Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

Na gerai,
kol kas čia įsibėgės aš tada pradedu rinkti informaciją iš visų dėl pirkimo iš www.Akoma.co.uk
Siųskite savo pageidavimus į DizainasA@gmail.com (čia kitas mano meilas, kad nepasiklysčiau tarp laiškų smile.gif )
Bandysiu suvesti pageidavimų lenteles.
Taip pat parašykite savo miestą, norimą prekę, kiekį.

Vėliau pagal kiekius matysime į kokį miestą kiek ko perkame. Jei kiekiai nemaži gal pvz.vilnietės pirksis atskirai (persiųsiu info).

Iš Akoma.co.uk perkant už 25kg dėžę sviestmedžio siuntimas bus 15 svarų. Jei dar daugiau prisikrausime "kibirų" tai kaina turėtų kilti, nes jie nuo svorio skaičiuoja. Tiksliausia bus turbūt matyt kai krausim krepšelį.
Atsakyti
mano nuomone apie pirkima is akomos ax.gif
siulau pirkti tik didesnius kiekius ir dalintis taukmedis ,kokosas,kakavos sv,na ir dar koki kitas sviestas kurio nera LT parduotuveje
o aliejus ,silko miltelius ir kita galima ir akoma.lt nusipirkti neskaiciavau bet tikriausiai nelabai kaina skirtusi g.gif
akoma.lt nepardavineja dideliais kiekias taukmedzio ar kokoso
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 11 30, 12:03)
Del silko milteliu kodel noriu is akomos, nes merginos juos gyre ne karta. Pvz is AZ susoka i gumula (pritraukia dregmes), o sitie kiek skaiciau atsiliepimu - nepritraukia taip.

O kodel bijot pirkt sviestmedi? Akomos superinis sviestmedis. Daug parduotuveliu Lietuvoj ji perpardavineja. As turiu likucius dar senesnius nei metu. Viskas su juo gerai.

Man kiekis atrodo labai didelis , tik tiek ax.gif Bet jei tiek ilgai laikosi, tai gal ir sunaudočiau.... O Jūs jį ir maistui naudojat (ar aš čia nesąmonę sušnekėjau blush2.gif )

Dėl šilko miltelių, tai akoma.lt, mano asmenine subjektyvia nuomone, kaina kosminė. O iš mano minėtos parduotuvės turiu, jiems jau gal pusė metų, bet niekas nesušokę, birūs. Gal dėl to, kad indelyje, kuris gerai užsisuka. g.gif Labai juos taupau ir vis pagalvoju, kad gal reiktų vėl užsakyti.... Tik man neaišku ar peptidai yra tas pats kas šilko amino rūgštys, t.y. jų panaudojimas/savybės tos pačios?
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 11 30, 10:16)
kiek suprantu dar niekas nieko nerenka is akomos  g.gif tik aptariam
reiketu tada rasyti sarasiuka kas kiek nori ir butu aiskiau
apytiksliai be siuntimo  g.gif
taukmedzio kg-34lt
kokoso jei perkam 10l tai litras -58lt ,pas mus tiek puse kainuoja doh.gif 
as imciau  taukmedzio ir kokoso po kila ,


Aš irgi jungčiausi, labai noriu taukmedžio. Turiu iš AZ, bet man jis apdirbtas, nepatinka doh.gif
Atsakyti
Pageidavimus pirkimui iš www.Akoma.co.uk siųskite e-meilu DizainasA@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(ausriness @ 2012 11 30, 16:00)
Pageidavimus pirkimui iš www.Akoma.co.uk siųskite e-meilu DizainasA@gmail.com  

Gal vis dėlto http://www.akomaskincare.co.uk/? Nes Jūsų nurodytu adresu nieko nerandu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 30 lapkričio 2012 - 14:11
QUOTE(krepsyte @ 2012 11 30, 15:10)
Gal vis dėlto http://www.akomaskincare.co.uk/? Nes Jūsų nurodytu adresu nieko nerandu ax.gif

