Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

Tai kad toj vietoj jau kuris laikas intensyviai kazka stato, ir nuotraukose matosi. Mes darbe vis ziurim per langa ir galvojam, kad ten ikeja. Nu gal ten sandeli pirma stato biggrin.gif
O siaip pirma savaite kazin ar bus galima patekt i issvajota Ikea, kiek norinciu bus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 09 06, 22:32)
Kaip greitai biggrin.gif
Tik turbut pas visus bus panasus baldai sad.gif Arba visi viska atpazins

Tas ir mane gąsdina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 07, 00:03)
Tas ir mane gąsdina  verysad.gif


O man atvirai sakant visiškai tas pats. Juk svarbiausia, kad man gražu, patog ir už priimtiną kainą. Net dabar kartais svečiams užsukus pasigiriu, kad pas mus namie IKEA biggrin.gif
Atsakyti
Oi mergaites, tai dusaunat kad lietuvoj ner ikea labai blogai, tai jau kai stato vel blogai lotuliukas.gif

Paziurejau kataloga , jetau kokiu groziu radau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 07:36)

Paziurejau kataloga , jetau kokiu groziu radau  thumbup.gif

pasidalink radiniais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 09 07, 09:11)
pasidalink radiniais  bigsmile.gif

labai patiko spalviniai variantai (patalyniu pagalveliu). dar ten pora smulkmenu. pasigilinsiu ateity. Dabar pildau uzsakyma kedem, stalui, tai jau sumele nemenka gaunasi.

Merginos kas turit apsauga ciuziniui ikejine? Yra trys variantai, kuria turite, ar patenkintos?

http://www.ikea.com/.../bedroom/20526/
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 09:58)
labai patiko spalviniai variantai (patalyniu pagalveliu). dar ten pora smulkmenu. pasigilinsiu ateity. Dabar pildau uzsakyma kedem, stalui, tai jau sumele nemenka gaunasi.

Tai Bjursta apvalų stalą jamsit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 07, 10:33)
Tai Bjursta apvalų stalą jamsit?  bigsmile.gif

aha, toki kaip jusiskis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2012 09 07, 08:11)
O man atvirai sakant visiškai tas pats. Juk svarbiausia, kad man gražu, patog ir už priimtiną kainą. Net dabar kartais svečiams užsukus pasigiriu, kad pas mus namie IKEA  biggrin.gif

Tai va, o po metu jau niekam nepasigirsi tongue.gif Apskritai, mas mus toks dar stiprus "kulturinis paveldas", kad jei daiktas pigesnis tai ir prastesnis. verysad.gif O as visai noreciau Lidingo virtuves kitamet, bet gi ja visi tures. Jo, isties, kai neturim ikea blogai, kai turesim, irgi bus blogai biggrin.gif

QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 09:58)
Merginos kas turit apsauga ciuziniui ikejine? Yra trys variantai, kuria turite, ar patenkintos?

Pas mus tas Latt pigiausias. Tai jokiu priekaistu, ir kvepuoja ir plaunasi. Taciau jis ant paprasto ciuzinio, o vat kai ji uzdejom ant lateksinio, tai teko nuimti, nes sumazina latekso efekta
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 09 07, 10:41)
Tai va, o po metu jau niekam nepasigirsi  tongue.gif  Apskritai, mas mus toks dar stiprus "kulturinis paveldas", kad jei daiktas pigesnis tai ir prastesnis.  verysad.gif O as visai noreciau Lidingo virtuves kitamet, bet gi ja visi tures. Jo, isties, kai neturim ikea blogai, kai turesim, irgi bus blogai biggrin.gif
Pas mus tas Latt pigiausias. Tai jokiu priekaistu, ir kvepuoja ir plaunasi. Taciau jis ant paprasto ciuzinio, o vat kai ji uzdejom ant lateksinio, tai teko nuimti, nes sumazina latekso efekta

pas mus dar pasitaiko kad vaikas bala nakti padaro, kazin kaip ta pigiausia apsauga ar atlaikytu?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 10:42)
pas mus dar pasitaiko kad vaikas bala nakti padaro, kazin kaip ta pigiausia apsauga ar atlaikytu?

ne, truputi praeina, bet tik truputi.
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2012 09 06, 20:36)
Je je je
Vilniuje – IKEA prekybos centro statybų startas
http://www.15min.lt/...idejo-41-246998


Aš irgi labai džiaugiuosi, kad statybos juda thumbup.gif Net nesitiki, kad IKEA ir pas mus bus wub.gif
QUOTE(meile_G @ 2012 09 06, 22:32)
Kaip greitai biggrin.gif
Tik turbut pas visus bus panasus baldai sad.gif Arba visi viska atpazins

QUOTE(Hennessy @ 2012 09 07, 00:03)
Tas ir mane gąsdina  verysad.gif

O ko bijoti? Dabar juk ne pas visus SBA ar dar kokie baldai? Manau kiekvieuose namuose tie patys baldeliai labai skirtingai atrodo wink.gif Daug ką duoda interjero detalės, tekstilė... Juk ir dabar daug kas jš IKEA užsako, kitaip nebūtų tiek vežėjų.

QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 08:36)
Oi mergaites, tai dusaunat kad lietuvoj ner ikea labai blogai, tai jau kai stato vel blogai  lotuliukas.gif

Paziurejau kataloga , jetau kokiu groziu radau  thumbup.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 09:58)
labai patiko spalviniai variantai (patalyniu pagalveliu). dar ten pora smulkmenu. pasigilinsiu ateity. Dabar pildau uzsakyma kedem, stalui, tai jau sumele nemenka gaunasi.

Merginos kas turit apsauga ciuziniui ikejine? Yra trys variantai, kuria turite, ar patenkintos?

http://www.ikea.com/.../bedroom/20526/

Pasirodysiu visiška neišmanėlė, bet ką jie duoda? Vaikams suprantu, kad dėl naktinių nelaimių, o suaugusiems? unsure.gif Apšvieskit, gal ir man reikia? blush2.gif
Atsakyti