Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

gal zadate kas uzsakineti is www.aroma-zone.com ar www.soapkitchenonline.co.uk ??? noreciau prisijungti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2012 11 30, 23:20)
gal zadate kas uzsakineti is www.aroma-zone.com ar www.soapkitchenonline.co.uk  ??? noreciau prisijungti  ax.gif


Iš AZ užsakymas bus daromas po gruodžio 3 d. Jums patogiau "glaustis" prie Ausriness užsakymo (beveik įsitikinusi, kad ji darys blush2.gif ) O vilnietes su malonumu priglausčiau po "savo sparneliu" mirksiukas.gif
Iš soapkitchenonline.co.uk dar konkrečiai niekas neužsakinėjam, bet jau lyg ir "brandinam" mintį. Ten siuntimas priklauso nuo svorio, o ne nuo užsakymo sumos, todėl dar neapsisprendėm: neaišku kas ko norėtų ir kaip ekonomiškiau išeitų.
Atsakyti
Ziuriu jus jau zinot kiek atsiuntimas kainuos, tai tada pigiau gaunas nei man sesuo siunte. Jie tolokai gyvena, tai mikriuku nuo duru iki duru gaunas po svara uz kg.

Del akomos silko kodel pasiuliau. Zinau, kad ir pas mus galima issigyti. Bet tik po 10gr. Jei is anglijos butu daugiau norinciu, tai galima imti didesni kieki ir dalintis. Aisku reik ziuret kiek ten pristatymas gausis, jei imsim ne tik sviestmedi. Jei pristatymo kaina laai dides, tai gal ir neapsimoka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 01 gruodžio 2012 - 08:09
as taip ir supratau todel ir pasireiskiau garsiai kad noriu clap.gif praneskit cia merginos jei kas gausis tikrai prisidesiu nes drauge jau man uzsimine kad noretu kremuko su peptidais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 12 01, 08:08)
Ziuriu jus jau zinot kiek atsiuntimas kainuos, tai tada pigiau gaunas nei man sesuo siunte. Jie tolokai gyvena, tai mikriuku nuo duru iki duru gaunas po svara uz kg.

Del akomos silko kodel pasiuliau. Zinau, kad ir pas mus galima issigyti. Bet tik po 10gr. Jei is anglijos butu daugiau norinciu, tai galima imti didesni kieki ir dalintis. Aisku reik ziuret kiek ten pristatymas gausis, jei imsim ne tik sviestmedi. Jei pristatymo kaina laai dides, tai gal ir neapsimoka

butent kad kaina dides nuo kiekvieno papildomo gramo,
as ir noreciau to silko bet,reikia skaiciuoti kiek cia mums jis pigiau gausis,o ir dalinti reikes g.gif maiseliai ,sverimas g.gif mes kaip taukmedi galinom paskutiniam kilui apie pora simtu truko biggrin.gif
ir kaip siuntimo mokestis bus dalinamas g.gif
viskas aisku jei tik taukmedis imamas,bet jei dar aliejus ,kitas sviestas ,nezinau g.gif
butu aiskiau jei tik imtume pvz taukmedi,kokosa,silko miltelius,
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 12 01, 11:26)
butent kad kaina dides nuo kiekvieno papildomo gramo,
as ir noreciau to silko bet,reikia skaiciuoti kiek cia mums jis pigiau gausis,o ir dalinti reikes  g.gif maiseliai ,sverimas  g.gif mes kaip taukmedi galinom paskutiniam kilui apie pora simtu truko biggrin.gif
ir kaip siuntimo mokestis bus dalinamas g.gif
viskas aisku jei tik taukmedis imamas,bet jei dar aliejus ,kitas sviestas ,nezinau  g.gif
butu aiskiau jei tik imtume pvz taukmedi,kokosa,silko miltelius,

Su svėrimu tai problemos - perkant iš Aroma vita Montanov teko dalinti, tai padalinus 100g trūko kiekvienai po porą gramų, kaip emulsikliui tai daug g.gif nemanau, kad tiek ant indelio sienelių lieka smulkiomis dulkelėmis ar mano svarstyklės blogos ax.gif
Nors Aromarti adminė rašė, kad į tuščius indu nuo hialiurono deda savo losjonus ( be hialiurono), gerai paplaka ir išeina tiršti geliai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 01 gruodžio 2012 - 11:22
Ne blogos jusu svarstykles. Su tais sverimais taip buna. Jie visi asilieka bent jau procento ar dvieju paklaida. Va as vakar sveriau dalinimui AZ BTMS tai irgi vietoj 250gr buvo 247.86gr.
Tikiu kad is 25kg keliu simtu gramu truko.

