Sveikos,
merginoms kyla klausimas kokį Akomos kakavos sviestą galvojate pirkti?
Reik kažkaip aptarti, išsirinkti.
O kokosus kuriuos?
Atsakyti
o jus cia kalbate apie kokoso sviesta ar alieju? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
[U]Siulau kokosus imti situs. http://www.akomaskin...a61baed61666ac0
Nes tie slapio malimo irgi nerafinuoti. Bet man turi siektiek toki kazkoki tauko kvapa ax.gif Jei nutarsit imt slapio malimo, tai as kokoso neimsiu. Nepatiko man tas islendantis kvapas, net kokoso kvapa permusa

O kakava man tinka ir ta pigesne ne organine. Nes kosmetikai turiu, o muilui tinka pigesne. Nezinau kaip kitoms.

FEITH kokoso aliejus kambario temperaturoj kietas (palyginimui mazdaug toks kaip paprastas sviestas, kuri zmones maistui parduotuvej perka), tai gal kai kas ji sviestu vadina mirksiukas.gif Bet prisilietes prie kuno jis akimirksniu tipsta ir dieviskai kvepia kokosais wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 02 gruodžio 2012 - 13:47
merginos gal kazkas noretu dalintis alavijo sausa ekstrakta?
http://www.makingcos...r-200x-p11.html
Sios sav. pradzioj planuoju uzsisakinet
Atsakyti