Įkraunama...
Įkraunama...

Nerodo, kad aš esu

kai įeinu įtemą nerodo kad aš ten esu, tiksliau kartais rodo kartais-ne, nors nesu užsislaptinusi schmoll.gif tai vat ir nesupreantu, ir pvz jei aš esu kokioj nors temoj tai manęs nemato kartais nors matosi kad esu prisijungusi, ką jau prisidirbau ką blush2.gif
Atsakyti
Jei skaitai iškart kelias temas, atsidarius kelis naršyklės langus, tai ir nerodo rolleyes.gif
Atsakyti
Ir ma n taip buna, bet atrodo kad niekur daugiau nenarsau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgand @ 2006 04 30, 21:57)
Ir ma n taip buna, bet atrodo kad niekur daugiau nenarsau g.gif

Gali būti, kad esi užsislaptinusi rolleyes.gif
Atsakyti
manes ir nerodo, nors esu prisijungusi blush2.gif
Atsakyti
Ir man tai pat būna, prasidėjo prieškokias 5 dienas g.gif Langas atidarytas būna tik vienas, užeinu į kokią temą - kitus narius rodo,manęs - ne, kai kažkas išeina ar "perverčiu" puslapį vėl rodo g.gif Štai ir šioj temoj - užėjau, o rodo 0 narių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(munera @ 2006 05 01, 12:07)
manes ir nerodo, nors esu prisijungusi blush2.gif

Jei būtų užsislaptinusi, rodytų taip: Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 0)
Dabar gi neretai rodo taip: Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Atsakyti
Jeigu toj temoj būnu viena-rodo normaliai, o jeigu prieš tai buvo dar nors vienas vartotojas - tai rodo tik jį, o manęs ne verysad.gif Užsislaptinusi nesu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 04 30, 14:29)
Jei skaitai iškart kelias temas, atsidarius kelis naršyklės langus, tai ir nerodo  rolleyes.gif


QUOTE(Vikšrelis @ 2006 05 01, 12:04)
Gali būti, kad esi užsislaptinusi  rolleyes.gif

Manęs taip pat nerodo.Skaitau tik po vieną temą ir nesislapstau.Manau derėtų patikrint ar viskas su SM sistema tvarkoj g.gif Nes ne man viena čia taip tongue.gif
Atsakyti
Dėl šito viskas tvarkoj...taip padaryta, kad vienu metu "nesikrautų" daug informacijos. Jei ilgiau užsibūtumėt tame pačiame puslapy (neužsislaptinę) pamatytumėt, kad vėliau nikas apačioje atsiranda. smile.gif
Atsakyti
Na na patikrinsim šitą teoriją lotuliukas.gif Nors aš niekada savęs neslaptinu ,bet vis vien rodo,kad manęs nėra g.gif
Papildyta:
Kol kas veikia lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na va, skatom dabar šitą temą dviese, o rodo va ką:
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 0)
Narių: 1 toli

O tai kur aš? blink.gif tongue.gif
Atsakyti