Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Louhi @ 2012 09 07, 10:48)

Pasirodysiu visiška neišmanėlė, bet ką jie duoda? Vaikams suprantu, kad dėl naktinių nelaimių, o suaugusiems?  unsure.gif Apšvieskit, gal ir man reikia? blush2.gif

pas mus kadangi kartais ateina vaikai i lova, o mazajam dar visko pasitaiko tai va del to noreciau. Nes paskui ciuzinys kol isdziusta ir tos demes su kvapu mane nervina. Arba buvo va rotu susirgo, tai irgi viskas plauke.. Jei del suaugusiu tai nzn ar reikia.
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 09 07, 10:48)
Aš irgi labai džiaugiuosi, kad statybos juda  thumbup.gif Net nesitiki, kad IKEA ir pas mus bus  wub.gif
O ko bijoti? Dabar juk ne pas visus SBA ar dar kokie baldai? Manau kiekvieuose namuose tie patys baldeliai labai skirtingai atrodo wink.gif Daug ką duoda interjero detalės, tekstilė... Juk ir dabar daug kas jš IKEA užsako, kitaip nebūtų tiek vežėjų.
drinks_cheers.gif
Pasirodysiu visiška neišmanėlė, bet ką jie duoda? Vaikams suprantu, kad dėl naktinių nelaimių, o suaugusiems?  unsure.gif Apšvieskit, gal ir man reikia? blush2.gif

Tai tik todel, kad SBA kelis kartu brangiau. O Ikeja labai daug kas gales ipirkti. As tai jau visai i kitas parduotuves neziuriu, nesilankau, tai pas mane ir tekstiles is ikea doh.gif
Suaugusiems irgi visokia kava gali issipilti biggrin.gif O siaip mane erzina, kad suo ant lovos taikosi uzsokti ir pasnausti paslapcia, tai galima isvengti plauku ant ciuzinio
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 09 07, 11:00)
Tai tik todel, kad SBA kelis kartu brangiau. O Ikeja labai daug kas gales ipirkti. As tai jau visai i kitas parduotuves neziuriu, nesilankau, tai pas mane ir tekstiles is ikea  doh.gif
Suaugusiems irgi visokia kava gali issipilti biggrin.gif O siaip mane erzina, kad suo ant lovos taikosi uzsokti ir pasnausti paslapcia, tai galima isvengti plauku ant ciuzinio

nu zinokit tikrai nebe kelis kart brangiau. mes dabar minksto kampo ieskojome, apsukome ir sba ir renlena ir visokius kitokius. nusileido SBA ant zemes, prekiauja lenkiskais baldais ir kainos visai neblogos. pvz stalas tokio tipo kaip bjursta apvalus kainuoja 800lt, kedes po 120. Bjursta 600zlotu, kedes po 170 gavosi. Tiek kad man reik tos juodai rudos spalvos, o pas mus trys spalvos dazniausiai pasirinkime doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 11:06)
nu zinokit tikrai nebe kelis kart brangiau. mes dabar minksto kampo ieskojome, apsukome ir sba ir renlena ir visokius kitokius. nusileido SBA ant zemes, prekiauja lenkiskais baldais ir kainos visai neblogos. pvz stalas tokio tipo kaip bjursta apvalus kainuoja 800lt, kedes po 120. Bjursta 600zlotu, kedes po 170 gavosi. Tiek kad man reik tos juodai rudos spalvos, o pas mus trys spalvos dazniausiai pasirinkime  doh.gif

Tai visai gerai smile.gif
Damusam sita tema ir einam i nauja4u.gif
Pabaigai pafotkinau spintele is True Blue:
user posted image

user posted image

Siaip pati spintele tokia grubiai padaryta, bet taip ir turi buti jai
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Labai fainas stiklas, galetumet visos nuotrauka ideti smile.gif Kai pabos, persidazysit ir bus pvz true green lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 11:20)
Labai fainas stiklas, galetumet visos nuotrauka ideti smile.gif Kai pabos, persidazysit ir bus pvz true green  lotuliukas.gif

biggrin.gif arba Pure Black biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 11:20)
Labai fainas stiklas, galetumet visos nuotrauka ideti smile.gif Kai pabos, persidazysit ir bus pvz true green  lotuliukas.gif

QUOTE(meile_G @ 2012 09 07, 11:25)
biggrin.gif arba Pure Black biggrin.gif


Fantazija bujoja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Šaunuolės!
Atsakyti
Merginos, ką gero suteikia Ikea Family kortelė? kažkokios nuolaidos su ja ar kas?
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 09 07, 11:49)
Merginos, ką gero suteikia Ikea Family kortelė? kažkokios nuolaidos su ja ar kas?

kai kuriom prekem nuolaidos taikomos su kortele. Kartais buna akciju.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 06:58)

Merginos kas turit apsauga ciuziniui ikejine? Yra trys variantai, kuria turite, ar patenkintos?

http://www.ikea.com/.../bedroom/20526/

Aš irgi tą pigiausią turiu. Ėmėm todėl, kad čiužinys sintetinis ir po plona medvilnine paklode man norėjos kažko medvilninio, net nemoku paaiškinti, na, kad neprakaituotum ir būtų jaukiau blush2.gif Tai tą funkciją atlieka. Šlapimas manau tikrai praeitų, nes pirmą vakarą, kai tą apsaugą paklojom, katinas ėmė ir pridirbo doh.gif , tai kiaurai į čiužinį persigėrė. Gal vaikų skyriuj yra kažko konkrečiam tikslui, nes čia manau tiesiog čiužiniui nuo dulkių, prakaito apsaugoti 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti