Įkraunama...
Įkraunama...

Nerodo, kad aš esu

QUOTE(Hestija @ 2006 05 01, 13:47)
O tai kur aš?  blink.gif  tongue.gif

Taigi tu parašyta kaip 0 lotuliukas.gif . Palaukt kurį laiką bandei ir tada temą atnaujint?
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 05 01, 13:57)
Taigi tu parašyta kaip  0 lotuliukas.gif . Palaukt kurį laiką bandei ir tada temą atnaujint?

Bandei, bandei topsecret.gif Tokie grybai dedasi jau savaitėlę, bet esmės nekeičia- svarbu, kad SM veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 05 01, 12:16)
Dėl šito viskas tvarkoj...taip padaryta, kad vienu metu "nesikrautų" daug informacijos. Jei ilgiau užsibūtumėt tame pačiame puslapy (neužsislaptinę) pamatytumėt, kad vėliau nikas apačioje atsiranda.  smile.gif

tada viskas aisku bigsmile.gif o tai ir as jau buvau pradejus nerimauti, kad kazkas negerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 05 01, 14:57)
Taigi tu parašyta kaip  0 lotuliukas.gif . Palaukt kurį laiką bandei ir tada temą atnaujint?

ir manes nerodo, o paskutiniu metu tai visada taip yra g.gif

Papildyta:
va ir daabr Tute rodo o manes ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kulwerstukas @ 2006 05 01, 14:16)
va ir daabr Tute rodo o manes ne  schmoll.gif

O man tave jau rodo smile.gif
Atsakyti
Va, ir aš tą patį pastebėjau. Bet po to nutariau nesukti sau galvos. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 05 01, 12:04)
Gali būti, kad esi užsislaptinusi  rolleyes.gif



QUOTE(Patieška @ 2006 05 01, 13:16)
Dėl šito viskas tvarkoj...taip padaryta, kad vienu metu "nesikrautų" daug informacijos. Jei ilgiau užsibūtumėt tame pačiame puslapy (neužsislaptinę) pamatytumėt, kad vėliau nikas apačioje atsiranda.   smile.gif



QUOTE(Patieška @ 2006 05 01, 13:57)
Taigi tu parašyta kaip  0 lotuliukas.gif . Palaukt kurį laiką bandei ir tada temą atnaujint?


Labai atsiprašau už išsireiškimą, bet ištikrųjų tai supermama.gif kokia savaitė "grybauja". Nes nerodo ne tik manęs, o ir kitų forume esančių merginų. Tai labai pastebima pas planuotojas, nes ten mūsų, paprastai, daug susirinkę ir kiekvieną kart perkraunant vis kitaip esančios matosi, taippat ir save, kartais matau, kartais ne.
Anksčiau to tikrai nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maniūtė: 02 gegužės 2006 - 18:53
QUOTE(Maniūtė @ 2006 05 02, 18:51)
Labai atsiprašau už išsireiškimą, bet ištikrųjų tai  supermama.gif kokia savaitė "grybauja". Nes nerodo ne tik manęs, o ir kitų forume esančių merginų. Tai labai pastebima pas planuotojas, nes ten mūsų, paprastai, daug susirinkę ir kiekvieną kart perkraunant vis kitaip esančios matosi, taippat ir save, kartais matau, kartais ne.
Anksčiau to tikrai nebuvo  mirksiukas.gif




Jai neaišku, pasiskaityk Patiešos žinutę wink.gif Čia padaryti pertvarkymai, kad kuo mažiau būtų apkrautas forumas, rečiau striginėtų rolleyes.gif

QUOTE(Patieška @ 2006 05 01, 12:16)
Dėl šito viskas tvarkoj...taip padaryta, kad vienu metu "nesikrautų" daug informacijos. Jei ilgiau užsibūtumėt tame pačiame puslapy (neužsislaptinę) pamatytumėt, kad vėliau nikas apačioje atsiranda.  smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 05 03, 10:12)
Jai neaišku, pasiskaityk Patiešos žinutę wink.gif Čia padaryti pertvarkymai, kad kuo mažiau būtų apkrautas forumas, rečiau striginėtų rolleyes.gif


Aišku, dabar supratau. Ačiū.
Anksčiau žinoma buvo geriau...
Na bet dabar tikrai rečiau trūkinėja. ax.gif
Atsakyti
Po pertvarkymų taip ir turi būti. Informacija apie esamus narius nėra atnaujinama nuolat, o maždaug karta per 5 minutes, todėl iš pradžių galite save nepamatyti temoje, o skaitant kitus tuos pačius temos puslapius jau galite matyti.

Pereinant į kitą temą vėl gi savęs galite ten nepamatyti.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 05 01, 11:04)
Gali būti, kad esi užsislaptinusi  rolleyes.gif

Labas biggrin.gif Norečiau paklausti, o kaip galima užsislaptinti? Kad pvz temoj, kuria skaitau, apačioje nerodytu kad aš esu. Kiek peržiurejau nustatymus - tai nieko panašaus neradau. Iš anksto dėkui už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(lanuks @ 2006 11 29, 13:20)
Labas  biggrin.gif Norečiau paklausti, o kaip galima užsislaptinti? Kad pvz temoj, kuria skaitau, apačioje nerodytu kad aš esu. Kiek peržiurejau nustatymus - tai nieko panašaus neradau. Iš anksto dėkui už atsakymą.

Atsijunk iš forumo.

Spausk "prisijungti"

user posted image

Tada uždėk varnelę ant "Neįtraukti manęs į aktyvių vartotojų sąrašą"

user posted image


Visad einant į forumą tavęs nerodys aktyvių narių sąraše wink.gif.
Atsakyti