Tikrai taip ...skincare... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 11 30, 14:09)
Man kiekis atrodo labai didelis , tik tiek ax.gif Bet jei tiek ilgai laikosi, tai gal ir sunaudočiau.... O Jūs jį ir maistui naudojat (ar aš čia nesąmonę sušnekėjau blush2.gif )

Dėl šilko miltelių, tai akoma.lt, mano asmenine subjektyvia nuomone, kaina kosminė. O iš mano minėtos parduotuvės turiu, jiems jau gal pusė metų, bet niekas nesušokę, birūs. Gal dėl to, kad indelyje, kuris gerai užsisuka. g.gif Labai juos taupau ir vis pagalvoju, kad gal reiktų vėl užsakyti.... Tik man neaišku ar peptidai yra tas pats kas šilko amino rūgštys, t.y. jų panaudojimas/savybės tos pačios?


Sviestmedis nevalgomas biggrin.gif
Šilko milteliai - netirpūs, naudojami kaip UV filtrai, riebalų sugėrimui ir pan., o šilko peptidai ir amino rūgštys - kiek ieškojau, tai tas pats aprašymas (tirpūs, linkę sulipti ir t.t., spalva - nuo baltos iki rusvos).
Pirkau iš Aroma natural šilko miltelius, tai jie man nelabai tirpo, o Acomoj - peptidai (labai gerai tirpsta). Kaina tikrai kosminė, bet ir kokybė puiki smile.gif Šitei abeji nesušoko , o AZ - tai iš kart sulimpa ką bedarytum g.gif
Sakykit, o iš tos jūsų minėtos parduotuvės siuntėt į Lietuvą ar perdavėt per ką nors UK? Ten kainos tikrai nesikandžioja, tik gal siuntimas labai brangiai išeina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 30 lapkričio 2012 - 16:24
zinokit ir as noriu tu silko amino -peptidu biggrin.gif ir aisku dar daug ko noriu, kosmaras doh.gif as jungciausi prie kauno jei tokiu butu daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 11 30, 17:40)
zinokit ir as noriu tu silko amino -peptidu  biggrin.gif  ir aisku dar daug ko noriu, kosmaras  doh.gif  as jungciausi prie kauno jei tokiu butu daug  ax.gif

Šilko amino peptidų Acomos galit užsisakyti http://www.akomaskin.../_ilko_peptidai lietuviškoj Acomoj ir pasiimti Kaune (jų parduotuvė Vytauto pr.3, atrodo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 30 lapkričio 2012 - 16:47
bet as noriu ir sviestu kai kuriu kuriuos cia zada uzsakyt, nors jau ir taip uzsisakius bet gobsumas daro savo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 11 30, 17:59)
Sviestmedis nevalgomas  biggrin.gif
Šilko milteliai  -  netirpūs, naudojami kaip UV filtrai, riebalų sugėrimui ir pan., o šilko peptidai ir amino rūgštys - kiek ieškojau, tai tas pats aprašymas (tirpūs, linkę sulipti ir t.t., spalva - nuo baltos iki rusvos).
Pirkau iš Aroma natural šilko miltelius, tai jie man nelabai tirpo, o Acomoj - peptidai (labai gerai tirpsta). Kaina tikrai kosminė, bet ir kokybė puiki  smile.gif Šitei abeji nesušoko , o AZ - tai iš kart sulimpa ką bedarytum  g.gif
Sakykit, o iš tos jūsų minėtos parduotuvės siuntėt į Lietuvą ar perdavėt per ką nors UK? Ten kainos tikrai nesikandžioja, tik gal siuntimas labai brangiai išeina?

Siunčiausi į Lietuvą, siuntimas apie 5 svarus už nepilnus 400 g buvo paskutinį kartą. Tai dabar audžiu mintį, kaip sukombinuoti, kad kažkas važiuodamas į Lietuvą Kalėdoms galėtų draugiškai prigriebti siuntinuką. ax.gif Tokiu atveju sutaupyčiau, nes siuntimas Angljoje iki 750 g tik 3,75. blush2.gif (Net vyrą įkinkiau į apmąstymus tongue.gif )
Atsakyti