O del dalybu is Vilniaus is vis kasnors nori dalintis ar cia as viena? g.gif Ziuriu dauguma cia is Kauno verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 11 30, 10:16)
kiek suprantu dar niekas nieko nerenka is akomos  g.gif tik aptariam
reiketu tada rasyti sarasiuka kas kiek nori ir butu aiskiau
apytiksliai be siuntimo  g.gif
taukmedzio kg-34lt
kokoso jei perkam 10l tai litras -58lt ,pas mus tiek puse kainuoja doh.gif 
as imciau  taukmedzio ir kokoso po kila ,
o kokosas ne pigiau gaunasi iš soapkitchenonline.co.uk g.gif nes už standartinį 12,5kg gaunasi 42,35svaru


QUOTE(krepsyte @ 2012 11 30, 22:31)
Iš AZ užsakymas bus daromas po gruodžio 3 d. Jums patogiau "glaustis" prie Ausriness užsakymo (beveik įsitikinusi, kad ji darys  blush2.gif ) O vilnietes su malonumu priglausčiau po "savo sparneliu" mirksiukas.gif
Iš soapkitchenonline.co.uk dar konkrečiai niekas neužsakinėjam, bet jau lyg ir "brandinam" mintį. Ten siuntimas priklauso nuo svorio, o ne nuo užsakymo sumos, todėl dar neapsisprendėm: neaišku kas ko norėtų ir kaip ekonomiškiau išeitų.
tai ar apsiimsit iš AZ ir soapkitchenonline.co.uk ?


QUOTE(goccia @ 2012 12 01, 15:06)

O del dalybu is Vilniaus is vis kasnors nori dalintis ar cia as viena? g.gif Ziuriu dauguma cia is Kauno  verysad.gif
vilnietėm nelabai apsimoka su kaunietėm kooperuotis, jei tik nebėra kas galėtu perduot iki Vilniaus, nes dar papildomas siuntimas kainuos. aš noriu ax.gif galiu užsakyt AZ, soapkitchenonline.co.uk nebandžiau, bet galima t.p.
Atsakyti
del kokoso nezinau blush2.gif as tik akomos esu perkus, man jis labai patinka ax.gif
dabar dar turiu is iherbo tai ir nieko patinka
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 12 01, 15:19)
...
vilnietėm nelabai apsimoka su kaunietėm kooperuotis, jei tik nebėra kas galėtu perduot iki Vilniaus, nes dar papildomas siuntimas kainuos.  ...


Iš Aroma_zone manau tikrai užsakinėsiu, bys matyt antradienį ką jie pasiūlys...
O į Vilnių per mus visas manau tikrai rasim kaip perduoti. O gal dar susirinks kiekis ir tiesiai į Vilnių siuntinys keliaus iš UK. Viską pamatysim kai suskaičiuosim. Tik labai vangiai rašo merginos pageidavimus - dar tik penkios ...
Atsakyti
QUOTE(ausriness @ 2012 12 01, 15:37)
Iš Aroma_zone manau tikrai užsakinėsiu, bys matyt antradienį ką jie pasiūlys...
O į Vilnių per mus visas manau tikrai rasim kaip perduoti. O gal dar susirinks kiekis ir tiesiai į Vilnių siuntinys keliaus iš UK. Viską pamatysim kai suskaičiuosim. Tik labai vangiai rašo merginos pageidavimus - dar tik penkios ...
tiesiog kažkaip nėra nieko aišku, kas iš kur daro užsakymą, t.p. ir su perdavimu, jei yra kam perduot, tai super, bet kol kas nėra jokio konkretumo ir todėl niekas nežino kam ką siust

Pvzd. man tinka soapkitchenonline, nes kokoso atsargos baiginėjasi, o man jo l.reikia blush2.gif paimčiau dar kiek kito sviesto/aliejaus, dar iš AZ yra šio bei to, tai taip ir susidaro...
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2012 12 01, 15:32)
del kokoso nezinau blush2.gif as tik akomos esu  perkus, man jis labai patinka ax.gif
dabar dar turiu is iherbo tai ir nieko patinka
kažkas(tiksliai nepasakysiu kas, užmiršau nicką blush2.gif ) labai gyrė tą kokosą, tinka kaip muilams, tai ir valgymui
Atsakyti
ausriness as irgi dar jums nerasau, nes galvoju kaip cia butu su perdavimu i Vilniu, nes noriu poros kg taukmedzio ir kg kokoso, o dar jei kakavos ar tukumos imtimem, tai nemazas svoris gausis.
O i Vilniu kazkaip nemanau, kad susirinks atskiras 25kg taukmedzio. To didziojo poko mums visoms kartu vieno pakaks.

Is AZ pati daznai uzsisakineju (ir dabar jau galvoju apie nauja uzsakyma) Tiesiog jei noretumem dalintis tuos aliejus kur po litra pas juos yra (jojoba, migdolai, arganas, sezamai, avokadai, makadamijos, ricina, ersketuogiu ir gal dar koki pamirsau), tada reiktu kazkaip kooperuotis. Bet cia visos sneka apie taukmedi, kokosa, tai jie ne is AZ.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 01 gruodžio 2012 - 15:18