Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(daffni @ 2012 08 01, 22:21)
Liniuxx, na kaip ten mazasis miega? mirksiukas.gif


QUOTE(dendule @ 2012 08 02, 07:38)
atsakysiu uz LINIUXX nes kalbejau su ja...sake labai gerai thumbup.gif


Prisikalbejau -miega savo lovoj 50% biggrin.gif keliuos prie jo po 5 kartus, kol kantrybe baigias, o siaip lova tai esu labai patenkinta, tvirta ir maziui labai patinka thumbup.gif
Kambarys dar toli grazu nepabaigtas, truksta uzuolaidu ir siaip dar vaizdo, bet va ka jau turim, ir viskas is ikea smile.gif
user posted image

QUOTE(renateliaaa @ 2012 08 02, 15:05)
Kaip sios spinteles prie lovos kazin? gal kas turit?  4u.gif http://www.ikea.com/...ducts/40157206/


As turiu, papirkau ant juoko, nes nesitikejau kazka labai gero uz tokia kaina gaut, bet visai neblogos jos, galesiu ikelt foto po savaitgalio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 02, 22:12)
As turiu, papirkau ant juoko, nes nesitikejau kazka labai gero uz tokia kaina gaut, bet visai neblogos jos, galesiu ikelt foto po savaitgalio smile.gif

lauksiu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
sveikos, ar yra ikejoj receptų knygos laikiklis? niekaip nerandu
Atsakyti
QUOTE(renateliaaa @ 2012 08 02, 22:24)
lauksiu  4u.gif  ax.gif


laukčiau ir aš, ankščiau dar esu nusižiūrėjusi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 02, 20:12)
Prisikalbejau -miega savo lovoj 50%  biggrin.gif  keliuos prie jo po 5 kartus, kol kantrybe baigias, o siaip lova tai esu labai patenkinta, tvirta ir maziui labai patinka thumbup.gif
Kambarys dar toli grazu nepabaigtas, truksta uzuolaidu ir siaip dar vaizdo, bet va ka jau turim, ir viskas is ikea smile.gif
http://www.part.lt/i...b01c2b5b280.JPG[/img][/url]
As turiu, papirkau ant juoko, nes nesitikejau kazka labai gero uz tokia kaina gaut, bet visai neblogos jos, galesiu ikelt foto po savaitgalio smile.gif


Vienas geresnių matytų lietuviškų ikea vaikams kambarių. Dažniausiai lietuviai kažko vis nesuderina, tik giriasi, kad viskas iš ikea, apsistato tom plastikinėm dėžėm įrėmintom ir šalia kokie lenkiški gėlėti tapetai arba blizgančios užuolaidos. Arba paniškai bijo spalvų, arba perkrauna jomis.
Taip kad pagarba už suderintą paprastumą smile.gif
Papildyta:
Dar vienas dalykas: jei nesuprantat lenkiškai, ar gi sunku atsidaryti pvz britišką ikea.co.uk ir susirasti visus reikalingus aprašymus? Tada įvedus baldo pavadinimą į lenkišką puslapį, galima toliau skaičiuotis kainas ir kodus..

Kitas patarimas - jei norit daugiau baldo nuotraukų, nei ikea puslapį, parašykit baldo pavadinimą į google, tada "vaizdai" ir, tikėtina, pamatysit nemažai nuotraukų iš "realaus gyvenimo" iš tokių pat ikea fanų, kurie jau įsigijo prekę. Man bent jau padėjo apsispręsti dėl kai kurių dalykų - geriau pasimato faktūra, spalva, mastelis.

Tai tiek kolkas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(taute marija @ 2012 08 03, 10:46)
Dar vienas dalykas: jei nesuprantat lenkiškai, ar gi sunku atsidaryti pvz britišką ikea.co.uk ir susirasti visus reikalingus aprašymus? Tada įvedus baldo pavadinimą į lenkišką puslapį, galima toliau skaičiuotis kainas ir kodus..

Kitas patarimas - jei norit daugiau baldo nuotraukų, nei ikea puslapį, parašykit baldo pavadinimą į google, tada "vaizdai" ir, tikėtina, pamatysit nemažai nuotraukų iš "realaus gyvenimo" iš tokių pat ikea fanų, kurie jau įsigijo prekę. Man bent jau padėjo apsispręsti dėl kai kurių dalykų - geriau pasimato faktūra, spalva, mastelis.



Lyyygiai taip pat ir aš darau thumbup.gif ikea.co.uk + google vaizdai + supermamyčių patarimai šitoj temoj wub.gif Esu pirkusi dar nelabai daug ką, bet ir nenusivyliau dar niekuo cool.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

esu naujokė šioj temoj ir užmačiau patinkantį stalą ax.gif
user posted image

būčiau labai dėkinga, jei pakomentuotumėte jo kokybę, tvirtumą 4u.gif . Norėčiau jį statyti virtuvėje, tik įdomu ar patogu būtų keturios kėdės prie jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2012 08 03, 12:04)
būčiau labai dėkinga, jei pakomentuotumėte jo kokybę, tvirtumą  4u.gif . Norėčiau jį statyti virtuvėje, tik  įdomu ar patogu būtų keturios kėdės prie jo  g.gif

As turiu, visas is plokstes , koja medine ir toks karkasiukas apacoj tvirtinasi - jis irgi medinis. Atrodo graziai, keturios kedes tilps, bet va del tvirtumo tvirtas bet ne tobulai, gal del to kad pati surinkau , gal nesuverziau kaip reikant.
Atsakyti
tikrai internete galima atrast viska 4u.gif (cia man buvo akuali si spinta) 4u.gif
radau Ikea Aspelund 3 duru spinta kaip atrodo
http://www.youtube.c...h?v=SwYgS0uKxRA

ir 2 duru
http://www.youtube.c...p;v=zxE6qy-qlws
Atsakyti
QUOTE(Juseda @ 2012 08 03, 14:23)
As turiu,


Dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, prisireikė ir man naujus namus įkurdinėt, tad prisiminiau, kad yra tokia ikea smile.gif. Tai akis dabar ganau, gražuuu ax.gif
Sakykit, gal kuri domėjotės ir pirkot tokius "rūbus" minkštiems baldams, net nežinau, kaip jie vadinas, nei lietuviškai, nei tuo labiau lenkiškai, bet, įtariu, ten turėtų jų būt... galvoju, reiktų man kažko tokio nusidėvėjusius minkštus baldus apvilkt...
Atsakyti
yra, bet atskirai pirkti tik ju gaminamoms sofoms, t.y. ju modeliu uzvalkalai
http://www.ikea.com/...ing_room/10664/
Atsakyti